Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: THOMPSON vs PULEW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
BESTIA
O to akurat nie trudno Wink
Thompson nie zaskoczy Pulewa NICZYM.
Pulwe wygra to zdecydowanie i każdy zacznie jarać się Pulewem i oczywiście każdy będzie swoje wywody robił na temat tego jak to Pulew nie powyciera Kliczką ringu... a Pulew takie szanse ma z Kliczką jak właśnie wspomniany wcześniej Mormeck.
@RedHawk
Witam na forum. Liczę na aktywność z Twojej strony i ciekawe dyskusje.

@Crumb
Nikt nie twierdzi (przynajmniej na tym forum), że Pulew "powyciera Kliczkę w ringu". Jasne, że Wlad byłby faworytem takiego pojedynku, ale Pulew to jeden z niewielu, który ma jakieś atuty i trochę krwi by Kliczce napsuł. Poziom jego umiejętności bokserskich jest naprawdę wysoki i dla mnie to właśnie Bułgar jest jednym z 3 pięściarzy HW, którzy mogą w jakimś stopniu Kliczke postraszyć.
Tak jak myślałem. Pulev wygrywa z Thompsonem na pkt po dosyć nudnej walce... Pierwszy 3 rundy były wyrównane później jednak słaba kondycja Thompsona dała o sobie znać. Zgadzam się z Andrzejem Gmitrukiem, przy stylu jaki prezentuje Tomek Adamek i Kubrat Pulev ten pierwszy miałby duże szanse na zwycięstwo. Jeżeli chodzi o ew. walkę Puleva z Kliczko to nie widzę kompletnie szans Bułgara w takim starciu. Nie ten poziom.
Prawdziwa walka tak naprawdę zaczęła się od 4 rundy, wcześniej niewiele się działo. Pulew zdominował Thompsona i niewiele brakowało by go znokautował. Moja punktacja live: 118-110.
Teraz Kubrat zmierzy się ze Wladem. Jeśli marzy żeby wygrać z Ukraińcem to musi się zaprezentować znacznie lepiej niż dziś.
Znów mnie Bułgar nie przekonał. Tradycyjnie sporo fauli. Jak dla mnie, jedynym jego atutem w starciu z Ukraińcem będzie szybkość, ale nie wiem, czy wystarczy ona by choć postawić poprzeczkę Władowi na przyzwoitym poziomie.
Samą walkę wygrał zdecydowanie, 118-112 u mnie (pierwsze dwie 10-10 i dwie dla Thompsona), lecz jego nieczysty styl walki nie podoba mi się bardzo.
W ogóle dziwna gala, bo walczy na niej trzech bokserów za którymi jakoś nie przepadamTongue
W walce Adamek - Pulev na dziś dla mnie faworytem byłby Polak.
Nie wiem... jak zauważałem w Pulewie Dimitrenkę tak teraz widzę w nim zawodnika pokroju Sosnowskiego. Nie chcę aby kiedykolwiek doszło do jego walki z Kliczką. Bardzo nie chcę.
(24-08-2013 11:11 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]W walce Adamek - Pulev na dziś dla mnie faworytem byłby Polak.
Dla mnie byłaby to walka bez faworyta, ale wolałbym żeby najpierw Pulew stoczył walkę z Wladem. Wówczas Adamek-Pulew byłby to pojedynek pięściarzy, którzy są niepokonani w HW, nie licząc walk z braćmi. Bo zakladam, że taki Pulew jak wczoraj to jednak za mało na Wlada.
Nie widziałem jeszcze tej walki ale wynik był do przewidzenia.
W sumie wolałbym obejrzeć coś z lat 2000-2007 (Ruiz vs Czagajew?).
Pulew z tego co czytam wypadł bez szału. Ale walka z Wladem to inna motywacja i wyciągnie tam na wierzch swoje atuty. To prawdziwy i dobry boksersko ciężki.
Sander
Jak nie oglądałeś, to odpuśćSmile Nic ciekawego, masa fauli, klinczów, brzydka walka... a i tak najlepsza na galiTongue

Cytat: Ale walka z Wladem to inna motywacja i wyciągnie tam na wierzch swoje atuty. To prawdziwy i dobry boksersko ciężki

Tylko, że ja po raz szósty tych mitycznych atutów nie widziałem. To chyba, że uznać za takie bokserskie cwaniactwo, nieczyste ciosy, ciągłe faulowania, ściąganie przeciwnika...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie