Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maciej Sulęcki
29-06-2017, 02:22 PM
Post: #131
RE: Maciej Sulęcki
Ale się spuszczacie przed tym Lara'ą. Dajcie mi jakąś jego dobrą walkę z wymagającym rywalem, to może zmienię zdanie. Póki co imponuje mi Striczu, a Lara mówi mi tyle co "typowy Kubano". Pewnie jakiś talent, zdolności, ale walczy raz na 8 miesięcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-06-2017, 04:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2017 04:28 PM przez Gogolius.)
Post: #132
RE: Maciej Sulęcki
xD
dobry troll...
a nie, pisałeś że interesuje Cię HW. No to faktycznie, może to być jakieś usprawiedliwienie.

Co do walk Lary
vs Angulo, meksykańskim zabijaką
vs Trout - szachy dla koneserów, Trout świeżo po punktowym ograniu świetnego Miguela Cotto
vs Williams - dobra walka na trening punktowania (i pogląd jak nie punktować walk)

To tak bez większych spoilerów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 08:24 AM
Post: #133
RE: Maciej Sulęcki
- Pod koniec września lub na początku października Maćka czeka znacznie poważniejsza walka w USA. Sulęcki zna już nazwisko rywala, to będzie taki trochę nieoficjalny eliminator do walki o tytuł - wyjawił jeden z właścicieli grupy Sferis KnockOut Promotions.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 10:12 AM
Post: #134
RE: Maciej Sulęcki
No to czekamy na konkrety. Oby tylko nie skończyło się na "groźnym" zawodniku z Meksyku jak w Nosalowym Dworze...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 02:24 PM
Post: #135
RE: Maciej Sulęcki
No ja się właśnie lekko obawiam, bo skoro ma to być walka nr 4 na gali to raczej nie sądzę, żeby z jakimś wielkim nazwiskiem. Jakoś nie idzie mi to ze sobą w parze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2017, 04:15 PM
Post: #136
RE: Maciej Sulęcki
Ta informacja ukazała się wkrótce po następującej wypowiedzi Sulęckiego dla Boxingu, a konkretnie Sandera: - Nic nie wiem o powrocie, nie ma żadnych planów. Męczy mnie to, bo walczę za grosze, nie ma dla mnie żadnych perspektyw, a przecież mam córkę, którą muszę wychować i zapewnić jej odpowiedni byt. Z boksu nie da rady tego zrobić. Póki co, od ponad miesiąca nie ma mnie na sali i się tam nie spieszę. Mam ważniejsze sprawy na głowie. Nie chce mi się trenować, jeżeli nie wiem po co trenuję. Gwiazdą polskiej piaskownicy nie zamierzam być. Szkoda zdrowia i czasu. Obóz w USA? Bardzo chętnie, ale pod okiem trenera Kłaka. Prawda jest taka, że gdyby nie sponsorzy, to rzuciłbym to wszystko w p**du -

Wasilewski czym prędzej palnął coś na uspokojenie wzburzonego boksera, a sam pewnie jeszcze nie i wie ani z kim, a ni kiedy, ani za ile. Póki co należy jego zapowiedź traktować, jako zwykły pic na wodę.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2017, 08:39 AM
Post: #137
RE: Maciej Sulęcki
Gruchnęła wieść, że Sulęcki ma walczyć z Julianem Williamsem na undercardzie pojedynków mistrzowskich w SWW Lara - Hurd i Charlo - Lubin. Wiadomość pochodzi oczywiście od Andrzeja Wasilewskiego, który zaznaczył, że ma to być na przełomie września i października i że Williams dostał ofertę i na razie się zastanawia.
Trzeba najpierw zadać sobie pytania: "Kto to mówi i po co?", a potem dopiero odcedzić prawdę od bzdur. Wiadomość pochodzi od osoby bardzo mało wiarygodnej, która wielokrotnie w przeszłości mijała się z prawdą. Nie tak dawno Wasilewski publicznie zapowiadał walkę Sulęckiego z Carlosem Moliną, z której gówno wyszło. Teraz zaniepokojony wypowiedziami Sulęckiego, że jest on bliski "rzucenia boksu w p**du", naprędce wymyślił tego Williamsa, a może nawet wysłał mu jakąś propozycję, o której wie, że jest ona nie do przyjęcia. Chodzi tylko o to, żeby Sulęcki przestał marudzić i wrócił do treningu. Potem okaże się, że walka nie we wrześniu, a w listopadzie i nie z Julianem Williamsem, a np. z Julianem Valerio: http://boxrec.com/boxer/672232

Sulęcki od pewnego czasu jest w wysokiej formie, która nie będzie trwać wiecznie. Należałoby ją odpowiednio wykorzystać. Jednak dla Wasilewskiego Sulęcki to bokser drugoplanowy, w dodatku wywodzący się ze stajni Gmitruka. Priorytetami są Szpilka i Włodarczyk, a Sulęcki być może podzieli los Jonaka, Maćca lub Łaszczyka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2017, 08:56 AM
Post: #138
RE: Maciej Sulęcki
Wasyl już zdążył powiedzieć, że "walka będzie, jesli Williams podpisze, ale ten może wybrać kogoś innego". Pewnie została złożona propozycja Amerykaninowi, ale najpewniej posiada on ze 2-3 inne oferty, z których wybierze dla siebie najkorzystniejszą. Czy będzie to Sulęcki? Nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2017, 10:18 AM
Post: #139
RE: Maciej Sulęcki
21 października na gali w Newark może dojść do walki Macieja Sulęckiego (25-0, 10 KO) z byłym tymczasowym mistrzem świata wagi super półśredniej Jackiem Culcayem (22-2, 11 KO) - poinformował na Twitterze Mateusz Borek.

Dla Polaka byłby to trzeci tegoroczny występ. Ostatnie dwie walki Sulęckiego odbyły się w Polsce. Culcay w ten sposób wróciłby na ring po marcowej porażce na punkty z rąk Demetriusa Andrade.

Głównym wydarzeniem gali w Newark będzie pojedynek Krzysztofa Włodarczyka (53-3-1, 37 KO) z mistrzem świata IBF wagi junior ciężkiej Muratem Gasijewem (24-0, 17 KO). Na gali w Prudential Center dojdzie także do pojedynku Mateusza Masternaka (39-4, 26 KO) ze Stivensem Bujajem (16-1-1, 11 KO).


Wow!
Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2017, 12:02 PM
Post: #140
RE: Maciej Sulęcki
Przeciwnik godny, choć nie z najwyższej półki (Lara, Charlo, Andrade, Cotto, Hurd, Castano), ale powiedzmy z 2 od góry, czyli tej samej, co Sulęcki. Polak powinien to wygrać pod warunkiem optymalnego przygotowania i dobrej taktyki. Łatwo jednak na pewno nie będzie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości