Ankieta: Jakim werdyktem zakończy się walka
Ankieta jest zamknięta.
Zimnoch na pkt 20.00% 1 20.00%
Zimnoch przez KO 60.00% 3 60.00%
Mollo na pkt 0% 0 0%
Mollo przez KO 20.00% 1 20.00%
Remis 0% 0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mollo vs Zimnoch w Ostródzie 29 VI 2013r
24-02-2013, 02:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-02-2013 02:24 AM przez Jerome.)
Post: #11
RE: 29 Czerwca Mollo vs Zimnoch w Polsce ?
Walka jest w 100% pewna.
Zimnoch zawalczy tego dnia z Mollo w Ostródzie.
Walka ze Szpilką przesunięta na początek września.
Same fakty prosto z ErgoAreny.
Także jedyne akcje, przynajmniej z mojej strony, to prośba o zmianę nazwy na "Zimnoch v Mollo" jako oficjalne miejsce do dyskusji na ten temat.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 08:39 PM
Post: #12
RE: Mollo vs Zimnoch w Ostródzie 29 VI 2013r
@Jerome
W wywiadzie dla ringpolska Zimnoch powiedział, że ta walka nie jest jeszcze pewna, ale Mollo się zgodził, on też jest na tak, ale wiesz jak to jest, póki kontrakty nie zostały podpisane nic nie jest pewne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2013, 11:08 PM
Post: #13
RE: Mollo vs Zimnoch w Ostródzie 29 VI 2013r
Widziałem ten wywiad.. Dziwna sprawa.
Ten Zimnoch w ogóle jest dla mnie jakiś dziwny. To jak się zachowuje, odzywa jakoś mnie odpycha/obrzydza. W ringu nic specjalnego..
Ktoś się go zapytał, że skoro o 5 lat słabszy od niego Szpilka Mollo znokautował to po co Zimnochowi walka z nim a on, że.. na pewno coś mu da :/
Mam fotke z Zimnochem z wczoraj a zdjęcie robił mi jeden z tych szefów KSW. Przypadek - dałem mu aparat i spytałem, czy może nam pstryknąć fotkę a później się zorientowałem kto to jest. "Zimna" jakoś krzywo wyszedł Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2013, 03:20 PM
Post: #14
RE: Mollo vs Zimnoch w Ostródzie 29 VI 2013r
@Jerome
Głupie pytanie... co da Zimnochowi walka z Mollo? bardzo dużo. Patrząc na rywali, których dotąd dostawał to Mollo prezentuje zupełnie inny poziom. Krzysiek po prostu chce sprawdzić się na tle rywala, który potrafił położyć Artura i dać mu ciężką walkę. W dodatku jestem pewny, że w czerwcu zobaczymy jeszcze lepszego Mollo niż w walce ze Szpilką. A mógłbyś napisać, który z szefów? pewnie Martin Lewandwoski on wydaje się być całkiem spoko. No a co do Zimnocha to nie każdy jest fotogeniczny Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2013, 03:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2013 03:28 PM przez Jerome.)
Post: #15
RE: Mollo vs Zimnoch w Ostródzie 29 VI 2013r
Nie znam ich imion ale jak mi dasz fotkę to Ci pokażę Tongue

"Zimna" był jakiś zabiegany a ja go złapałem na chwilę może stąd słabe zaangażowanie...

Co do walki z Mollo to racja, przy rywalach poprzednich jest jakiś "poziom". Krzysiek się jednak trochę "zburaczył" bo wyśmiewał Mollo na rywala Szpilki a teraz sam z nim walczy.
http://stsport.pl/wp-content/themes/Myst...w=670&zc=1

ten

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2013, 03:47 PM
Post: #16
RE: Mollo vs Zimnoch w Ostródzie 29 VI 2013r
@Jerome
Dlaczego mówisz na niego ''Zimna''. Nie powtarzaj tego co mówi Szpilka. To jak Artur ostatnimi czasy się zachowuje wobec Krzyśka przechodzi ludzie pojęcie. Nazywa Zimnocha ''konfiturą'' a kim on jest skoro na całą Polskę nagrał takie wideo? przesadza Artur, zdecydowanie. A to jak Zimnoch go pocisnął po walce z Trzcińskim było mistrzostwem. Ośmieszył go na całą Polskę. Artura to tam chyba szlag trafił Big Grin

''Krzysiek się jednak trochę "zburaczył" bo wyśmiewał Mollo na rywala Szpilki a teraz sam z nim walczy.'' - A tu mnie zaskoczyłeś, szczerze mówiąc nie wiedziałem, że taka sytuacja miała miejsce. Na prawdę tak mówił o Mollo?

Co do zdjęcia to tak jak myślałem. Martin Lewandowski. Ten drugi Maciek Kawulski wydaje się być takim ''ważniakiem''.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2013, 06:40 PM
Post: #17
RE: Mollo vs Zimnoch w Ostródzie 29 VI 2013r
(24-02-2013 11:08 PM)Jerome napisał(a):  Widziałem ten wywiad.. Dziwna sprawa.
Ten Zimnoch w ogóle jest dla mnie jakiś dziwny. To jak się zachowuje, odzywa jakoś mnie odpycha/obrzydza. W ringu nic specjalnego..
Ktoś się go zapytał, że skoro o 5 lat słabszy od niego Szpilka Mollo znokautował to po co Zimnochowi walka z nim a on, że.. na pewno coś mu da :/
Mam fotke z Zimnochem z wczoraj a zdjęcie robił mi jeden z tych szefów KSW. Przypadek - dałem mu aparat i spytałem, czy może nam pstryknąć fotkę a później się zorientowałem kto to jest. "Zimna" jakoś krzywo wyszedł Tongue

To po co robisz sobie fotke z kims kto Cie obrzydza lub z osoba jak to napisales zburaczala ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2013, 09:13 PM
Post: #18
RE: Mollo vs Zimnoch w Ostródzie 29 VI 2013r
@up
Powiedziałem, że Zimnoch mnie odpycha/obrzydza jako osoba a jako pięściarz nie porywa. Nie brzydzi mnie jego wygląd tylko zachowanie i postura.
Zburaczył w tym sensie, że zrobił dziwną minę do zdjęcia i tyle.
Nic do niego nie mam. Kibicuję Szpilce ale nie będę Krzyśka z automatu tyrał bo nic do niego nie mam.
Zdjęcie to fajna pamiątka i choć Braci Klitschko czy Tysona Fury nie lubię to nie opuścił bym okazji do wspólnej fotografii.

@AdamekFightPL
Zimna chyba nie jest obraźliwe? Nie lubię co chwilę powtarzać tego samego imienia lub nazwiska a jak już napisałem, moim zdaniem to nie jest obraźliwe więc po prostu to użyłem. Artura zachowanie od zawsze nie leży w moim guście ale generalnie go lubię i fajnie się go ogląda.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-02-2013, 09:15 PM
Post: #19
RE: Mollo vs Zimnoch w Ostródzie 29 VI 2013r
@Jerome
''Zimny'' nie było by obraźliwe, ''zimna'' moim zdaniem już jest obraźliwe. W końcu to facet więc jaka ''Zimna'' ? Big Grin

PS. Swoją drogą skoro Szpilka jest ''Szpila'' to dlaczego Zimnoch nie mógłby być ''Zimny''. I już wymyśliłem Krzysiowi pseudonim.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości