Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Mollo vs Zimnoch w Ostródzie 29 VI 2013r
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mike Mollo (20-4-1, 12 KO) przyjął ofertę Tomasza Babilońskiego, promotora Krzysztofa Zimnocha (13-0, 10 KO) na walkę z Polakiem 29 czerwca w Polsce.

- Weekend zaczął się dobrze bo przyjąłem propozycję walki z Zimnochem. W poniedziałek podpisuję kontrakt. Do czerwca będę wreszcie gotowy na 100 procent, ręka będzie zdrowa, ja będę miał za sobą dwa obozy treningowe. To nie potrwa długo, znam Zimnocha z jego walk w Chicago - to nie potrwa długo. Trzymam kciuki za Andrzeja Gołotę, wygra przez nokaut. Chicago zawsze trzyma się razem - powiedział Mike Mollo.

u konkurencji pojawila sie taka informacja podobno kontrakty sa przygotowane do podpisania . Co sadzicie o tej walce jesli dojdzie do takowej ??
Walka jak najbardziej oka,Mollo mimo iż mało aktywny w ostatnim czasie to jednak dalej niezły twardziel który wychodzi by się bić,walkę na odrdzewienie zaliczył i teraz może być nieco lepiej,chodzi mi o czucie ringu.
Czyli Zimnoch wcześniej nie zawalczy? czyli z walki ze Szpilką nici? no bez jaj... w sumie to nie zdziwię się jak Zimnoch zaprezentuje się z Mollo lepiej niż Artur. Swoją drogą odważne posunięcie Babilońskiego. Mollo będzie w jeszcze lepszej formie niż w walce z Arturem.
(23-02-2013 07:09 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Czyli Zimnoch wcześniej nie zawalczy? czyli z walki ze Szpilką nici? no bez jaj... w sumie to nie zdziwię się jak Zimnoch zaprezentuje się z Mollo lepiej niż Artur. Swoją drogą odważne posunięcie Babilońskiego. Mollo będzie w jeszcze lepszej formie niż w walce z Arturem.

Przygotowany Mollo majacy duzo czasu do walki , moze nawet znokautowac Zimnocha , takze moze byc bardzo ciekawie
Zaraz pojawią się tacy, którzy będą chcieli wymusić zamknięcie tego tematu Tongue

Ciekawe, ciekawa sprawa z tą walką. To taki korespondencyjny pojedynek Szpilki z Zimnochem.
Adammobp
No co ty nie powiesz, nie zamykam bo po pierwsze walka jest bardzo prawdopodobna.A po drugie ani Mollo i Ziemnoch nie mają swoich wątków.Ale popraw ten wątek bo nic tu nie jest napisane.
Dzieki Bestia ze w debiucie nie dostane warna za zalozenie tematu (po wpisie Adama spojrzalem na Twoj nick )
Ja nie wymuszam zamknięcia ja to robię.
Ale jak każdy będzie zakładał wątek i pisał w nim jedno zdanie to chyba dobrze nie będzie co???
Nie no napisalem to bardziej w formie zartu . Watek jest ciekawy wypowiedzialo sie pare osob i oby sie rozwijal Smile
Sorry że się czepiam ale czy dało by radę abyś dopisawł w tym wątku jeszcze parę zdań?
I go trochę poprawił?
Stron: 1 2
Przekierowanie