Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bryant Jennings
10-11-2014, 10:56 AM
Post: #11
RE: Bryant Jennings
Bryant jest pretendentem do WBC, ale wszystko się przeciąga bo walka Stiverna z Wilderem dalej nie ustalona.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 11:15 AM
Post: #12
RE: Bryant Jennings
Dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałem. A dalej Jennings chodzi do zwykłej pracy, czy już całkowicie poświęcił się dla bosku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 12:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2014 12:23 PM przez Metzger.)
Post: #13
Bug RE: Bryant Jennings
(10-11-2014 11:15 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  A dalej Jennings chodzi do zwykłej pracy, czy już całkowicie poświęcił się dla bosku?
Pewnie tak. W jego sytuacji jest to zrozumiałe. W przypadku Jenningsa umiejętności i potencjał wcale nie idą w parze z wartością marketingową i zarobkami. To dobrze obrazuje realia amerykańskiego boksu, gdzie istotną rzeczą jest baza fanów i medialność. Jak ktoś tego nie ma, to nawet wysokie umiejętności nie przyniosą mu wielkich wypłat. Można być średniakiem i zarabiać wielką kasę (Rios), można być arcymistrzem i zarabiać bardzo średnio (Rigondeux), można być najlepszym ciężkim w kraju i żyć w cieniu krzykaczy (Jennings), można być nikim, a jednocześnie być uważanym za mesjasza (Wilder).

A więc Jennings pracuje jako mechanik, bo wciąż nie ma pewności czy dane mu będzie wejść na gwiazdorski poziom. Zasługuje na to, ale nie wiadomo czy pozwolą na to decydenci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 12:21 PM
Post: #14
RE: Bryant Jennings
Z tego co wiem to jest już zawodowcem pełną gębą i nie pracuje już nigdzie, poświęca się tylko boksowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 02:19 PM
Post: #15
RE: Bryant Jennings
(10-11-2014 12:21 PM)Metzger napisał(a):  można być najlepszym ciężkim w kraju i żyć w cieniu krzykaczy (Jennings)
Właśnie, taki ten świat taki ten sport, a ja polubiłem Jennings również między innymi dlatego, że nie jest takim krzykaczem.

(10-11-2014 12:21 PM)Martin napisał(a):  Z tego co wiem to jest już zawodowcem pełną gębą i nie pracuje już nigdzie, poświęca się tylko boksowi.
To by była dobra nowina. Mam nadzieję, że facet się rozwinie, choć nie wiem, jak to bardzo jest możliwe, bo przecież przygodę z boksem rozpoczął bardzo późno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 07:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 07:29 PM przez Krzych.)
Post: #16
RE: Bryant Jennings
Podobno Jay-Z będzie nowym promotorem Jenningsa, bo jego grupa wykupi grupę Gary'ego Shawa. Oj źle się dzieje. Dziwne, że Shaw się sprzedaje. Kolejny raper w boksie. Wpadają ze swoimi pieniędzmi zarobionymi na współczesnym trendzie na głupotę, kuszą dobrych zawodników, a potem albo słuch po tych zawodnikach ginie, albo ich kariery toczą się bardzo źle. Oby tylko nie wyniknął z tego jakiś trend wśród głupich gwiazdek na wchodzenie w boks, bo wykupią pół boksu za swoje głupie pieniądze i głupota zaleje boks, jakby jej było w nim za mało...

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 07:38 PM
Post: #17
RE: Bryant Jennings
Akurat Jay-Z ogromne pieniądze zarobił na marce odzieżowej oraz inwestycjach w amerykańskie kluby sportowe, nie wiem co to ma wspólnego z trendem na głupotę.
Zobaczymy jak to się rozwinie.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 07:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 07:44 PM przez BMH.)
Post: #18
RE: Bryant Jennings
Wow! Oby wszystko wypalilo, oby. Z tego co sie orientuje, to Jay-Z ma poukladane w glowie, wie jak dbac interesy, i jak cos robi, to na 100%. w 50 Centa jak jeszcze trzymal sie z Floydem tez wierzylem, ale szybko mi przeszlo.
Jennings to obiecujacy zawodnik, i jak dalej bedzie sie rozwijal, to moze w przyszlosci troche namieszac. Zdobycia tytulu nie mozna wykluczyc, tym bardziej jak juz odejdzie Wowa. Niech sie chlopaki dogaduja, i niech wyrosnie kolejna potega promotorska.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 07:49 PM
Post: #19
RE: Bryant Jennings
Ja już po tej całej akcji z TMT Floyd+50 Cent będę zawsze podchodził do czegoś takiego z dużym dystansem. Jak ktoś nie ma nic wspólnego z danym sportem, a potem nagle postanawia być potęgą to nie najlepiej się to kończy. Choć oczywiście chciałbym żeby tym razem skończyło się dobrze. Choćby dlaczego że szkoda byłoby takiego zawodnika jak Jennings.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2014, 07:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2014 07:55 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #20
RE: Bryant Jennings
Jay Z już wygrał jakiś przetarg nie czasem chodziło o Qullina albo Wildera?

Pieniędzy mu na pewno nie brakuje i jeśli da zarobić bokserom godziwe pieniądze to ja mu kibicuje. 50 Cent nie wypalił bo się pokłócili na jakiś czas z Floydem, a samemu mu nie idzie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości