Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: THOMPSON vs PULEW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Mnie Pulev w żaden sposób nie przekonał.Nie ma co startować do Kliczki,bo dostanie srogie baty...sama walka była mega nudna,a Bułgar wata w rękawicy straszna...w sumie to widziałbym kilku zawodników z czołówki HW jako faworytów w starciu z Pulevem.
(25-08-2013 02:00 PM)terq napisał(a): [ -> ]...w sumie to widziałbym kilku zawodników z czołówki HW jako faworytów w starciu z Pulevem.

Kogo masz na myśli? Oprócz braci oczywiście. U mnie ta lista nie jest zbyt długa...
Haye,Chisora,Povietkin,Stiverne.Może trochę za nisko oceniam Puleva,ale on mnie w ogóle nie przekonuje,chociaż dużo osób może się z tym nie zgadzać...
Haye - zgoda. Powietkin - to zależy w jakim będzie stanie po walce z Wladem. Chisora i Stiverne wg mnie Pulewa by nie pokonali, ale z pewnością byłyby to ciekawe walki. Jest jeszcze Tyson Fury, ale tu też mam spore wątpliwości, no i GóralBig Grin
http://www.bokser.org/content/2013/08/25.../index.jsp Świetny artykuł bokser.org, brawo.

Pulev pokazał we wczorajszej walce z Tonym Thompsonem, że z Władimirem Kliczką nie ma czego szukać w ringu. Oczywiście może z nim zawalczyć, ale tylko z powodów finansowych, na pewno nie sportowych. Obecnie jest kilku pięściarzy poza braćmi Kliczko, którzy sprawili by Bułgarowi lanie w ringu, Wołodia to niestety zupełnie inny poziom. Kubrat jest bardzo dobrym zawodnikiem, w końcu Tony Thompson nie byle jaki pięściarz, jego wadą jest jednak kondycja na 5-6 rund. Czym Kubrat mógłby zaskoczyć Kliczkę? na pewno nie szybkością, lewym prostym może by kilka razy trafił, ale nie wiem w jaki sposób mógłby przeciwstawić się prawej ręce Władimira. Kubrat jest zdecydowanie przeceniany, wiele osób na głównej stronie pisało iż ''Cobra'' jest jednym z tych, którzy mogą zagrozić Władimirowi, pytanie jak bo ja kompletnie tego nie widzę, może moja wiedza o boksie jest po prostu tak ograniczona lub jestem jakimś dziwakiem Smile
To moja lista pięściarzy, którzy pokonaliby/mieliby szansę pokonać Puleva.
Haye - zdeklasowałby Puleva
Povetkin - o ile lanie od Władimira nie pozostawi na nim jakiegoś trwałego uszczerbku to także może pokonać Puleva - jest od niego po prostu lepszy.
Stiverne - Ten gość ma szanse znokautować każdego, rzucenie na deski Arreoli robi wrażenie. Na pkt z Pulevem jednak byłoby ciężko, chociaż...
Chisora - ten gość to nie powolny jak keczup Thompson, który ma kondycje na 6 rund. W ich ew. starciu stawiałbym na Chisorę, zdecydowanie.
Adamek - Tomek miałby nad nim przewagę szybkości, zadaje więcej ciosów, to byłaby wyrównana walka, ale Adamek mógłby ją wygrać, ale nie ważąc 102 kg... Adamek ważący 98-99 kg pokonuje Kubrata.
Adamek bał się Pulewa a tu nie taki diabeł straszny.
Dziś Polak mógłby być już oficjalnym pretendentem.. To by było coś. Odrzucenie oferty od Bułgara to dla mnie wielka strategiczna wtopa.
Sander
''Adamek bał się Pulewa'' to złe stwierdzenie, on bardziej bał się ew. porażki z nim.
Przegrać można z każdym a walkę z Kliczko zagwarantować możesz sobie pokonując nielicznych. Zabrakło wiary w siebie lub przeceniono Bułgara.
Dokładnie, też nie rozumiem tego unikania Puleva przez Adamka. Przecież Pulev z wczorajszej walki to po prostu przeciętny bokser. Wygrał zdecydowanie tylko dlatego, że jest młodszy niż Thompson i był lepiej przygotowany kondycyjnie. Myślę, że dziś Polsat cieszyłby się już na kolejne miliony z PPV, a Tomek Adamek po paru dniach przerwy wracał by na sale i przygotowywał się na Władimira.

RedHawk
Nie jesteś dziwakiem, wiele osób tak uważaTongue Kubrat to nic specjalnego.
Tutaj raczej nie chodzi o sam w sobie strach,ale Adamek po prostu szukał kasowych walk,a jak pamiętam to Pulev oferował śmieszne pieniądze dla Górala.Niemniej jednak Góral miałby realne szanse z Pulevem Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie