Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
22-03-2015, 10:08 PM
Post: #2471
RE: Piłka nożna ogólnie
Spokojnie, jeszcze kilkanaście meczów do końca i podział - tu jeszcze każdy z pierwszej piątki może mistrza mieć.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 11:20 AM
Post: #2472
RE: Piłka nożna ogólnie
Liverpool wtopil 1:2 z Manchesterem a Gerrard zlapal czerwona kartke tuz po wejsciu na boisko.

Barcelona wygrala 2:1 z Realem zwiekszajac przewage do 4pkt (niezmiennie rozwalaja mnie teksty ze ta wygrana przypieczetowala mistrzostwo).

Co ciekawe Barcelona przystepujac do Gran Derbi u siebie broniac pozycji lidera ligi nie przegrala z Realem od 1930 roku Wink
A przynajmniej tak wyczytalem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2015, 11:45 AM
Post: #2473
RE: Piłka nożna ogólnie
Lubię takie określenia i statystyki pod…

Np. Maciej Żurawski grając w Celticu był królem strzelców ligi szkockiej w bramkach strzelanych między 70 minutą a 90 minutą.

albo
Michał Syrowatka wygrał przez KO z Michałem Chudeckim, ,który trenuje i sparuje z samym wielkim Floydem Mayweatherem Junioooooooorem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2015, 09:42 PM
Post: #2474
RE: Piłka nożna ogólnie
Kolejnym szkoleniowcem, który stracił posadę jest Kamil Kiereś. Zastąpił go Marek Zub. Fakt, że ostatnio Bełchatów dołuje, ale to już zaczyna się robić jakaś plaga z tymi dymisjami trenerów.

Już w niedzielę mecz eliminacji EURO2016, Irlandia vs Polska.
Myślę, że mamy szansę na korzystny rezultat choć Irlandia gra naprawdę nieźle w tych eliminacjach. Remisem bym tam nie pogardził, a gdyby udało się wygrać to już w ogóle byłoby pięknie. Co ciekawe, Nawałka nie powołał Kuby Błaszczykowskiego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2015, 09:29 AM
Post: #2475
RE: Piłka nożna ogólnie
Ach ten Kuba...cos czuje ze jak wygramy z Gruzja i Irlandia, a nie nastanie plaga kontuzji to dlugo go nie zobaczymy w reprezentacji.

Co do meczu to remis chyba kazdy wzialby w ciemno, zwyciestwo daje juz praktycznie awans, bo biorac pod uwage 6pkt z Gruzja i Gibraltarem to sie musza zaczac dziac jakies matematyczne cuda, zeby nas wyprzedzili jednoczesnie dwie ekipy z grupy Szkocja, Irlandia i Niemcy (musielibysmy przerznac wszystkie pozostale mecze a tamte ekipy wlasciwie nie moglyby zremisowac).

Mnie najbardziej ciekawi jak bedzie wygladala nasza defensywa. Czy bedzie jakis pressing juz w srodku pola, czy zaufanie do kolejnej wariancji bloku obronnego sprawi, ze pomocnicy nie beda sie "żyłować".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2015, 11:55 AM
Post: #2476
RE: Piłka nożna ogólnie
Jaki wczoraj fajny towarzyski mecz zagrały reprezentacje Francji i Brazylii to masakra Smile Super się to oglądało.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2015, 04:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2015 04:13 PM przez Wietnam.)
Post: #2477
RE: Piłka nożna ogólnie
no świetny spektakl był, początek należał do Francuzów, zaczeli bardziej agresywnie, efekt przyszedł, po jednym z rzutów różnych
Varane zdobył bramkę, ale później z lekka śiadli, Brazylia fajnie rozprowadzała, świetny mecz Firminio, oscara i Neymara,
Dużo fajnych akcji, fajna atmosfera na trybunach, kilka gwiazd na obiegu,, Zidane, Henry, Vieira i Ronaldo de lima na stanowisku komentatoskim po stronie Brazylijskiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 03:41 PM
Post: #2478
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Nie ma co doliczać w ciemno trzech punktów z Gruzją. To wcale nie będzie łatwy mecz. Widziałem jak Gruzini poczynali sobie w Szkocji, to spokojnie mogli coś stamtąd wywieźć, więc spokojnie Wink
Co do jutrzejszego meczu to ja mam złe przeczucia. Dla mnie remis naszych chłopaków to będzie sukces, o zwycięstwie nawet nie marzę. Niby z Irlandii wypadli McGiven i Gibson, ale mają tego Waltersa z przodu, który robi im ponad 90% akcji. Oni grają za prostą grę, a my wbrew pozorom nie potrafimy się takiej przeciwstawić (choćby mecz ze Szkocją). Nie wiem też czy postawienie na małych skrzydłowych Rybusa i Peszko jest dobrym pomysłem, skoro fizycznie będą przegrywać wszystkie pojedynki. Oczywiście, wszystko zweryfikuje boisko, ale to takie moje małe wątpliwości. Mój typ (rozum) : 1-0 dla Irlandii.

Działo się wczoraj w Czarnogórze. Nie chcę tutaj szukać jakiś motywów spiskowych, ale zobaczcie jaka ta FIFA jest niekonsekwentna (sprzedajna?). Legia Warszawa za odpalenie rac dostaje kolosalne kary pieniężne i zamyka się jej stadion. Za użycie rasistowskich tekstów zamyka na dwa mecze i wlepia wysoką karę. A w Czarnogórze? Co mecz rzucają na boisko, najczęściej w bramkarzy petardy. Leją się na trybunach, odpalają wszystko co mają pod ręką, zachowują się jak bydło (nie obrażając tych zwierząt) i FIFA siedzi cicho i nie reaguje.
Czy tylko mnie to razi? Musi tam ktoś zginąć, żeby FIFA zareagowała? Czy nawet wtedy będą udawać, że nic się nie stało, bo tak mają dupę natartą banknotami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 04:14 PM
Post: #2479
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Nie ma co doliczać w ciemno trzech punktów z Gruzją. To wcale nie będzie łatwy mecz. Widziałem jak Gruzini poczynali sobie w Szkocji, to spokojnie mogli coś stamtąd wywieźć, więc spokojnie

Pitolenie Tongue
Ograli Gruzję na wyjeździe gdzie faktycznie mogą się dziać cuda. Ale teraz mają tę Gruzję u siebie, a są zespołem daleko, daleko lepszym.
Jedynym usprawiedliwieniem byłaby jakaś plaga kontuzji.
Niech mnie nawet nie irytują jakimś remisem...

Cytat: a my wbrew pozorom nie potrafimy się takiej przeciwstawić (choćby mecz ze Szkocją).
Ja się z tym nie zgadzam, ze Szkotami radziliśmy sobie całkiem nieźle. Bramki straciliśmy w wyniku prostych błędów, a nie dlatego że Szkoci nie wiadomo jak prosto grali. Koniec końców prezentowaliśmy się lepiej i jeśli ktoś był bliższy zwycięstwa to zdecydowanie my.

Takie kurde krygowanie się... to nie jest kadra z czasów Fornalika... jak można nie wierzyć w to co pokazuje nasz zespół Wink

Cytat:le zobaczcie jaka ta FIFA jest niekonsekwentna (sprzedajna?). Legia Warszawa za odpalenie rac dostaje kolosalne kary pieniężne i zamyka się jej stadion.
Chyba pomyliłeś FIFA z UEFA Wink

Ja słyszałem, że prawdopodobnie skończy się ta akcja walkowerem na niekorzyść Czarnogóry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2015, 04:41 PM
Post: #2480
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak jest pomyliłem UEFĘ z FIFĄ Smile W sumie, jeden pies Smile Nie uważasz, że sam walkower przy takiej recydywie to nieco za mało?

Co do Polski to oczywiście, że musimy wygrać, ale jak podejdziemy do tego, że o, samo się wygra, to może być nieprzyjemnie Wink Gruzja to nie Gibraltar.

Co do meczu ze Szkocją to właśnie o te błędy mi chodzi. Irlandczycy też będą zagrywali masę piłek prostych licząc na nasze błędy. I się boję, że my ich nie unikniemy, bo po prostu nie potrafimy. Ale zobaczymy Wink
Ja w tą reprezentację uwierzyłem po meczu z Gruzją, ale Irlandia na wyjeździe jest bardzo niewygodna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości