Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
25-10-2015, 10:40 AM
Post: #3021
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Ja bym raczej nie zwalał to na bark europejskich pucharów. Przecież i Probierz i Pawłowski mówili, że mecze pierwszej rundy rozegrają w ramach spotkań sparingowych. I widać było, że są dalekie od swojej najlepszej dyspozycji ze słabeuszami z Litwy i Słowenii. Zresztą, rywale byli tak słabi, że nie trzeba było formy szykować. Kruoja już nie istnieje a Celje najpewniej spadnie z ligi.
Jeśli chodzi o Jagę to najpewniej odczuwane są transfery z klubu. W jedną rundzie, już po przygotowaniach odeszli Michał Pazdan, Maciej Gajos, Nika Dzalamidze i Patryk Tuszyński. Czyli 60% drużyny z zeszłego sezonu. To się musiało kiedyś odbić na postawie Jagi mimo solidnych wzmocnień. Co do Śląska, to nie mam bladego pojęcia, co się tam odwala. Z klubu, który jeszcze 7-8 kolejek temu (Lechia, Łęczna, PBB) grał najładniejszy futbol w lidze, zrobił się zespół, który gra najgorszą piłkę bez pomysłu. Też w sumie ciężko tutaj szukać wytłumaczenia w pucharach, ale nie wiem nawet czego się złapać. Być może zawodnicy chcą zwolnić Tadka, jak w Lechu chcieli zwolnić Maćka, ale to są tylko luźne dywagacje. Z kolei Legia grała bez pomysłu już całą tamtą wiosnę, więc sądzę, że tam zwyczajnie wyczerpała się "bergowa"formuła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2015, 12:04 AM
Post: #3022
RE: Piłka nożna ogólnie
Kuba po dzisiejszym meczu chyba więcej optymizmu zagości w Twoim sercu. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 08:55 AM
Post: #3023
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja do tej pory nie mogę się otrząsnąć po wygranej Lecha z Fiorentiną, żeby się tylko nie okazało, że Lech spadnie z Ekstraklasy a wygra LE Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 10:34 AM
Post: #3024
RE: Piłka nożna ogólnie
Ani nie spadnie z ekstraklasy ani nie wygra LE możesz o to być spokojny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2015, 11:07 AM
Post: #3025
RE: Piłka nożna ogólnie
Wilczku
Nie powiem, cieszą te wyniki, ale z drugiej strony bez należytej kontynuacji w kolejnych meczach są one bezwartościowe. Jesli uda się zwycięstwo z Legią potwierdzic w sobotę we Wrocławiu, to ok. To samo Fiorentina - jeśli uda się nie przegrać z nimi u siebie i wygrać jednocześnie w PP, będzie git. Więc ja czekam spokojnie na kolejne mecze i nie powiem, że niepokój jest spory Smile Lech jest w takiej sytuacji, że już nie ma meczów, ktore można w jakimś stopniu odpuścić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 03:18 PM
Post: #3026
RE: Piłka nożna ogólnie
co tu dużo pisać Blush geniusz, gol na 3-0 z Villareal.


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 05:28 PM
Post: #3027
RE: Piłka nożna ogólnie
Faktycznie, przepiękna brameczka. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 07:00 PM
Post: #3028
RE: Piłka nożna ogólnie
Gol jak gol nic nadzwyczajnego...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 07:10 PM
Post: #3029
RE: Piłka nożna ogólnie
Bestia Smile przyjęćie piłki,obrót
rzadko śię ogląda talkie akcje i bramki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 07:43 PM
Post: #3030
RE: Piłka nożna ogólnie
Myślę, że obecny czas pięknem bramki wygrywa Ramos...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości