Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
07-08-2015, 06:45 PM
Post: #2811
RE: Piłka nożna ogólnie
Maynard
Spojrzałeś na skład Videotonu? Rok temu to był klasowy zespół, teraz odeszło z niego 3/4 najważniejszych graczy i został cień drużyny sprzed roku. Wyeliminowanie po dogrywce The News Saints z Walii czy gładka porażka z coraz słabszym BATE Borisow o czymś świadczy. Warto powiedzieć choćby, że podstawowym napastnikiem Videotonu jest teraz... Mirko Ivanovski, który nie mógł złapać się w I-ligowej Arce Gdynia. Polemizowałbym więc, czy jest to zespół aż tak groźny jak mówisz.

Co do Zorji to mam wrażenie, że jest strasznie demonizowana w polskim internecie. Z przeciętniaka ligi ukraińskiej, który traci do najlepszych ponad 20 punktów robi się drugą Barcelonę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2015, 11:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2015 11:23 AM przez Martin.)
Post: #2812
RE: Piłka nożna ogólnie
Nasza liga jest fascynująca...
Nieciecza przegrywa z Jagą, po czym Jaga przegrywa u siebie z kretami, po czym Lubin przegrywa z Niecieczą Big Grin
Cóż ekstraklasa jest do bólu wyrównana,nie ma w niej drużyny takiej jak np. Wisła z czasów Kasperczaka co przeciwnikami wycierała podłoge.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2015, 11:44 PM
Post: #2813
RE: Piłka nożna ogólnie
Byłem dziś na meczu Legia - Wisła. Tylu legijnych oszołomów w jednym miejscu Big Grin
Dwa miejsca koło mnie siedział ktoś łudząco podobny do Wawrzyka. No kurwa, mówię Cycu. Ale brzuch miał większy ode mnie i palił e-papierosa to nie podszedłem, bo chyba sportowiec by się tak nieprowadził :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2015, 09:22 AM
Post: #2814
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kuba
A co byłeś na sektorze gości? Tongue

To na pewno nie był cycu bo on chyba poleciał razem z całą ekipą do USA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2015, 03:38 PM
Post: #2815
RE: Piłka nożna ogólnie
To którą ekipa ma najlepszych kiboli w Polsce? Ostatni poznałem kilku "expertow", którzy twierdzą, że Lech jest bezkonkurencyjny.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2015, 05:18 PM
Post: #2816
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Gdzie w sektorze gości, na samej Żylecie! Big Grin

BESTIA
Nie mi oceniać. O Legii powiem tylko tyle: gdyby bardziej się skupili na kibicowaniu swojej drużynie niż wyzywaniu wszystkich dookoła, wyglądałoby to całkiem fajnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2015, 06:58 PM
Post: #2817
RE: Piłka nożna ogólnie
(10-08-2015 03:38 PM)BESTIA napisał(a):  To którą ekipa ma najlepszych kiboli w Polsce? Ostatni poznałem kilku "expertow", którzy twierdzą, że Lech jest bezkonkurencyjny.

Jeśli chodzi Ci tylko i wyłącznie o tzw ekipę "sportową" to nie ma jednej bezkonkurencyjnej w Polsce. Jednak Lech to z pewnością czołówka.
Odrębnie należy też ocenić ruch ultras.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2015, 08:47 PM
Post: #2818
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie chodzi mi o ustawki.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2015, 10:21 PM
Post: #2819
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala
Było dać znać, że jesteś na meczu, byłem również Tongue Daleko od gniazda byłeś? Góra, dół?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2015, 08:48 PM
Post: #2820
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
Byłem w samym rogu, niemal przy barierkach z Trybuną (chyba) Wschodnią. Ostatnie wolne miejsca były tylko tam, a kupowałem dwa dni przed meczem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości