• 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
30-04-2015, 12:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2015 12:44 PM przez Wietnam.)
Post: #2591
RE: Piłka nożna ogólnie
jedno zdanie :
Legia Warszawa - Lech Poznań - 9 maja, 15:30, ten mecz zdecyduje o Mistrzostwie Polski

Post: #2593
Szykujcie się, róbcie wycieczki ze stadionu na stadion. Pigułka będzie bardziej gorzka Cool
02-05-2015, 04:22 PM
Post: #2594
Dobra, mówię oficjalnie. Od dzisiaj każdy przywdziewający barwy legii jest dla mnie śmieciem. Czas przestać oglądać tych jebanych sprzedawczyków, bo to już jest niesmaczne. Dwa mecze, środa i sobota, dwie bramki dla Legii po spalonych. Oczywiście przypadek. Niech się śmiecie cieszą kupionymi trofeami. Dla mnie za dużo, mam to w dupie.
02-05-2015, 05:27 PM
Post: #2595
Za dużo złych emocji Kubala. Za parę dni będziesz żałował tego, co napisałeś. Tymczasem komentarz innego kibica Lecha z "meczyki.pl":

Cytat:Najważniejsza w sporcie jest umiejętność przegrywania, ale także uhonorowania przegranego. Mecz był wyrównany, ale to Legia przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Taki jest futbol, dzisiaj zwycięska jest Legia i należą im się brawa. Podnieśli się po stracie gola samobójczego i zabójczej połowie w wykonaniu Lecha.

Nie było spalonego przy drugiej bramce dla Legii, a Douglas wyleciał sprawiedliwie z boiska, więc proszę was, nie zwalajcie winy na sędziego. Jeszcze raz brawa dla Legii.

Czy wygrywasz, czy nie... ja i tak kocham Cię - w moim sercu jest LECH... i na dobre i na złe. źródło

Ja również gratuluję Legii zwycięstwa a Lech, no cóż. Przegrali na własne życzenie bo zmarnowali kilka fajnych okazji do zdobycia bramki... a później płacz i zganianie winy na innych.
02-05-2015, 06:06 PM
Post: #2596
Też jestem kibicem Lecha i nie widziałem tam spalonego. Kolejorz miał dobry początek, ale mecz ma nie 30, a 90 minut i jeśli nie umie się strzelić na 2-0, kiedy pojawia się okazja (Sadajew...), to zazwyczaj się to kończy remisem, albo porażką 1-2. Bardzo dobra druga połowa Legii i zasłużona wygrana. Trzeba się z tym pogodzić i lepiej przygotować na ligę za tydzień.
02-05-2015, 07:02 PM
Post: #2597
Mi to się już nie chce pisać, bo w zasadzie ten mecz był tylko dla mnie wisienką na torcie wciąż trwającej korupcji w naszej lidze. Jeszcze wczoraj grzałem się na końcówkę ligi, dziś jest mi to w zasadzie obojętne.
OK, przegiąłem, ale zdania nie zmienię. Legia kupiła PP i MP, czy reszta meczów też jest poustawiana? Bardzo prawdopodobne. Na które miejsce dany klub stać, tą lokatę zajmuje w tabeli. Legia ma budżet ponad 100 mln rocznie. Z czego nie stać ich na transfer 500 tys euro. Skoro muszą przelać do PZPN ponad połowę, zeby mieć mistrza i puchar nie dziwne. Po dzisiejszym dniu polska piłka dla mnie nie istnieje. Jeszcze większe bagno niż 10 lat temu. A na samym jego dnie pan Boniek.
02-05-2015, 08:41 PM
Post: #2598
@Kubala
Co tam się stało, bo ja dziś zupełnie nie w temacie, cały dzień na grillu Smile. Legia wygrała czy tradycyjnie z pomocą sędziów?
Kuba normalnie dziś piszesz jak prawdziwy fanatyk, to do Ciebie niepodobne.
02-05-2015, 09:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2015 10:13 PM przez kubala1122331.)
Post: #2599
Niestety tradycyjnie. W cztery dni sędziowie zapewnili jej pierwsze miejsce po fazie zasadniczej i Puchar Polski. Trochę sproo jak na mój gust. Pewnie przez przypadek Wink
Ale to już mnie od dzisiaj nie bawi. Niech Rudy i spółka dalej ustawiają sobie meczyki polskiej ligi. Co tam, że poskutkuje to eurowpierdolem. Masa szybko zapomni.

Nawet Maciek się zdenerwował Angel
03-05-2015, 07:06 AM
Post: #2600
To wrzućmy coś pozytywnego: Juventus mistrzem Włoch czwarty raz z rzędu. Ze spokojną głową można przygotowywać się na Real Big Grin