Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
22-06-2015, 05:48 PM
Post: #2771
RE: Piłka nożna ogólnie
Kuba la, , sorry, , pomyliłem się z tym Manchesterem, , dzięki za naprowadzenie, i ja taki wyga, , piłkarski, taki błąd ajjjjjj
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-06-2015, 09:03 PM
Post: #2772
RE: Piłka nożna ogólnie
Przejście trzech rund eliminacji, w tym dwóch z pozycji nierozstawionej, to dla Lecha będzie raczej nierealne. Zespół bez pucharowego doświadczenia, już to Sarajewo może być mocno niewygodne, ale zobaczymy. Oby nie było eurokompromitacji w wykonaniu naszych zespołów.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 05:48 PM
Post: #2773
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeszcze 3 tygodnie temu powiedziałbym, że Lech nie ma żadnych szans na Ligę Mistrzów i ponowny sukces w Ekstraklasie. Jednak działania zarządu i transfery mnie naprawdę zbudowały. Transfery Marcina Robaka, Darka Dudki to bardzo solidne uzupełnienia składu. Jeśli dodamy do tego Aziza Tetteha, wybranego do jedenastki sezonu w lidze greckiej oraz Denisa Thomallę, który w silnej lidze austriackiej strzelił 10 goli i zaliczył 7 asyst to naprawdę można mieć nadzieję.Tym bardziej, że Lech prawdopodobnie nikim się nie osłabi. Zaur Sadajew będzie dalej grał w Lechu, Kasper Hamalainen i Karol Linetty zostają przynajmniej do jesieni. Póki co odeszli jedynie Luis Henriquez, Arnaud Djoum, Muhamed Keita i Vojo Ubiparip, ale byli to gracze nie łapiący się na ławkę rezerwowych. Naprawdę fajnie teraz wygląda kadra Lecha i to daje nadzieję na przyszłość. Oczywiście żadnej gwarancji na sukces nie ma, ale te transfery mnie zbudowały, bo sprawiają, że Lech może spokojnie powalczyć i w pucharach i w lidze jak w zeszłym sezonie Legia.
Tak naprawdę nie pamiętam tak obfitego w transfery do klubu polskiego zespołu walczącego o Ligę Mistrzów.

Bramkarze (4):

1. Jasmin Burić
27. Krzysztof Kotorowski
33. Maciej Gostomski
36. Mateusz Lis

Obrońcy (9):

3. Barry Douglas
4. Tomasz Kędziora
5. Tamas Kadar
21. Kebba Ceesay
23. Paulus Arajuuri
26. Maciej Wilusz
34. Antonijs Cernomordijs
35. Marcin Kamiński
40. Jan Bednarek

Pomocnicy (14):

6. Łukasz Trałka
7. Karol Linetty
8. Szymon Pawłowski
11. Gergo Lovrencsics
15. Dariusz Dudka
16. Darko Jevtić
17. Szymon Drewniak
19. Kasper Hamalainen
20. David Holman
28. Dariusz Formella
31. Krystian Sanocki
37. Niklas Zulciak
??. Jakub Serafin
??. Abdul Aziz Tetteh

Napastnicy (4):

22. Marcin Robak
24. Dawid Kownacki
95. Zaur Sadaev
David Thomalla
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 07:04 PM
Post: #2774
RE: Piłka nożna ogólnie
No faktycznie skład mocny. Jest rywalizacja. Aż chce się odpalać FMa i grać Lechem. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 07:56 PM
Post: #2775
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak na polską ligę to rzeczywiście kadra Lecha prezentuje się dobrze, ale nadal twierdzę, że to nie jest skład na Ligę Mistrzów, choć życzę Lechowi w pucharach jak najlepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 08:17 PM
Post: #2776
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Prawda jest taka, że nigdy kadra polskiego zespołu nie będzie na tyle mocno, abyśmy mogli w ciemno postawić, że ten zespół awansuje do Ligi Mistrzów. Ja też w powodzenie tej misji nie wierzę, ale złapałem choć płomyk nadziei. Teraz nawet ta Liga Europy realniej wygląda, a nie zapominajmy, że już to byłby sukces. A i w Ekstraklasie powinno być łatwiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 08:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2015 08:41 PM przez Wietnam.)
Post: #2777
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawy skład to nie wszystko, trzeba jeszcze wlepić w otoczenie i taktykę tych nowych zawodników, wierzę że uda się awansować Lechowi do tej upragnionej czwartej rundy(ona daje już prawo do gry w fazie grupowej LE), najpierw Sarajewo, które ma inwestora miliardera z planami, ,.

Tetteh już podobno potwierdzony co Kubala?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 09:34 PM
Post: #2778
RE: Piłka nożna ogólnie
Wyjściowy skład Lecha nie zmieni się. Robak wygryzie Sadajewa? Tetteh Trałkę? Dudka kogokolwiek? Ten Niemiec to też napastnik, myślę, że z tym Sarajewem to zagra stary skład. W Bośni będzie gorąco.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2015, 10:16 PM
Post: #2779
RE: Piłka nożna ogólnie
Jestem sceptyczny jeśli chodzi o tych nowych zawodników. Mogą być cennymi wzmocnieniami, jeżeli uda się zatrzymać najlepszych. Jednak w innym przypadku nie wierzę, że jakiś mało znany Afrykańczyk z greckiej ligi będzie w stanie zastąpić Linettego. Obawiam się raczej kolejnego Djouma. Jedyny Robak, który na pewno będzie wzmocnieniem jeśli chodzi o Ekstraklasę.

Bardziej jednak liczę na pojawienie się kolejnych chłopaków z Akademii Lecha. Może wypali Serafin, może Bednarek (środek obrony), może Piotr Kurbiel (18-letni snajper drugiej drużyny Lecha). Mam nadzieję, że transfery przeciętnych obcokrajowców nie zablokują im szans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-06-2015, 08:27 AM
Post: #2780
RE: Piłka nożna ogólnie
Maynard
Jeśli przychodzi do Lecha zawodnik, który jest wybierany do jedenastki sezonu ligi greckiej, to ja nie wiem... Pewnie Firmino byłby lepszy, ale wybrał Liverpool Tongue
Oczywiście, że mam wątpliwości, jednak porównywać obserwowanego przez miesiące Tetteha, do Djouma, który przyszedł za darmo, na pół roku z jedną z najmniejszych pensji w zespole, tylko po to, aby uzupełnić kadrę, no to bez przesady.

Pewnie, lepiej by było, jakby Lech puścił Linetty'ego, Hamalainena, Sadajewa i jeszcze paru, a nie kupił nikogo. Wtedy byłoby mniej hejtów. Po tym poznaję, że żyję jednak w zacofanej Polsce Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości