Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
27-09-2014, 01:03 PM
Post: #2081
RE: Piłka nożna ogólnie
Po prostu co niektórym nienawiść do Legii kompletnie zabiera obiektywizm. Ja lubię wejść czasami na forum kiboli Lecha, bo tam naprawdę są poważni ludzie, ale na kkslech.com to nawet redakcja kompletnie odlatuje. Ile ja się w ostatnim tygodniu naczytałem, że dziś Legia na bank dostanie rzut karny... Albo najgorzej jak sędziuje Lechitom sędzia z Warszawy. Ostatnio pokazał graczom Zawiszy dwie czerwone i dał karny dla Lecha, ale zanim wynik był na styku, to już jechała redkacja w relacji, że sędzia sędziuje pod gości Tongue Big Grin

Rzeźnik jest mistrz Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 01:05 PM
Post: #2082
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Nie wiem, ale warto by to może sprawdzić... To że się w Śląsku nie przebił to żaden wyznacznik. Lewandowski się w Legii nie przebił... Big Grin Moim zdaniem, jeśli zawodnik gra w czołowym klubie ligi rumuńskiej, która jest silniejsza od naszej to musi mieć określone umiejętności. Ale nie wiem, może się mylę, tylko raz widziałem go w barwach Dinama Bukareszt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 01:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2014 01:07 PM przez Sander.)
Post: #2083
RE: Piłka nożna ogólnie
Kuciak - Dossa, Reźnik, Broź, Brzyski - Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk, Radović, Duda - Sa.

Marzy mi się taki skład, ale zapewne nie wyjdzie Sa, a wyjdzie Żyro na skrzydło i Rado na szpicę...

@Martin

Ja wspomniałem o nim tylko w kontekście rywalizacji ludzi znanych w danym kraju z nieznanymi. Biliński vs Sobiech, Sa vs Paixao. U nas w kadrze i tak zawsze zagra Lewy więc mogą jako drugiego napastnika powołać choćby Marka Mostowiaka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 01:09 PM
Post: #2084
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja na to nie wchodzę nawet, na szczęście. Można być przeciwnikiem Legii, ale jakieś podstawy obiektywizmu trzeba zachować. Kiedyś była taka nieoficjalna strona (ale upadła chyba) lechpoznań.net . Nie było pierdzielenia bzdur, szczera prawda, na której raczej skupiano się na sobie i wytykanie błędów Lechowi niż zwalanie całej winy na Legię. Wychodzono z założenia, że nie jest winą Warszawian, że Lech odpadł, powiedzmy, zremisował z Widzewem w Łodzi...
Chyba jedyna klubowa strona na jaką się natknąłem choć odrobinę obiektywna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 01:11 PM
Post: #2085
RE: Piłka nożna ogólnie
Ślepy i głuchy nawet zauważy, że Legia jest faworyzowana przez sędziów, to wie każde dziecko. Dlatego trzeba to tępić i nagłaśniać. Właśnie chodzi o obiektywizm. Uważnie śledząc naszą ligę zauważam jednak, że po wałkach z zeszłego sezonu sędziowie zaczynają się hamować i jest obecnie nieco lepiej w tym względzie.

Biliński i reprezentacja? Nieeee!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 01:17 PM
Post: #2086
RE: Piłka nożna ogólnie
Myślę, że parę lat temu Wisła była bardziej ciągnięta za uszy, a jak Lyczmański im sędziował... Najłatwiej zrzucić winę na sędziów. Mają panowie z gwizdkami rozmach, dwa tytuły nam podarowali. Zapewne Ci co sędziują nam w LE też są opłacani. Dobrze, że Leśny ma czym płacić, śmiesznie jest, ale kończę już ten temat Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 01:17 PM
Post: #2087
RE: Piłka nożna ogólnie
O, nawet nie wiedziałem, wróciła strona lechpoznan.net Big Grin

Martin
Ja nie mówię, żeby Biliński grał w reprezentacji, ale jeśli sprawdzamy i powołujemy Zacharę, Marciniaka, Pazdana to czemu nie spróbować Kamila. W czym taki Zachara jest lepszy od niego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 01:23 PM
Post: #2088
RE: Piłka nożna ogólnie
Zachara to dobry znajomy Nawałki z Górnika...Big Grin
Oczywiście w niczym nie jest lepszy i powołanie go do reprezentacji kraju jest nieporozumieniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2014, 10:04 AM
Post: #2089
RE: Piłka nożna ogólnie
(27-09-2014 12:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Obstawiam dziś jakieś 1-0, 2-0 dla LW.

Ty pesymisto, o mały włos byście Legie pukneli.
Skorże uważam za trenera przeciętnego (poziom mniej więcej Probierza), ale to i tak znacznie lepiej niż Rumak dlatego Lech jeszcze w tym sezonie może namieszać.
Natomiast głupi Zawisza (czytaj Osuch) zatrudnił właśnie Rumaka, no to myślę, że mamy już jednego spadkowicza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2014, 01:46 PM
Post: #2090
RE: Piłka nożna ogólnie
Miło się tak pomylić. Przełączam zobaczyć wynik po jednej z rund Włodarczyka, patrzę 0-2. WTF?! Szkoda, że tego nie dowieźliśmy, Legia na kompletnym farcie, Brzyski niech się nauczy dośrodkowywać Big Grin Brawa dla Skorży, to jak przeczytał plan Warszawian świadczy po prostu o jego klasie. Spokojna gra LW w środku pola była dziś bezproduktywna w stosunku do poprzednich meczów. Lech pokazał jak należy grać z Legią Berga. Ciekawe czy inni będą potrafili to wykorzystać.
Wątpię, żeby Lech w tym sezonie o coś konkretnego powalczył, ale podobno Skorża ma obiecane solidne wzmocnienia, więc może w przyszłym uda się coś osiągnąć... Póki co warto by powalczyć o jakieś trofeum, może Puchar Polski? Droga do finału naprawdę nietrudna, nic tylko to wykorzystać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości