Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
05-11-2014, 08:34 PM
Post: #2181
RE: Piłka nożna ogólnie
Roma pewnie dziś z Bayernem zainkasuje 5iątke, razem w dwoch meczach będzie na dwucyfrówce Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 06:47 PM
Post: #2182
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
Do dzisiaj byłem przekonany, że w Indiach nie istnieje żaden sport poza krykietem, ale wpadłem do ojca i widzę, że ogląda jakiś futbol. Ligę Mistrzów? Nie - ligę indyjską. Po murawie biegali m. in. Anelka i Del Piero.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 09:21 PM
Post: #2183
RE: Piłka nożna ogólnie
Anelka i Del Piero w Indiach??? Pojęcia nie miałem, że oni tam grają, myślałem, że jeden i drugi dorabiają do emerytury w Stanach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 09:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2014 09:44 PM przez kubala1122331.)
Post: #2184
RE: Piłka nożna ogólnie
W Indiach, w Indiach Smile Dodatkowo powiem, że grającym trenerem Chennai jest Marco Materazzi.

Legia 0-1, ale bramka stadiony świata. Jeden z piękniejszych goli jakie w życiu widziałem. Coś wspaniałego!

Adin - Adin, Saganowski.

O, i jeszcze, w zespole Goa występuje Robert Pires. Tak, ten Robert Pires.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 10:00 PM
Post: #2185
RE: Piłka nożna ogólnie
W Indiach chyba właśnie w tym sezonie rozpoczęła działalność taka konkretna liga.
Del Piero po zakończeniu kontraktu w Juve grał w Sydney, a teraz poleciał propagować futbol wśród Hindusów ; )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 07:56 AM
Post: #2186
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak ktoś jeszcze nie widział, wczorajszy przepiękny gol Metalista strzelony Legii.

https://vine.co/v/OevPhqVZ5Bi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 11:06 AM
Post: #2187
RE: Piłka nożna ogólnie
widziałem jedno spotkanie tej ligi, , właśnie grał Robert Pires, ale było widać niesamowity upał podczas meczu, zawodnikom poprostu para z koszulek lećiała,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2014, 11:55 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2014 11:55 AM przez Martin.)
Post: #2188
RE: Piłka nożna ogólnie
Za nami 15 kolejek ekstraklasy zatem półmetek sezonu zasadniczego.
Mistrzem jesieni Legia, punkt straty ma Śląsk, trzy punkty Jagiellonia i Bełchatów, cztery Wisła i Górnik. Pierwszą ósemkę zamyka Pogoń Szczecin.
Na ostatnim miejscu Zawisza, który po zatrudnieniu Rumaka jest dla mnie 100% kandydatem do spadku. Przedostatni Ruch Chorzów, który ma ledwie 11 punktów. W Chorzowie liczą, że Fornalik pomoże.
Ogólnie bardzo ciekawy sezon, fakt iż Legia gra w LE uatrakcyjnia ligę bo inaczej mogliby mieć większą przewagę, chociaż niekoniecznie Legia jest najbardziej przereklamowanym klubem w Polsce. Lecz to nie koniec emocji, awansem gramy (do połowy grudnia) kolejki rundy wiosennej. Zatem przed zimą liderem wcale nie musi zostać Legia.


Natomiast już w piątek mecz eliminacji do EURO 2016: Gruzja - Polska. W Tbilisi zawsze grało nam się bardzo ciężko i tym razem będzie zapewne tak samo. Po cichu liczę na zwycięstwo, ale spodziewam się bardzo trudnego spotkania.
Niemcy grają z Gibraltarem no to sobie urządzą ostre strzelanie, a Szkocja zagra z Irlandią - dla układu tabeli niesamowicie ważny mecz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 03:37 PM
Post: #2189
RE: Piłka nożna ogólnie
Za 2 1/2 godziny meczyk. Stawiam 2-0 dla Polski. Gruzja to wbrew pozorom bardzo solidna drużyna ale na ich niekorzyść przemawia konflikt w ich reprezentacji czy też w gruzińskim związku piłki nożnej. Nigdy takie rzeczy nie wpływają pozytywnie na drużynę i nie wpłyną też pozytywnie tym razem. Jeżeli nasi reprezentanci nie pomyślą, że po wygranej z Niemcami pozostałe reprezentacje będą same kłaść się przed nami to na pewno wygramy. Klucz to koncentracja i szacunek do przeciwnika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2014, 05:15 PM
Post: #2190
RE: Piłka nożna ogólnie
Jest skład na Gruzję:
Szczęsny - Jędrzejczyk, Glik, Szukała, Piszczek - Krychowiak, Mączyński - Milik, Mila, Grosicki - Lewandowski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości