Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
30-04-2014, 09:56 PM
Post: #1411
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Oczywiście, że tak. Jednak przed meczem nie można było założyć, że Real tak szybko dwa razy uderzy. Ale sądziłem, że przy stanie powiedzmy 1-0 dla Bayernu wykorzystają szybkich skrzydłowych i coś dziubną. Przebiegu spotkania raczej przewidzieć się nie dało Smile Zresztą podobnie jak dzisiaj. Atletico zagrało dziś kosmos, w drugiej połowie ośmieszali Londyńczyków jak tylko mogli. Simeone jednak przechytrzył Mourinho. Myślałem (pewnie Mou też Tongue ), że po przerwie Atletico się cofnie i będzie bronić 1-1. A oni ruszyli do ataku czym kompletnie zaskoczyl Chelsea. Takimi decyzjami poznaje się trenerów wybitnych. 99% trenerów broniło by 1-1 na jego miejscu. Kapitalna decyzja - moim zdaniem kluczowa dla przebiegu meczu Smile
A wczoraj to się troszkę wynudziłem, bo w 20 minucie mecz się skończył. Zero emocji. Deklasacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2014, 11:37 PM
Post: #1412
RE: Piłka nożna ogólnie
W zeszłym roku w finale LM mieliśmy dwie drużyny z tego samego kraju. W tym będziemy mieli z tego samego miasta. Madryt królestwem futbolu : ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2014, 08:21 PM
Post: #1413
RE: Piłka nożna ogólnie
Brawo WKS, historyczny sukces dla Bydgoszczy Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2014, 09:07 PM
Post: #1414
RE: Piłka nożna ogólnie
Gościu, WKS jest tylko jeden! Wink

Gratulacje dla Zawiszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2014, 09:53 PM
Post: #1415
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie widziałem całego meczu, dopiero włączyłem na rzuty karne. Gratulacje dla Zawiszy, ale podobało mi się coś innego. Oprawa meczu, doping, takie europejskie standardy. Bardzo fajnie to wyglądało, brawo Boniek, idźmy dalej tą drogą. Nie pamiętam, żeby oprawa meczu o PP była tak wspaniała. Jakby ktoś mi włączył obrazek to pomyślałbym, że to Niemcy czy Francja. Super, to jest właściwa droga, wiadomo, że wyniki się od czegoś takiego nie zrobią, ale idziemy dobrą ścieżką.
Brawo Boniek!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 01:23 PM
Post: #1416
RE: Piłka nożna ogólnie
Wczoraj sędzia znów wygrał mecz Legii Smile Brawo, brawo, jeden sędzia nie pomagał Legii, był obiektywny, to go zawiesili na mecze Warszawian (Musiał). Wstyd i kpina jak to można pomagać jednemu zespołowi i na siłę holować go do mistrzostwa.
Rzeźniczak na TT jeszcze się ośmiesza. Sędziowie się mylą, bo są ludźmi. No co ty maestro, szkoda, że sam nazywasz sędziów od złodziei jeśli wam nie pomogą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 02:16 PM
Post: #1417
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala
To wiadomo od dawna. Nie tylko w lidze, od lat to samo było w Pucharze Polski (wystarczy prześledzić sobie zawsze "szczęśliwe" losowania itp). Kolega Sander może się na to obruszyć ale tylko ślepy tego nie zauważy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-05-2014, 02:26 PM
Post: #1418
RE: Piłka nożna ogólnie
Obruszam się Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 09:11 PM
Post: #1419
RE: Piłka nożna ogólnie
W przyszłym tygodniu Nawałka i spółka grają z Niemcami. Jak zapatrujecie się na to spotkanie ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 09:41 PM
Post: #1420
RE: Piłka nożna ogólnie
TAK JEST!

[Obrazek: 14wisla3_f10.jpg]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 78 gości