Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
12-08-2014, 07:18 PM
Post: #1951
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja wiem czy świetny? Stanowski to taki legijnolubny dziennikarz (choć oczywiście sam temu zaprzecza), tak wiele razy pisał takie głupoty, że Kowalczyk z Laskowskim nie wytworzyli ich przez całe swoje dziennikarskie życie. Mnie ten tekst w ogóle nie porywa, zresztą jak sam redaktor...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2014, 08:50 PM
Post: #1952
RE: Piłka nożna ogólnie
Też za nim nie przepadam, ale moim zdaniem w tej sytuacji ma 100% racji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2014, 09:16 PM
Post: #1953
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobra, zmieniając temat.
Kubala Ty jako kibic Lecha powinieneś wiedzieć coś więcej, to prawda, że nowym trenerem drużyny z pyrlandii ma zostać Skorża?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2014, 09:31 PM
Post: #1954
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie tekst slaby, moglbym go rozbic na czesci ale ogolnie samo generalzowanie Polakow/kibicow jako jedna mase, ktora jest pojedynczym bytem jest dla mnie slabe i minimalizuje poziom tego tekstu. Zgodzilbym sie z 20% tresci.


Co do Legii i UEFA to widzialem pare wywiadow m.in. z Bonkiem i jakims tam Polakiem w UEFA i troche naswietlilo mi to sytuacje:
- UEFA do samego konca szukala kruczka zeby Legie opchnac ale sie nie udalo. Szukali takdlugo ze sami zlamali przepis mowiacy o tym ze zespoly grajace w danej rundzie musza byc znane 12h przed losowaniem a ostatecznie Celtic zostal wybrany na 2h

- najwazniejsze: w tym przepisie NIE MA zadnych widelek kary, jest wprost walkower 3:0. Przypadek jest analogiczny do PSG sprzed 17 lat, gdzie poszlo o to samo (a klub ten wtedy wygrywal puchar UEFA i ogolnie mial dobra marke) a przyklad z tym Debrecynem rozni sie pod wzgledem interpretacji (inne przepisy wchodzily w gre).

Regulaminu nie czytalem ale pewnie cos w tym jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2014, 09:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2014 10:17 PM przez kubala1122331.)
Post: #1955
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Pobrałeś kiedyś piosenkę z internetu? Tak? No to stary, czemu nie siedzisz w więzieniu? Chyba, że z pudła piszesz...

Martin
Znaczy się z tego co ja wiem to trenerem Lecha został Krzysztof Chrobak HuhHuhHuh i choć jest przedstawiany jako trener tymczasowy to w Poznaniu podobno mówi się, że to stały wybór. Oby nie...

Kowalczyk udaje kretyna czy nim jest? Takiego steku bzdur jakie on gada, to ja nie słyszałem i czytalem jak żyję... Co za koleś.

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/lig...paign=m_fb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2014, 10:38 PM
Post: #1956
RE: Piłka nożna ogólnie
Skorża ma kontrakt z jakimiś arabskimi menedżerami (załatwiali mu robotę gdzieś w krajach arabskich) do 1 września. I do tego czasu oficjalnie nie może być niczyim trenerem. Dlatego właśnie Chrobak, jego były asystent został tymczasowym trenerem (ostatnio zajmował się przy Bułgarskiej trenowaniem grup młodzieżowych). Docelowo zapewne będzie asystentem Skorży.

Dodam, że nie cenię Macieja Skorży, uważam, że to zwykły trener "z karuzeli" ligowej, w przeciwieństwie do Rumaka, który był prawdziwym "produktem Lecha". Zwolnienie Rumaka i zastąpienie go trenerem tak wątpliwej klasy to moim zdaniem poważny błąd. Fachowca z zagranicy pewnie bym zaakceptował, średnio ogarniętego wychowanka Pawła Janasa, już nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2014, 11:23 PM
Post: #1957
RE: Piłka nożna ogólnie
Gość przechlał swoją karierę, a teraz pierwszy mądry bo etatu mu żadnego w Legii nie zaproponowali jak Magierze czy Szamotulskiemu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2014, 10:46 PM
Post: #1958
RE: Piłka nożna ogólnie
Dziwi mnie czemu UEFA tak długo czeka z podaniem decyzji w sprawie odwołania Legii... Przecież gdyby sprawa była w 100% jasna to co ta problem? Przyjmują dokumenty, odrzucają argumentację Legii, bo postąpili zgodnie z przepisami, ogłaszają to w 2. godziny i po sprawie. Czyżby naprawdę mieli zagwozdkę co zrobić z tym polskim klubem? Ciekawa sprawa. Tym bardziej, że w necie pojawiają się nieoficjalne głosy, że Warszawianom ma zostać zmniejszona kara na karę finansową... Nie wierzę w to, ale może być ciekawie... Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2014, 10:51 PM
Post: #1959
RE: Piłka nożna ogólnie
Decyzja będzie negatywna, w piątek sprawę rozpatrzy Lozanna. Co ciekawe, prawnicy znaleźli lukę w regulaminie UEFA która może nas uratować.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-08-2014, 12:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2014 12:11 AM przez BESTIA.)
Post: #1960
RE: Piłka nożna ogólnie
Nic was fanow legi nie uratuje, choć sam chcialbym polski klub w LM to male są na to szanse.Celtic i UEFA się dogadaly jak to powiedzial Tomaszewski ;-).
A decyzja miala być podjęta dziś lub jutro rano spokojnie poczekajmy na wyrok... Angry

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości