Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
20-05-2015, 09:48 PM
Post: #2671
RE: Piłka nożna ogólnie
Mi brak słów. Takiej parodii i tak potężniej dawki skurwysyństwa nie widziałem dawno. Gil jest zwykłą sprzedajną kurwą. Brak mi po prostu słów. Na 5 ostatnich meczów, 4 były sędziowane pod Legię. Dla mnie to już jest za dużo, żebym mógł wierzyć w uczciwość tego czegoś. Jebane skurwysyny nie mają za grosz honoru. Niewyobrażalny skandal, który pewnie zadecyduje o mistrzostwie.
Jeśli już sędziowie dadzą szmatom mistrzostwo, będzie to pierwszy przypadek, kiedy będę kibicował zagranicznemu klubowi w europejskich pucharach. Te szmaty nie zasługują, żeby grać o cokolwiek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 09:50 PM
Post: #2672
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Przesadzasz, taki tam karny w 97 minucie.Tongue

Lech chyba idzie na majstra.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 09:55 PM
Post: #2673
RE: Piłka nożna ogólnie
Żenada, to już się wszystkiego odechciewa........do końca ligi kibicuję kuchenkorzom w każdym meczu. Ktokolwiek Lech, Jaga, Wisła tylko nie Legia!

@Kubala
Ja o tym skurwysyństwie piszę już od wielu miesięcy i niestety, ale sam się przekonujesz, że jednak miałem rację. W przyszłym sezonie również nie kibicuje Legii w pucharach - dla mnie to jest po prostu BANDYTYZM.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 10:11 PM
Post: #2674
RE: Piłka nożna ogólnie
Niestety, wszyscy wiemy, że Legia to wygra. W czterech meczach pięć razy sędzia drukował im gole. Myślisz, @Martin, że dalej będą mieli skrupuły? Jeśli coś będzie nie tak, Lechowi będzie dobrze szło, to pierdolną rywalom ze dwie jedenastki z kapelusza i pan Leśnodorski będzie dupę do orderu wystawiał, a szmata Berg będzie pierdolił, że mimo, że mieli sędziów przeciw sobie to wygrali. Szmaty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 10:11 PM
Post: #2675
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja nigdy nie kibicowałem Legii w pucharach. Zawsze to możliwość zarobienia przez nich kasy, więc lepiej, żeby przegrywali Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 10:25 PM
Post: #2676
RE: Piłka nożna ogólnie
A jeszcze mam dzisiaj napisać pracę na 10 stron w wordzie. A jestem tak zagotowany, że się nie mogę na skupić.
Bez browara chyba się nie obejdzie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 11:06 PM
Post: #2677
RE: Piłka nożna ogólnie
A tak płakali, że Celtic to bez honoru, że oni na ich miejscu postąpiliby inaczej. Jasne...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 04:02 AM
Post: #2678
RE: Piłka nożna ogólnie
http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,w...,1060.html

Brawo sędzia Gil, nie ma co mówić. Zero szacunku dla szmat z Warszawy raz jeszcze, Szkoda, że Tarasovs nie wyszedł do tego pedałka w czerwonych rurkach. Gdyby mu wybił parę ząbków nauczyłby się kultury. Choć nie, bydło z warszafki czegoś takiego nigdy się nie nauczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 06:46 AM
Post: #2679
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala
Mimo wczorajszego druku (i wcześniejszych) kuchenki i tak mają punkt przewagi więc muszą wszystko do końca wygrać by ta mafia nie dała mistrzostwa tym warszawskim ścierwom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-05-2015, 09:16 AM
Post: #2680
RE: Piłka nożna ogólnie
[Obrazek: z17954826Q,Znalezli-sie-i-tacy--ktorzy-w...ieszal.jpg]


Cóż, instrukcje w końcu od przyszłego (tfu!) prezydenta....Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości