Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
09-05-2014, 11:44 PM
Post: #1421
RE: Piłka nożna ogólnie
Pakman
Niemcy F vs Polska B? Raczej nie napalam się na ten mecz. Dla mnie bez sensu, tym bardziej jeśli widzę w powołaniach ponad 30-letnich debiutantów, którzy mają zbawić polską piłkę. Nawałka robi bardzo źle, jego powołania wydają się być kompletnie bez sensu. Nie wiem co z tego będzie, ale raczej nic dobrego.
A sam mecz? Ja raczej odpuszczam, nie będę się męczył w jakimś barze, żeby obejrzeć jak Marciniak wspólnie z Janukiewiczem grają przeciw juniorom z Niemiec. Typuję jednak łatwą wygraną gospodarzy, a ja spokojnie szykuję się na finał LE już 14 maja Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2014, 09:01 PM
Post: #1422
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak zachowuje się kapitan?
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=ak...233&kom=ok

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2014, 05:54 PM
Post: #1423
RE: Piłka nożna ogólnie
No panowie, dziś Niemcy pokonani po raz pierwszy przez nas zostaną! Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2014, 06:03 PM
Post: #1424
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
Oj, chyba nie. Nawet nie chciałbym, już widzę ten entuzjazm przed meczem z Gibraltarem i wielki zawód na tym trudnym terenie... Tongue Lepiej wygrajmy we wrześniu, a dziś no... zremisujmy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2014, 09:43 PM
Post: #1425
RE: Piłka nożna ogólnie
No i nima wygranej,Niemcy C D czy tam Y to i tak za wysokie progi.

Potrafię sobie wyobrazić siebie wygrywającego z mistrzem każdej dyscypliny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2014, 09:54 PM
Post: #1426
RE: Piłka nożna ogólnie
Tony
Nie oglądałem meczu, wkurzałem się na tenis, bo troszkę kaski postawiłem, ale my też nie graliśmy w optymalnym zestawieniu. Ponoć nieźle graliśmy w obronie, ale z przodu wciąż zero. Za Nawałki nie licząc wycieczek styczniowych jeszcze nie strzeliliśmy bramki - ani Słowacji, ani Irlandii, ani Szkocji, ani z Niemcami (a przecież z trzema ostatnimi gramy w eliminacjach).
Sam wynik na plus, Niemcy mają taką bazę, że spokojnie powinni wystawić dziesiąty skład i nas opukać. Inna sprawa, że do tego nie podeszli nawet w 10% na poważnie, co słychać było w prasie i w informacjach przedmeczowych...
Czekajmy cierpliwie na wrzesień. Sam jestem ciekaw jak to będzie już w eliminacjach. Ale sukcesów wielkich nie wróżę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2014, 10:04 PM
Post: #1427
RE: Piłka nożna ogólnie
Fakt,w obronie katastrofy nie było,ale mimo to to Niemcy miały więcej braków kadrowych,a mimo to widać że indywidualnie to każdy z nich jest lepszy niż jego Polski Odpowiednik.Po za tym Niemiaszki tak czasem mają że olewają mecze towarzyskie.Tak czy siak ja tam czarno też to widzę,choć Cionek całkiem dobrze grał,ale Olkowski za Draxlerem to niebardzo nadąrzał.

Co do tenisa...nic nie mów,dwa kupony zje.ane przez Krajinovica za 1,30.Co prawda ja gram tylko małe sumki,ale zawsze 200 pln mogło wpaść.

Potrafię sobie wyobrazić siebie wygrywającego z mistrzem każdej dyscypliny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2014, 10:32 PM
Post: #1428
RE: Piłka nożna ogólnie
Mnie to szczerze mówiąc małe sawki przestały bawić. Dziś wSTS konto założyłem bo fajny bonus dawali, ale szybko spierdzielam jak tylko coś przerobię bo strasznie słaby buk Smile
Mnie dziś overy nie powchodziły Ferrer - Kukushkin i Li - Dellacqua za kase z bonusa, ale z depozytu wygrałem więc nie jest źle. Jeszcze muszę 100 zł przerobić i może nawet na nich zarobię (i sie troszkę odkujęTongue ). Bolelli mi dzis tyłek uratował, bo troszkę w decydującym momencie TB w pampersa narobł i dzięki temu wygrałem Smile
Dziś jak mi prąd włączą to jeszcze NBA pogram za reszte bonusa Smile


A ty tenisem sie moze interesujesz? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2014, 10:42 PM
Post: #1429
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie ja Tenisa nie znoszę,ale odkryłem że na nim najłatwiej się wygrywa.

Potrafię sobie wyobrazić siebie wygrywającego z mistrzem każdej dyscypliny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-05-2014, 11:15 PM
Post: #1430
RE: Piłka nożna ogólnie
Oj, jak bardzo się mylisz Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości