Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: THOMPSON vs PULEW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Ale jakoś Pulewa zbierającego baty od Wlada nie umiem sobie wyobrazić. Liczę na Bułgara. Liczę na formę życia i świetną dyspozycję w walce o pasy z Wladem lub Powietkinem w jego wykonaniu.
Też liczę na dobrą walkę. Może batów nie dostanie nie wiadomo jakich, ale z Thompsonem widać było, że gdy atakował zapominał troszkę o obronie i wyłapywał kontry zmęczonego już Tygrysa. No chyba, że zna swoją szczękę i z premedytacją to robił. Nie wiem.
Ja Wam powiem tyle, Pulew daje radę - to absolutnie ścisła czołówka HW i to właśnie on jako jeden z nielicznych może postraszyć Wlada. A czy wygra? Pewnie nie bo Kliczko to dominator, który mógłby z powodzeniem rywalizować z mistrzami poprzednich lat...
Pulew mnie nie porwał. Myślę, że wynika to z tego, że po prostu rzadko walczy - wydawał się zardzewiały. Ma coś w swoim stylu, dzięki czemu można sądzić, że to czołówka HW, niemniej jednak nie zachwycił w walce z Thopsonem. Brakowało mi takiej eksplozywności i pomysłu na walkę. Jeszcze dość długa droga przed Pulewem do zdobycia tytułu w HW. Sądzę, że przy takiej formie jaka zaprezentował z Thompsonem zostałby dość sromotnie wypunktowany przez Kliczkę.
Po tym co zaprezentował w ringu z Tonym Thompsonem nabrałem wątpliwości czy dałby tak łatwo radę Adamkowi. Jeśli Bułgar nie zdominowałby Adamka fizycznie to na pewno Tomek by go wypunktował.
W boksie nie ma nic 'na pewno' Tongue
Ale Adamek nie byłby bez szans , 50/50 bo faktycznie Kubrat nie był zbyt świeży i błyskotliwy.
(01-09-2013 11:03 AM)Logizz napisał(a): [ -> ]Pulew mnie nie porwał. Myślę, że wynika to z tego, że po prostu rzadko walczy - wydawał się zardzewiały. Ma coś w swoim stylu, dzięki czemu można sądzić, że to czołówka HW, niemniej jednak nie zachwycił w walce z Thopsonem. Brakowało mi takiej eksplozywności i pomysłu na walkę. Jeszcze dość długa droga przed Pulewem do zdobycia tytułu w HW. Sądzę, że przy takiej formie jaka zaprezentował z Thompsonem zostałby dość sromotnie wypunktowany przez Kliczkę.
Po tym co zaprezentował w ringu z Tonym Thompsonem nabrałem wątpliwości czy dałby tak łatwo radę Adamkowi. Jeśli Bułgar nie zdominowałby Adamka fizycznie to na pewno Tomek by go wypunktował.

Adamek swoją dyspozycją też nie błyszczy . To że sie pokazał na tle Guinna naprawdę o niczym nie świadczy bo kim on jest?
Rewanż z Cunninghamem pokazał ile warty jest już Adamek w HW. Dyspozycji 0. Dwóch zdecydowanie past prime cruiserów zmierzyło sie po raz drugi w nieswojej kategorii i lepszy okazał się ten co oprócz wygranej z Gavernem z Cklasy przegrał dwie ostatnie walki.
Walka z Walkerem. Fatalnie nie było ale to jak Adamek dał sie zlapac na lewy-prawy to było że tak powiem nie w jego stylu. Pamiętam go jeszcze z Cruiser i nie wyobrażam go sobie tam w takiej sytuacji.
No i paskudna męczarnia z jednorękim Chambersem a u niektórych nawet kontrowersja. Ja nie mam zdania na temat werdyktu.

Myślę że nawet kiepsko dysponowany Pulew móglby naszego Horalka wypykac a jak nie usadzic na dupsku w stylu Walkera. Ja nawet nie widze innej mozliwosci niz dominacja fizyczna bułgara nad Adamkiem. Nawet Cunn swietnie wykorzystal swoje pare centymetrow wiecej nad Adamkiem w grudniu. To Pulew zrobi to tym bardziej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie