Forum - BOKSER.ORG
Maciej Sulęcki - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Maciej Sulęcki (/thread-968.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Maciej Sulęcki - Pakman - 24-02-2013 04:50 PM

[Obrazek: maciej-sulecki-entry.jpg]
Maciej Sulęcki to jeden z najlepszych polskich bokserów wagi średniej młodego pokolenia. Podczas Polsat Boxing Night II w świetnym stylu rozprawił się z solidnym Robertem Świerzbińskim. Na rozkładzie ma również byłego mś Jurija Nużnienkę. Jak myślicie ? Co może osiągnąć w zawodowym boksie ten chłopak i z kim byście go chętnie zobaczyli ?


RE: Maciej Sulęcki - Zioło-Pale-Niebywale - 24-02-2013 05:13 PM

Ja już pisałem że chętnie bym go zobaczył z Majewskim,naprawdę fajnie się go ogląda,ma chłopak potencjał.


RE: Maciej Sulęcki - CCConeser - 24-02-2013 05:38 PM

Nie zachwycił mnie nim, według mnie to solidniak i nie zdziwie sie, jesli przeszedlby do KnockoutP. Myślę, że Szeremeta by go zbił


RE: Maciej Sulęcki - chuliganskistylzycia - 24-02-2013 06:17 PM

A wedlug mnie z walki na walke sie rozkreca , widac praca z Gmitrukiem owocuje . Dobry timing , walczy z kontry , brakuje wykonczenia akcji . Musi tez panowac nad nonszalancja , bo to moze go w przyszlosci zgubic . Trzeba dac mu jeszcze czas . W wywiadzie powiedzial ze na ewentualnie nastepnej gali moglby sie zmierzyc z Majewskim lub Cendrowskim , a Proksa ze jak na razie jest po za zasiegiem


RE: Maciej Sulęcki - Pakman - 14-04-2013 05:29 PM

Po sparingach z Mikkelem Kesslerem grupa Sauerland Event jest zainteresowana pozyskaniem Macieja Sulęckiego.


RE: Maciej Sulęcki - Hugo - 14-04-2013 06:33 PM

Obok Szpilki i Łaszczyka Sulęcki należy do nielicznej grupy młodych polskich bokserów rokujących nadzieję na cokolwiek. Myślę, że na ten etap jego kariery dobrym przeciwnikiem byłby solidny białoruski journeyman Siarhiej Chomicki.


RE: Maciej Sulęcki - BbRed - 29-10-2013 02:37 PM

Mało newsów ostatnio w tym temacie a tym czasem Maćka czeka dosyć ważna walka z Wawrzyczkiem 9 listopada http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=36280:sulcki-nowym-liderem-grupy-andrzeja-gmitruka&catid=1:latest-news Swoją drogą ktoś wie coś więcej o jego nowym sponsorze Marco Beniamino Brioschim? W artykule jest napisane że sam kiedyś sięgał po tytuły w boksie amatorskim.


RE: Maciej Sulęcki - Martin - 29-10-2013 05:32 PM

Sulęcki to ciekawy prospekt. Liczę na niego. Nie wiem czy jest to materiał na mistrza świata, pewnie nie, ale na ścisłą czołówkę w swojej kategorii już tak. Jeśli będzie prawidłowo prowadzony to przyszłość przed nim, może osiągnąć więcej niż Proksa.


RE: Maciej Sulęcki - RedHawk - 29-10-2013 06:36 PM

@Martin
Osiągnąć więcej niż Proksa? akurat o to chyba ciężko nie będzie. Chociaż trafić na tak słabego zawodnika jak Sylvester w walce o pas EBU graniczy z cudem ,ale Grzesiowi się udało. Póki co o Maćku nie wiemy nic, przejechaliśmy się już na Masternaku, który jeżeli chodzi o pas mistrza świata w Polsce był praktycznie pewniakiem... Póki Sulęcki nie zmierzy się z kimś z ścisłej czołówki swojej kategorii i nie wygra to nie będę mówił, że jest w ogóle w stanie na takim poziomie walczyć.


RE: Maciej Sulęcki - kubala1122331 - 29-10-2013 10:25 PM

Mnie troche.martwi jego cios. Nieraz zeby wygrac trzeba znokautowac. A Maciek teg.o nie zrobi
Ogolnie fajny i ciekawy chlopak zycze mu jak najlepiej ale mam watpliwosci.