Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
16-07-2014, 03:03 PM
Post: #1791
RE: Piłka nożna ogólnie
@Sander

Z tym Olympiakosem to trochę nie do końca. Manchester może przegrać, ale wtedy dajmy na to Chelsea awansuje do 1/2 LM.

Czy mamy lepszą ligę niż wyniki ? Niech to udowodnią właśnie wynikami w tym roku czy następnym. Na razie nie widzę podstaw do stwierdzenia, że nasza liga jest mocniejsza od węgierskiej. To właśnie wyniki są najlepszym wyznacznikiem, a nie teoretyczna klasa piłkarzy. Teoretycznie nasza repra ma lepszych piłkarzy niż Słowacja, ale zespół jest w sumie dużo słabszy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 03:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2014 03:26 PM przez Martin.)
Post: #1792
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-07-2014 03:03 PM)Pakman napisał(a):  Czy mamy lepszą ligę niż wyniki ? Niech to udowodnią właśnie wynikami w tym roku czy następnym. Na razie nie widzę podstaw do stwierdzenia, że nasza liga jest mocniejsza od węgierskiej. To właśnie wyniki są najlepszym wyznacznikiem, a nie teoretyczna klasa piłkarzy.

To spójrz łaskawie na ranking, który podałem i sprawdź WYNIKI klubów litewskich, węgierskich i jakich jeszcze tylko chcesz i powiedz: na podstawie WYNIKÓW która liga jest mocniejsza: polska, litewska czy węgierska?

Bożeeeeeee.....................
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 03:32 PM
Post: #1793
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin

Nie odpala mi link, więc mógłbyś mi napisać te dane w skrócie ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 03:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2014 03:37 PM przez Martin.)
Post: #1794
RE: Piłka nożna ogólnie
@Pakman
Bardzo prosze.

Wskaźnik za ostatnie 5 lat:

- kluby litewskie: 5,25 (42 miejsce w Europie)
- kluby węgierskie: 11,625 (28 miejsce w Europie)
- kluby polskie: 18,875 (21 miejsce w Europie)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 03:44 PM
Post: #1795
RE: Piłka nożna ogólnie
No to widocznie się mylę i jednak liga jest mocniejsza, co nie przeszkadza jednak naszym zespołom w przegrywaniu z zespołami w z ww krajów, co ostatnio zdarza się dość często. Swoją drogą ciekaw jestem jak wygląda pierwsza piątka tego rankingu i dlaczego Węgry mają niższy współczynnik mimo, że Debreczyn grał w fazie grupowej ligi mistrzów.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 05:57 PM
Post: #1796
RE: Piłka nożna ogólnie
Pakman
Ale głupoty gadasz Smile OK, Lech odpadł z Żalgirisem, więc nasza liga jest gorsza od litewskiej? To nie jest źle, bo przynajmniej jest lepsza od belgijskiej, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że 9 zespół T-ME pokonał wicemistrza Belgii? Jesteśmy przynajmniej klasę wyżej od BelgówCool

Przedstawcielowi każdego państwa zdarzają się zawstydzające wpadki, ale nie świadczą one o całości. Nasza liga w czołówce Europy nie jest, ale nie jest też w ogonie. Taki typowy średniak. Nie ma nas nawet co porównywać do Węgier, Mołdawii czy Litwy, bo to obraza dla naszej ligi Smile Niemal co rok mamy przedstawiciela przynajmniej w LE, a te zespoły co wymieniłeś, awansują tam raz na ruski rok. I to właśnie dlatego mamy większy współczynnik niż one.

Co do Legii. W awans do LM nie wierzę zupełnie. Gra jest coraz lepsza, ale to jeszcze nie ta intesnywność gry, nie te umiejętności rozgrywania akcji i gry w środku pola. Liga Europy dla jednego naszego przedstawiciela już będzie sukcesem, ale to wcale nie oznacza, że jesteśmy słabsi od ogórków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 06:29 PM
Post: #1797
RE: Piłka nożna ogólnie
(16-07-2014 03:44 PM)Pakman napisał(a):  Swoją drogą ciekaw jestem jak wygląda pierwsza piątka tego rankingu

1. Hiszpania
2. Anglia
3. Niemcy
4. Włochy
5. Portugalia
6. Francja

Siódme miejsce zajmuje Rosja, ale już ze sporą stratą punktową do czołowej szóstki.




W temacie o Fonfarze, @Sander pisał o zachowaniu kibiców Wisły względem Legii. Ja akurat należę do tych osób, które kibicują wszystkim polskim klubom w europejskich pucharach. Wszystkim.

Natomiast to o czym w wywiadzie mówi Fonfara, no sorry, ale jeśli deklaruje się jako kibic Legii, wręcz się tym afiszuje no to niestety, ale musi liczyć się z konsekwencjami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 08:27 PM
Post: #1798
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak żenującego poziomu piłkarskiego jak dziś w wykonaniu Legii nie widziałem dawno. Ekipy z San Marino i Gibraltaru czują się zawstydzone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 08:34 PM
Post: #1799
RE: Piłka nożna ogólnie
Cóż za wspaniały mecz ! Jaka ta nasza liga mocna ! Pewnie włodarze Celtiku już nie mogą spać po nocach !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2014, 08:35 PM
Post: #1800
RE: Piłka nożna ogólnie
Niezłe jaja 1-0, przestałem oglądać jak wynik??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości