Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
02-06-2015, 02:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2015 02:29 PM przez Wietnam.)
Post: #2721
RE: Piłka nożna ogólnie
Panowie, potraficie to zrozumieć? ?
Piłkarze Bilbao w meczu finałowym Copa del Rey, omal nie pobili Neymara, za to że ten próbował efektownie przerzucić, piłkę nad obrońcą, i tym samym ośmieszyc rywala,
Ja się pytam, to już kurwasz, trzeba będzie teraz przepraszać rywala za to że np, założyło się mu siatkę pod nogami? ?? Kuriozum, , piłkarze Bilbao, , kompletni idioci,



http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/hiszpania,c2ecxn
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 08:44 PM
Post: #2722
RE: Piłka nożna ogólnie
Powiem tak - kiedy sędziowałem mecze w niższych ligach, piłkarze również nie traktowali dobrze takich dryblerów. Często założenie nawet komuś "siatki" kończyło się brutalnym faulem. Nigdy tego nie rozumiałem, ale wielu zawodników tak reaguje. Oczywiście rolą sędziego i ewentualnie komisji dyscyplinarnych jest wybicie im takich zachować z głowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2015, 08:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2015 09:31 PM przez Martin.)
Post: #2723
RE: Piłka nożna ogólnie
Co tu dużo mówić, kapitalne zagranie Neymara i debilne zachowanie graczy Bilbao.

GKS Bełchatów spada z ligi. Drugiego spadkowicza poznamy w piątek, będzie to ktoś z trójki: Zawisza, Łęczna, Korona.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2015, 10:21 PM
Post: #2724
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech jednak mistrzem. Dziś pokazał demonstrację siły. Ostatnia kolejka to już tylko formalność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2015, 10:39 PM
Post: #2725
RE: Piłka nożna ogólnie
Faktycznie już tylko jakiś totalny kataklizm może kuchenkom odebrać mistrzostwo. Cieszy to, że "wielka" Legia nie obroni tytułu, ale jeszcze bardziej, że WKS znów zagra w Lidze Europy. Dziś zapewniliśmy sobie czwarte miejsce na koniec sezonu, bez względu na wyniki niedzielnych gier. Świetny sezon ma Jagiellonia i zasłużyli na trzecią lokatę, a może i nawet zostaną wicemistrzem?

Kubala, Maynard - z gratulacjami wstrzymuję się do niedzieli, rozumiem, że wybieracie się na mecz/fetę? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2015, 09:58 AM
Post: #2726
RE: Piłka nożna ogólnie
Poczekajmy do niedzieli. Jeden karny z kapelusza dla Wisły może dać mistrzostwo Legii. A Górnik wczoraj nie chciał wygrać z Lechem, robił wszystko, żeby przegrać - coś jak Pogoń z Legią.
Moja feta zakończy się na otwarciu browara... jeśli do takiej fety dojdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2015, 11:51 AM
Post: #2727
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja już mam bilet kupiony dość dawno, będę na trybunie nr 3, blisko narożnika, od strony "kotła". Na "kocioł" to ja nie mam gardła i siły, żeby przez cały mecz się wydzierać i skakać Wink Nie uważam wcale tego ostatniego meczu za formalność, aczkolwiek, po stracie punktów przez Legię, będzie na pewno łatwiej przy tej presji wywalczyć co najmniej ten jeden brakujący punkt. Tym bardziej, że wszyscy poza Warszawą chyba wolą, żebyśmy to my ten tytuł zdobyli.

Jeśli będzie feta na Starym Rynku po meczu, to nie idę, bo pamiętam, jak to miejsce wyglądało podczas poprzedniej (szkło po kolana). Wolę iść się napić gdzieś do knajpy, tym bardziej, że następnego dnia trzeba do pracy. A dzień wcześniej finał LM, pewnie dużego chlania nie będzie, bo idę oglądać ten mecz do ojca, ale zapowiadają się długie dyskusje o piłce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-06-2015, 12:16 PM
Post: #2728
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak 3 lata temu mistrzostwo świętował Wrocław Smile.

[Obrazek: 38.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2015, 07:16 PM
Post: #2729
RE: Piłka nożna ogólnie
Czuje że dzisiejszy finał, w zasadzie można tak śmiało wnioskować, będzie miał taki sam przebieg jak finał Euro 2012 w Kijowie
Przewiduje wynik 4:1 dla Barcelony, Katlończycy już w pierwszej połowie stłamszą starą damę, może pierwsza połowa skończyć się wynikiem 3:0, O wszystkim zadecyduje Trio Barcy MNS, za duża siła rażenia jak na defensywe Juventusu osłabionej brakiem Giorgio Chelliniego (z jednej strony dobrze że nie zagra, Suarez mógłby się na nim odgryść Big Grin )
Z kolei Juve poradziło sobie dosyć łatwo z taką siłą rażenia, jaką dysponował Real , , Ronaldo, Bale, James, Benzema
więc wszystko jest teoretycznie ,możliwe, wątpię jednak że Barcelona w takim nieprawdopodobnym gazie i właściwie to jest jej prime, dała się zaskoczyć czasami dość jednostajnej ofensywie Juve, Dużo zależy od Pogby i Teveza

Tym którzy oglądają dzisiejszy finał życzę dużej dawki emocji, i żeby to nie był taj jednostronny mecz jak ja sam osobiście przewiduje, mam nadzieję, że ten mecz rozgrzeje nas przed nocnymi emocjami z Nowego Jorku, .
Gdzie Cotto będzie bronił mistrzowskiego tytułu, ,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2015, 07:41 PM
Post: #2730
RE: Piłka nożna ogólnie
2:1 dla Juventusu-Forza Juve!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości