Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-08-2014, 12:24 PM
Post: #1931
RE: Piłka nożna ogólnie
Frajerzy i tyle ale ile wstydu narobili .
Żadnych wyników ani reprezentacja ani kluby i to w 38 milionowym kraju.
Tyle kasy wpompowali w piłke od 2007 roku jak zaczeli budować orliki, a nawet awansu nie potrafią wywalczyć.
Zamiast tego zainwestowali by w inne sporty olimpijskie.
Ranking Fifa :
57. Jordania 500
58. Burkina Faso 495
59. Peru 487
60. - Mali 483
61. Polska 478

Niewiem czym sie ludzie zachwycają

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2014, 12:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2014 01:02 PM przez Pakman.)
Post: #1932
RE: Piłka nożna ogólnie
@pyra

Bo w Polsce piłka to folklor i tradycja. Nikt normalny nie przychodzi na tą ligę dla poziomu. Sporty olimpijskie są w Polsce niedofinansowane potężnie, a w niektórych mamy takie sukcesy, o których piłka może jedynie pomarzyć. Zresztą ciężko znaleźć drugą taką dyscyplinę, w której bylibyśmy aż tak słabi. Państwo powinno się skupić przede wszystkim na dyscyplinach, w których są realne szanse na sukcesy, czyli przynoszenie Polsce chwały, a nie wstydu. Mam tu na myśli lekką, pływanie, zapasy, kolarstwo w każdej z 3 odmian, siatkówkę, ręczną, kajakarstwo, wioślarstwo, ciężary. Piłkę powinno się zostawić prywaciarzom.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2014, 01:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2014 02:08 PM przez kubala1122331.)
Post: #1933
RE: Piłka nożna ogólnie
Właśnie skończyła się konferencja prasowa prezesów Leśnodorskiego i Miodulskiego.
Tak krótko streszczając:
Zostali oni potraktowani w siedzibie UEFY jak gówna i zostały złamane ich podstawowe prawe, które wynikały z tego samego regulaminu z którego Legię ukarano (działącze Celticu mogli brać udział w rozprawie, działacze Legii nie). Będą walczyć. Nie liczą nawet na powrót do LM, tylko na słowa UEFY, żeby ta powiedziałą, że to jest słuszna decyzja, zgodna jednocześnie ze sportem i z regulaminem i na zapewnienie, że oba kluby w procedurze zostały potraktowane jednakowo i nie zostały złąmane żadne przepisy formalne.
Zapewnili również, że będą walczyć o sprawiedliwość do samego końca, idąc nawet w ostateczności z UEFĄ na wojnę, ale na przwyrócenie do LM raczej nie ma szans.

http://legia.com/news,42995-list_dariusz...asgow.html

http://legia.com/news,42988-pismo_prezes..._uefa.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 07:30 PM
Post: #1934
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawy komentarz do całej sprawy Jacka Laskowskiego.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1715,title,...aid=1133f4
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 09:22 PM
Post: #1935
RE: Piłka nożna ogólnie
Nawet nie będę się odnosił. Chyba gwiazda pana Jacka mocno przyblakła i trzeba czymś zaistnieć. Jak ja słucham nieraz tego pana, czy Wojciecha Kowalczyka, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Takch ludzi powinni odseparować od jakichkolwiek wypowiedzi, bo się po prostu ośmieszają. Ale niestety Polacy to się świetnie sprzedaje, a oni dobrze to wykorzystują. Dla mnie obaj są zerami, choć jeszcze niedawno obu bardzo lubiłem i szanowałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 09:52 PM
Post: #1936
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia vs Real w sobotnim meczu na Narodowym Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 10:02 PM
Post: #1937
RE: Piłka nożna ogólnie
Byłoby coś, ale obawiam się, że to plotki. Ale oby, zobaczymy jutro Smile Taka podwójna gratka, najpierw sobota, mecz z Realem, później środa, mecz z BATE Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 10:04 PM
Post: #1938
RE: Piłka nożna ogólnie
Taaa... ;p Wierzę jednak w UEFA/Ę, wierzę w cud Smile

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 10:10 PM
Post: #1939
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja chyba nie, ale cieszę się, że Legia walczy i chyba nawet bardziej z tego, że sprawa ta odbiła się tak szerokim echem na całym świecie. Myślałem, że tak mało poważnie potraktują Legię w mediach za granicą. Krótko streszczą, minie dzień i zapomną. A tu drążą temat cały czas Smile
Swoją drogą prezes Miodulski świetną taktykę obrał, mówiąc o tych sprawach fair play i honorze. Boli to Celtic i to bardzo. Nie spodziewali się takiego czegoś, a teraz oni sami robią to co muszą, czyli siedzą i milczą. Wycofać się nie mogą, bo akcjonariusze, których są tysiące mogliby ich zaskarżyć o działanie na szkodę klubowi, a z drugiej strony jeśli się nie wycofają stracą sympatię i szacunek kibiców na całym świecie, o co działacze tego klubu walczyli przez ponad 100 lat. Też są w kropce Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2014, 10:15 PM
Post: #1940
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja jak wspomnę sobie rządy Miklasa w Legii czy Kosmali, to jestem dumny z Leśnodorskiego i Mioduskiego. To są faceci, których może Polska pozazdroscić. Klasa, kasa, podejście do kibiców (Leśny cofa kibicom zakazy po rozmówkach na twitterze), głowa do biznesu - staram się być obiektywny, ale naprawdę są to ludzie, którzy za rok, dwa lub trzy zrobią w Warszawie poważny projekt z Legią w europejskich pucharach w roli głównej.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości