Legia :Duszan Kuciak - Łukasz Broź, Dossa Junior, Jakub Rzeźniczak,
Guilherme - Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec - Michał Żyro, Michał Masłowski, Michał Kucharczyk - Orlando Sa.

Na ławce rezerwowych usiądą: Arkadiusz Malarz, Bartosz Bereszynski, Inaki Astiz, Helio Pinto, Jakub Kosecki, Marek Saganowski,

Skład Ajaksu: Cillessen - Van Rhijn, Veltman, Viergever, Boilesen - Bazoer, Klaassen, Serero - El Ghazi, Milik, Kishna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-02-2015, 07:21 PM
Post: #2392
Ajax wybil Legii mysli o awansie, strzelajace gole w 11. i 15. minucie. Teraz Legia musialaby strzelic cztery bramki w co nie chce sie wierzyc. Szkoda.
26-02-2015, 07:48 PM
Post: #2393
Adios puchary w tym sezonie, dobre i to, co udało się ugrać. Szkoda. W sumie to jest jeden pozytyw, będzie można w końcu zacząć poważnie grać w lidze.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
26-02-2015, 07:51 PM
Post: #2394
Cóż. hmm, , dwa dni temu, skończyłem czytac książkę Jerzego Dudka, 0:3 do Przerwy

Obrona dziśiaj wypada bardzo blado,.
26-02-2015, 08:03 PM
Post: #2395
Cóż, gra dziś lipna, baty do przerwy, mam wbite w tych co się na twitterach i fejsbukach nabijają z Legii, gdzie są ich kluby? Dostały podobne lanie, ale jeszcze latem i to od ogórków, ale nie będę walczył z wiatrakami Smile Dziś niestety Legia bez argumentów, życie.

27-02-2015, 07:54 AM
Post: #2396
Bardzo bym chciał, żeby Legia za tydzień zagrała na podobnym poziomie co wczoraj. Wtedy o awans jestem spokojny. Generalnie mam nadzieję, że cała liga oglądała ten mecz i przekonała się, że Legia, choć ma duży potencjał to tak naprawdę jest drużyną, która nie góruje poziomem nad wszystkimi w Polsce w takim stopniu jak sugerują dziennikarze, szczególnie warszawscy.

@Martin
Gotowy na pożegnanie z PP? Big Grin Prawie 25 tysięcy biletów już sprzedane na dzisiejszy mecz, będzie się działo Smile. Fajnie, że Leśny w końcu "znormalizował" ceny biletów, szkoda, że tylko jednorazowo.

05-03-2015, 01:50 PM
Post: #2399
(05-03-2015 12:35 PM)Sander napisał(a):  @Martin
Gotowy na pożegnanie z PP?

Co ma być to będzie. Stawiam, że będzie bramkowy remis, który da nam awans.

(05-03-2015 12:35 PM)Sander napisał(a):  Prawie 25 tysięcy biletów już sprzedane na dzisiejszy mecz, będzie się działo Smile.

Musiała przyjechać tak zacna firma jak ŚLĄSK WROCŁAW aby tyle biletów sprzedać, a nie tam, że Leśny ceny obnizył Tongue.
Szkoda natomiast, że nie będzie was w niedzielę na meczu ligowym. Wojewoda zamknął sektor kibiców gości, a na układzie nie wejdziecie bo od pewnego meczu już w układy z wami nie wchodzimy.
05-03-2015, 02:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2015 02:03 PM przez Sander.)
Post: #2400