Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-10-2014, 08:18 AM
Post: #2111
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobre mam przeczucia, Panowie. Zagramy najlepszy mecz w tych eliminacjach, a Niemcy przeciętny. Co to da ? Mam nadzieję na remis. Naprawdę jestem optymistycznie nastawiony, ale na nic się nie nastawiam, bo ta kadra już nie raz zaskakiwała i to z dużo gorszymi zespołami. Najgorsze, co może się stać to porażka po kapitalnym meczu 0-1, a następnie wypompowani przystępujemy do meczu ze Szkocją i dostajemy również od nich. Ten drugi mecz jest tak naprawdę najważniejszy i jeśli Niemcy włożą nam 2-3 bramki w I połowie, to na miejscu Nawałki oszczędziłbym największe armaty.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 09:47 AM
Post: #2112
RE: Piłka nożna ogólnie
Oczywiście z naszego punktu widzenia "ważniejszy" jest mecz ze Szkocją i ten powinniśmy wygrać, ale to nie oznacza, że dziś nie mamy się pokusić o zwycięstwo. Tak o zwycięstwo, nie bójmy się tego słowa choć równie dobrze możemy szybko zostać sprowadzeni na ziemie. Chociaż spróbujmy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 01:18 PM
Post: #2113
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Wyjątkowo się z tobą zgadzam Smile Zewsząd słyszę głosy, żeby mecz z Niemcami odpuścić i skupić się na Szkocji. Przecież to głupie. Eliminacje to 10 meczów, nie ma miejsca na odpuszczanie. Słowacy po pokonaniu Ukrainy na wyjeździe, mając w perspektywie wyjazd na Macedonię, który muszą wygrać, nie odpuścili piątkowego meczu z Hiszpanią. Powalczyli, udało im się wygrać i mają teraz zapas punktowy nad zespołami, które pewnie z nimi przegrają. Czesi to samo. Nie podłożyli się Holandii, zwyciężyli, są na prostej do awansu na ME. Wygrana otworzyłaby nam autostradę do Francji. Jadąc do Szkocji czy Irlandii to nie my będziemy mieć nóż na gardle.
Mecze ze Szkocją i Gruzją są ważniejsze, bo gramy z bezpośrednimi rywalami w kontekście awansu. Ale nie można gardzić dodatkowymi punktami. Zresztą gadanie... Może jak piłkarze mają zagrać na 50%, to ceny biletów też obniżmy o 50%...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 01:33 PM
Post: #2114
RE: Piłka nożna ogólnie
@kubala

Jeśli to było do mnie, to przeczytaj jeszcze raz mój wpis. Napisałem, że należy oszczędzić najlepszych dopiero wtedy gdy będzie pozamiatane po I połowie. Na chwilę obecną pełen gaz i do przodu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 01:40 PM
Post: #2115
RE: Piłka nożna ogólnie
Pakman
Nie nie, źle to odebrałeś. Nie pomyślałem nawet o tobie. Mówię ogólnie o opiniach jakie często słyszę z ust róznych byłych polskich piłkarzy czy dziennikarzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 08:33 PM
Post: #2116
RE: Piłka nożna ogólnie
Roznica trzech klas...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 08:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2014 08:38 PM przez Pakman.)
Post: #2117
RE: Piłka nożna ogólnie
Polska odbiera piłkę pod swoją bramką: Na pałę w aut, ewentualnie do Lewandowskiego, też na pałę.
Niemcy odbierają piłkę pod swoją bramką: 2 podania później Mueller idzie sam na sam ze Szczęsnym.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 09:43 PM
Post: #2118
RE: Piłka nożna ogólnie
Haha, jaki kosmos Big Grin
na chlodna analize przyjdzie czas jutro Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 09:54 PM
Post: #2119
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja pierdykam. To było.... surrealistyczne. Neuer obronił 1/3 strzały.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2014, 10:00 PM
Post: #2120
RE: Piłka nożna ogólnie
Polska - Niemcy 2-0.............czy ja śnie????????????

Jutro coś sensownego napisze teraz ide pićBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości