Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
17-05-2015, 05:51 PM
Post: #2661
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech się dziś nie popisał zupełnie. Brawa dla Jagiellonii, podziwiam ten zespół - złożyć dobrą, silną ekipę z młodych, niedoświadczonych chłopaków, która ma realne szanse na mistrzostwo Polski. Niesamowite. Lech zagrał typowy mecz pod Maciejem Skorżą - słaby i niemrawy. Tym razem jednak rywale potrafili prosto kopnąć piłkę i skończyło się 1:3. Powtarzam to i będę powtarzał: Skorża jest słabym trenerem.
Co do Legii to już 1:1, ale po raz kolejny musiał pomóc sędzia. Nawet prolegijni komentatorzy C+ nie mogli tego zatuszować i powiedzieli, że był raczej faul. 4 nieprawidłowy uznany gol w 4 kolejnym meczu. Oczywiście wszystko przypadkowo Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2015, 06:51 PM
Post: #2662
RE: Piłka nożna ogólnie
ŚLĄSK!!!! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2015, 06:55 PM
Post: #2663
RE: Piłka nożna ogólnie
Lider wciąż w Poznaniu. Porażka Lecha boli jeszcze bardziej Sad Mistrz byłby już na wyciągnięcie ręki.
Ciekawe co będzie w środę. Ja już nic nie prorokuje. Tutaj każdy może wygrać z każdym. Lider z Białegostoku? Nie zdziwię się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2015, 08:03 PM
Post: #2664
RE: Piłka nożna ogólnie
Messi strzela gola Atletico na ich stadionie i to zapewnia Barcelonie 23 tytuł mistrzowski !
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2015, 08:47 PM
Post: #2665
RE: Piłka nożna ogólnie
Niezłe jaja w Poznaniu, jakby Lech dziś wygrał z Jagą to miałby aż 4 punkty przewagi na Legią. Śląskowi niestety nie udało się wygrać choć była duża szansa. Bramka dla Legii po ewidentnym faulu Sa na Celebanie. Poza tym Lyczmański sędziował w miarę poprawnie choć bardzo się tego sędziowania przed meczem obawiałem. W środę Legia gra z Jagą a Śląsk jedzie na mecz z Lechem. Wisła u siebie powinna puknąć Pogoń. Zobaczymy. Do końca ligi już tylko 5 kolejek i nadal nic nie wiadomo.....w formie są Jagiellonia i Wisła, broni nie składa Lechia i Śląsk. Będą emocje do ostatniej kolejki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2015, 08:52 PM
Post: #2666
RE: Piłka nożna ogólnie
Śląsk mnie dzisiaj trochę zawiódł w końcówce. Nie wiem jak wy to widzieliście na stadionie, ale jak dla mnie mieli to 1-1 i grali w przewadze to zamiast zaatakować i dać sobie szansę na dogonienie czołówki, cofnęliście się i robiliście wrażenie, że to 1-1 jest całkiem spoko - nie trzeba walczyć o więcej Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2015, 09:03 PM
Post: #2667
RE: Piłka nożna ogólnie
Też czułem lekki niedosyt, ale z perspektywy trybun tak to nie wyglądało, trener wprowadził graczy ofensywnych (Lacny, Angielski) szukaliśmy tej bramki. Nie udało się. W środę może być kluczowa kolejka choć znając naszą ligę wszystko się może zdarzyć, łącznie z tym, że ani Lech ani Legia nie zdobędzie mistrzostwa a np. Jaga lub Wisła...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-05-2015, 09:20 PM
Post: #2668
RE: Piłka nożna ogólnie
Piast - GKS Bełchatów... 6:3. Co za mecz Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 09:20 AM
Post: #2669
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeśli chodzi o dół ligi to zaczyna pomału się sytuacja klarować.
Nie widzę innej możliwości by GKS Bełchatów się utrzymał. Do nich dołączy albo Zawisza albo Korona, która ostatnio zanotowała znaczny spadek formy. Reszta drużyn coraz bardziej bezpieczna, niezwykle cenne było wczorajsze zwycięstwo Łęcznej właśnie w Kielcach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2015, 09:25 PM
Post: #2670
RE: Piłka nożna ogólnie
JA PIERDOLE kolejny WYDRUKOWANY mecz dla Legii!!! Skandal kurwa..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości