Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
27-09-2014, 11:51 AM
Post: #2071
RE: Piłka nożna ogólnie
(27-09-2014 11:22 AM)Sander napisał(a):  @Martin
Co sądzisz o tym, że kapitanem Śląska jest Flavio?

To była decyzja Pawłowskiego o odebraniu opaski kapitana Mili i przekazaniu jej Paixao. W momencie kiedy Marco odniósł kontuzję kapitanem został bliźniak czyli trochę gorszy od brata Flavio. Mi to nie przeszkadza, ale gdybym to ja o tym decydował to opaska wróciłaby do Sebastiana. W tej chwili jest znów w życiowej formie a na szatnie to on ma większy wpływ niż Flavio.

Gdyby Marco grał na takim poziomie jak w zeszłym sezonie i nie dostałby powołania to by świadczyło tylko o sztabie szkoleniowym reprezentacji Portugalii...co to znaczy anonimowy? Dla nich taki zawodnik nie ma prawa być anonimowy.

Dzisiejszy mecz Legii z Lechem zapowiada sie ciekawie. Tam naprawdę można wygrać i licze na to, że Lech się nie przestraszy "wielkiej" Legii tak jak zrobił to ostatnio Śląsk i wtedy wynik pozostaje kwestią otwartą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 11:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2014 11:58 AM przez Sander.)
Post: #2072
RE: Piłka nożna ogólnie
To tak jak u nas z tym gościem, co na Litwie robił furorę, a teraz jest w Rumunii. W Polsce nic nie osiągnął, więc nawet dobry wynik za granicą mu nie pomaga, a takiego Sobiecha jeszcze nie raz będziemy oglądali w kadrze, choć szanse na to, że kiedykolwiek zagra on dobry mecz w reprezentacji (a nawet w klubie) są takie, jak na to, że pan Stasio z "Chłopaków do wzięcia" znajdzie żonę dla swojego syna...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 12:22 PM
Post: #2073
RE: Piłka nożna ogólnie
Właśnie brak Bilińskiego trochę mnie dziwi. Ja rozumiem, że trener nawet nie spojrzał na niego, kiedy ten grał w Żalgirisie Wilno, bo choć strzelał gole seriami to jednak poziom ligi żałosny. Ale skoro teraz przeszedł do Dinama Bukareszt, jest pierwszym wyborem, potrafi strzelić kilka goli w meczu, to należałoby dać mu szansę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 12:35 PM
Post: #2074
RE: Piłka nożna ogólnie
Żalgiris to Ci co Lecha poskładali? Aaaa to już wiem Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 12:38 PM
Post: #2075
RE: Piłka nożna ogólnie
Niestety to ten... Kamil wtedy nieźle grał, ale z tego co pamiętam to gola nie strzelił.
Z tym że, wyeliminować Lecha to żaden wyczyn, każdy amatorski zespół potrafi tego dokonać... Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 12:47 PM
Post: #2076
RE: Piłka nożna ogólnie
Oglądałem pierwszy skład Lecha z dzieciakami z Wisły w PP i powiem tyle, że dziś o wynik się raczej nie obawiam, choć wiemy, że każdy mecz jest inny.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 12:50 PM
Post: #2077
RE: Piłka nożna ogólnie
Też widziałem. Lech źle nie grał, ale brakowało skuteczności. Jednak fatalna obrona, wolne rozgrywanie akcji dziś na Łazienkowskiej po prostu przejść nie może. Na Wisłę II Kraków wystarczyło... Ogólnie optymistą nie jestem. Wystarczy, gra Lecha pod Skorżą dużo się nie poprawiła. Obstawiam dziś jakieś 1-0, 2-0 dla LW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 12:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2014 12:53 PM przez Sander.)
Post: #2078
RE: Piłka nożna ogólnie
Już czekam na te płacze i głośne tytuły na jednej z bardziej zakłamanych piłkarskich witryn, czyli kkslech.com.

"Bez sędziów jesteście nikim!" hehe...

Albo 2000 kibiców Legii już głośno dopinguje, 5 minut do meczu, a w relacji tekstowej piszą, że "na stadionie jest garstka kibiców z Warszawy, nie wiemy czemu tak wolno wchodzą"

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 12:59 PM
Post: #2079
RE: Piłka nożna ogólnie
Najłatwiej szukać winnych, nie patrząc na siebie. Ostatnio tak sobie przeanalizowałem błędy sędziowskie w zeszłym sezonie. I okazało się, że na korzyść Piasta Gliwice czy Podbeskidzia wcale nie było mniej wypaczeń. Po prostu mamy poziom sędziowania jaki mamy. Aż oczy bolą. Dlaczego Legia jest akurat przyczepka do Legii? Prawda jest moim zdaniem smutna dla mnie jako kibica Lecha - O Legii każdy mówi, każdy ogląda jej mecze, a błędy w meczu Piasta czy Zawiszy interesują tylko pana Zdzisia z Gliwic...

To mnie totalnie rozwaliło Big Grin
https://www.facebook.com/jakubrzezniczak...nt_count=1
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2014, 01:01 PM
Post: #2080
RE: Piłka nożna ogólnie
Biliński nie potrafił w Śląsku przebić się przez dłuższy czas. Dopiero gra w lidze litewskiej, dużo słabszej od naszej spowodowała, że się odblokował i zaczął grać. Ślędzę jego karierę bo to wychowanek Śląska, a teraz w Rumunii gdzie jest wyższy poziom niż na Litwie też sobie radzi, ale chyba nie uważacie, że to jest pozom reprezentacyjny? Undecided
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości