Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
07-08-2014, 07:44 PM
Post: #1901
RE: Piłka nożna ogólnie
Zgłaszanie zawodnika do rozgrywek gdzie i tak nie może grać jest bez sensu... Nie życiowy ten przepis. Koniec końców nie grał w 3 spotkaniach... Kurwa tam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2014, 07:47 PM
Post: #1902
RE: Piłka nożna ogólnie
Zobaczymy, trzeba czekać, może jednak tylko się strachu najemy.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/lig...uefa/le7ys

Borkowska: "Wynikło nieporozumienie, ale sprawa jest opanowana. Pojawiły się już komentarze, że grozi nam walkower, ale to absurd."

A Lech właśnie zalicza największą kompromitację w swojej historii. rumak WYPIERDALAJ! Jak można przez 180 minut nie strzelić gola AMATOROM i w dwa sezony odpaść z Wilnem i Stjarnanem?! No jak?!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2014, 07:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2014 07:53 PM przez Sander.)
Post: #1903
RE: Piłka nożna ogólnie
To jest kurde niepojęte. Ciekaw jestem czy w jednym kawałku odjadą Lechici do domów - może być gorąco...
Dno dna... Odpaść z ... no właśnie z kim?

A mogło być tak pięknie. Dwa zespoły w 4 rundzie el. LE, jeden zespół w 4 el. LM, a tu coś takiego.

Ten cały Stjarnan... Nawet herb rodem z painta. Rumak powinien podać się do dymisji, piłkarze poprosić o rozwiązanie umów, a kibice o zwrot kasy za bilety.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2014, 07:59 PM
Post: #1904
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja to póki co nie będę nic pisał, bo zagotowany jestem i mógłbym bana dostać za użycie zbyt wielu niecenzuralnych słów w jednym poście Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2014, 08:07 PM
Post: #1905
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
A tam robicie tragedię. I tak odpadliby w następnym etapie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2014, 08:34 PM
Post: #1906
RE: Piłka nożna ogólnie
Islandczycy tak się cieszyli, że pewnie jutro wezmą urlop na żądanie. Co do Legii to mam nadzieję, że skończy się na karze finansowej, bo po prostu ze sportowego punktu widzenia byłby to mocno kontrowersyjny walkower.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2014, 10:54 PM
Post: #1907
RE: Piłka nożna ogólnie
A to wina trenera, że zawodnicy mając kilkanaście dobrych okazji w dwumeczu, nie mogą bramkę trafić? Kompromitacja drużyny. Taktyki bym się nie czepiał.

Takiego drewna, jak Teodorczyk w tym meczu, to dawno nie widziałem...

Ciekawe, czy mi zwrócą za bilet, jeśli złożę wniosek formalny?Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2014, 11:50 PM
Post: #1908
RE: Piłka nożna ogólnie
Maynard
Gdyby to był jeden dwumecz... Jak pisałem wcześniej, jeśli to nie wina trenera, że Lech odpada z Żalgirisem Wilno, Stjarnanem, Olimpią Grudziądz i Miedzią Legnica, a do tego przegrywa z Nomme Kalju w dwa sezony, to zlikwidujmy tą funkcję, bo jest ona kompletnie niepotrzebna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2014, 09:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2014 09:05 AM przez kubala1122331.)
Post: #1909
RE: Piłka nożna ogólnie
hehe... jakie emocje pucharowe w piątek o 10.00. Martwi, że UEFA się tak długo naradza. Szanse 50/50. Większe nerwy niż na meczu Smile

Decyzja o 10.30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2014, 09:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2014 09:15 AM przez Sander.)
Post: #1910
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie wpuścili Leśnego na te całe obrady :/ Szkoci już tam pewnie koperty ślą od rana Big Grin Nie no panowie, UEFA z dobrą decyzją dla Legii? To nie jest możliwe. Mam nadzieję, że klub podziękuje za grę w LE.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości