Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
08-10-2015, 09:59 PM
Post: #2961
RE: Piłka nożna ogólnie
Lp. Drużyna Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Bramki Punkty
1. Niemcy 9 6 1 2 22:8 19
2. Polska 9 5 3 1 31:9 18
3. Irlandia 9 5 3 1 18:5 18
4. Szkocja 9 3 3 3 16:12 12
5. Gruzja 9 3 0 6 9:14 9
6. Gibraltar 9 0 0 9 2:50 0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2015, 10:08 PM
Post: #2962
RE: Piłka nożna ogólnie
Na 100% wilku, ale zwyczajnie nie wierzę, że ta reprezentacja może przegrać ten awans. To już nie są miękkie faje jak za Fornalika, tylko drużyna pełną gębą. Wyszarpiemy ten awans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2015, 10:24 PM
Post: #2963
RE: Piłka nożna ogólnie
Na baraże też nie będę zły,będą dłuższe emocje Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2015, 10:39 PM
Post: #2964
RE: Piłka nożna ogólnie
Nawet mnie nie wkur*** Wietnam Big Grin Mi już wystarczy, chętnie sobie popatrzę, jak inni biją się o awans Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-10-2015, 10:50 PM
Post: #2965
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no nie żartuje Kubi,
Jakbyśmy np grali baraże ze słabą Holandią, i awansowali w ładnym stylu po dwóch wygranych, to byś się obraził ? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 06:20 AM
Post: #2966
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala ma rację - awans daje nam albo zwycięstwo z Irlandią albo remis nie wyższy niż 1-1. No to wczoraj mieliśmy tylko przedsmak emocji jakie będą w niedzielę. Gdyby Niemcy chociaż zremisowały z Irlandią to awans dawałby nam każdy remis.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 06:31 AM
Post: #2967
RE: Piłka nożna ogólnie
Szczerze to jakby ktos by mi powiedzial przed meczem ze bedzie remis to nie bylbym zadowolony. Myslalem ze wygramy i to dosc spokojnie. Patrzac jak mecz sie ulozyl duzo to z remisu nalezy sie cieszyc.

Troche szkoda, ze Polacy przy 1:0 stworzyli sobie tak malo szans, a Szkotom siadly dwa fantastyczne uderzenia. Ogolnie jednak zle nie bylo: ogladanie naszej repry od miesiecy sprawia przyjemnosc i niech tak zostanie.

Jestesmy w stanie wygrac z Irlandia i czuje ze tak bedzie.
Sytuacja w grupie pokazuje tylko to jak rowne sa zespoly w niej, a nierowna forma Niemcow tylko to poteguje.


No i brawo Lewy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 09:40 AM
Post: #2968
RE: Piłka nożna ogólnie
Irlandia wygrała jednak z Niemcami więc wcale nie będzie tak łatwo. Wydaje mi się, że to będzie najtrudniejszy mecz, bo jak zwykle jest "o wszystko". Wiem, że w najgorszym przypadku będziemy w barażach, ale jednak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 09:58 AM
Post: #2969
RE: Piłka nożna ogólnie
Całe szczęście, że ten ostatni, decydujący mecz gramy u siebie, może to mieć kolosalne znaczenie. Irlandczycy będą zapewne nakręceni po tym zwycięstwie więc będzie bardzo ciężko, ale bądźmy dobrej myśli.
Możemy zagrać niestety bez Milika, który grał wczoraj bardzo dobrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2015, 10:21 AM
Post: #2970
RE: Piłka nożna ogólnie
Jan Urban trenerem Lecha Poznań. Śmiech na sali, tyle w temacie.

Co do niedzielnego meczu to mam strasznie mieszane uczucia. Z jednej strony ciężko mi sobie wyobrazić, żeby tak walcząca drużyna położyła się na ostatniej przeszkodzie, i to do tego z Irlandią, która na wyjazdach nie strzela zbyt wielu goli i zbyt często nie wygrywa. Ale z drugiej strony, nie oszukujmy się, gra stricte piłkarska pod Adamem Nawałką, nie wygląda najlepiej od początku eliminacji. Sporo fajniej to wyglądało pod Waldemarem Fornalikiem, ale wyniki bronią Adasia. Zresztą, jeśli mam wybierać tą drużynę, walczącą i z charakterem, a tamtą, niby lepiej klepiącą, ale bez ambicji, to zdecydowanie wybieram tą pierwszą. Przede wszystkim musimy podejść do meczu z Irlandią na zasadzie, że to my mamy wszystko w swoich rękach i to my jesteśmy zwyczajnie piłkarsko lepsi. Powiecie, że Wyspiarze ograli mistrzów świata. Okej, ale czy my czegoś podobnego nie dokonaliśmy w październiku zeszłego roku? A widziałem ten mecz jednym okiem na streamie, i za wiele się te mecze nie różniły od siebie. Myślę, że wyciągniemy ten mecz indywidualnościami i charakterem, choć może być strasznie nerwowo i jeszcze trudniej niż wczoraj.
Jak słyszę opinię, że ta grupa jest tak łatwa, że wstyd z niej nie wyjść, ogarnia mnie pusty śmiech. Mistrzowie świata i dwa wyspiarskie zespoły, które grają całą jedenastką złożoną z piłkarzy z Premier League - to faktycznie śmieszne łatwa grupa. Gdzie nie spojrzę, nie licząc grupy A, właśnie nasza grupa uważana jest za najsilniejszą, a u nas wychodzi się z założenia, że wstyd byłoby z niej nie wyjść. Tak, bo my jesteśmy mistrzami świata i co dwa lata gramy na wielkiej piłkarskiej imprezie... Ta grupa jest strasznie ciężka i jeśli z niej awansujemy naprawdę będzie to spory sukces.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 55 gości