Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maciej Sulęcki
24-02-2013, 04:50 PM
Post: #1
Maciej Sulęcki
[Obrazek: maciej-sulecki-entry.jpg]
Maciej Sulęcki to jeden z najlepszych polskich bokserów wagi średniej młodego pokolenia. Podczas Polsat Boxing Night II w świetnym stylu rozprawił się z solidnym Robertem Świerzbińskim. Na rozkładzie ma również byłego mś Jurija Nużnienkę. Jak myślicie ? Co może osiągnąć w zawodowym boksie ten chłopak i z kim byście go chętnie zobaczyli ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 05:13 PM
Post: #2
RE: Maciej Sulęcki
Ja już pisałem że chętnie bym go zobaczył z Majewskim,naprawdę fajnie się go ogląda,ma chłopak potencjał.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 05:38 PM
Post: #3
RE: Maciej Sulęcki
Nie zachwycił mnie nim, według mnie to solidniak i nie zdziwie sie, jesli przeszedlby do KnockoutP. Myślę, że Szeremeta by go zbił
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2013, 06:17 PM
Post: #4
RE: Maciej Sulęcki
A wedlug mnie z walki na walke sie rozkreca , widac praca z Gmitrukiem owocuje . Dobry timing , walczy z kontry , brakuje wykonczenia akcji . Musi tez panowac nad nonszalancja , bo to moze go w przyszlosci zgubic . Trzeba dac mu jeszcze czas . W wywiadzie powiedzial ze na ewentualnie nastepnej gali moglby sie zmierzyc z Majewskim lub Cendrowskim , a Proksa ze jak na razie jest po za zasiegiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2013, 05:29 PM
Post: #5
RE: Maciej Sulęcki
Po sparingach z Mikkelem Kesslerem grupa Sauerland Event jest zainteresowana pozyskaniem Macieja Sulęckiego.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2013, 06:33 PM
Post: #6
RE: Maciej Sulęcki
Obok Szpilki i Łaszczyka Sulęcki należy do nielicznej grupy młodych polskich bokserów rokujących nadzieję na cokolwiek. Myślę, że na ten etap jego kariery dobrym przeciwnikiem byłby solidny białoruski journeyman Siarhiej Chomicki.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 02:37 PM
Post: #7
RE: Maciej Sulęcki
Mało newsów ostatnio w tym temacie a tym czasem Maćka czeka dosyć ważna walka z Wawrzyczkiem 9 listopada http://boxingnews.pl/index.php?option=co...atest-news Swoją drogą ktoś wie coś więcej o jego nowym sponsorze Marco Beniamino Brioschim? W artykule jest napisane że sam kiedyś sięgał po tytuły w boksie amatorskim.
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 05:32 PM
Post: #8
RE: Maciej Sulęcki
Sulęcki to ciekawy prospekt. Liczę na niego. Nie wiem czy jest to materiał na mistrza świata, pewnie nie, ale na ścisłą czołówkę w swojej kategorii już tak. Jeśli będzie prawidłowo prowadzony to przyszłość przed nim, może osiągnąć więcej niż Proksa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 06:36 PM
Post: #9
RE: Maciej Sulęcki
@Martin
Osiągnąć więcej niż Proksa? akurat o to chyba ciężko nie będzie. Chociaż trafić na tak słabego zawodnika jak Sylvester w walce o pas EBU graniczy z cudem ,ale Grzesiowi się udało. Póki co o Maćku nie wiemy nic, przejechaliśmy się już na Masternaku, który jeżeli chodzi o pas mistrza świata w Polsce był praktycznie pewniakiem... Póki Sulęcki nie zmierzy się z kimś z ścisłej czołówki swojej kategorii i nie wygra to nie będę mówił, że jest w ogóle w stanie na takim poziomie walczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 10:25 PM
Post: #10
RE: Maciej Sulęcki
Mnie troche.martwi jego cios. Nieraz zeby wygrac trzeba znokautowac. A Maciek teg.o nie zrobi
Ogolnie fajny i ciekawy chlopak zycze mu jak najlepiej ale mam watpliwosci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości