Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
26-04-2014, 06:10 PM
Post: #1401
RE: Piłka nożna ogólnie
Krety puknięte, o to chodziło. Mało nas było raptem jakieś 12 tysięcy... Oreście drogi spuść Zagłębie spuść...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 06:24 PM
Post: #1402
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Oprawe żeście mieli ładną Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 06:42 PM
Post: #1403
RE: Piłka nożna ogólnie
Mecz nie zachwycił Big Grin
Momentami chciało się wymiotować Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2014, 08:47 PM
Post: #1404
RE: Piłka nożna ogólnie
Mecz był nudny jak flaki z olejem, dużo ciekawiej było na trybunach Smile
Wczoraj oglądałem Lecha z Wisełką to przynajmniej sie coś działo...

@Joker
Jeśli chodzi o oprawy meczowe to powiem mało skromnie że należymy w Polsce do ścisłej czołówki Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2014, 01:32 PM
Post: #1405
RE: Piłka nożna ogólnie
A kto dzis awansuje do finalu LM?
Dla mnie wszystko przemawia za Realem: nie wyobrazam sobie, ze Real nie strzeli gola, a jednoczesnie fakt, ze Bayern nie strzeli trzech bramek juz latwiej sobie wyobrazic. Do tego pelny sklad i kryzys formy w Bayernie - jak Real to wypusci to bedzie to strasznym frajerstwem.
Prawdziwy test dla Guardioli.

W Anglii Liverpool wtopil z Chelsea i sytuacja na mecie robi sie bardzo emocjonujaca, z kolei Atletico wywiozlo cenne 3 pkt z Walencji.
Btw. swietne zachowanie Alvesa Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2014, 05:45 PM
Post: #1406
RE: Piłka nożna ogólnie
(29-04-2014 01:32 PM)Gogolius napisał(a):  A kto dzis awansuje do finalu LM?

Bayern przejdzie Real. Królewskim zawsze ciężko grało się w Monachium.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2014, 09:52 PM
Post: #1407
RE: Piłka nożna ogólnie
Huhuuuu Tongue Ale walec....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2014, 10:50 AM
Post: #1408
RE: Piłka nożna ogólnie
Takiej wtopy Bayernu chyba nikt się nie spodziewał...
Dziś jeszcze trudniej wskazać kto awansuje do finału, chciałbym żeby Atletico...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2014, 11:36 AM
Post: #1409
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja stawiałem w ciemno na Real, bo ciężko mi było sobie wyobrazić, aby Królewscy nie wykorzystali jakiejś kontry czy stałego fragmentu gry, a jednocześnie 3 bramki dla Bayernu przy tym stylu gry Bawarczyków i dodatkowo dobrej obrony Realu to też utopia. Dlatego, w finale widziałem Real, ale jednak takiej katastrofy to ja się nie spodziewałem. Gospodarze nawet raz nie zagrozili bramce Casillasa, a to dzięki świetnej taktyce trenera Ancelottiego. Jak podkreślałem, Real ma wreszcie prawdziwego trenera, nie gwiazdora i wychodzi na to, że się nie myliłem w tej kwestii Smile
W finale również będą faworytami, więc sezon udany: Puchar Króla jest, być może Liga Mistrzów, a i mistrzostwo nie wykluczone.
Dzisiaj dla mnie faworytem jest Chelsea, ale nie mam takiego przekonania jak w przypadku Realu. Atletico nie ma żadnych argumentów na ten mecz, ale już sprawili niejedną niespodziankę w tym sezonie, więc nie mogę ich lekceważyć. Mogą wykorzystać jakąś nawet przypadkową kontrę i Chelsea będzie potrzebowało dwóch bramek. Będzie ciekawiej niż wczoraj, to na pewno Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2014, 01:48 PM
Post: #1410
RE: Piłka nożna ogólnie
No Bayern nic nie strzelil bo zanim wszedl w mecz to bylo 0:2 i pozamiatane. Wynik troche rozmywa rozgrywke bo jednak inaczej sie gra przeciwko zespolowi, ktory juz wie ze nic nie zdziala.
Ale oczywiscie szacunek dla Krolewskich, cieszy mnie fakt, ze tak prezentuje sie zespol, ktory w grupie byl lepszy od Starej Damy.

Co do dzisiejszego meczu: serce za Atletico, rozum za Chelsea. Kto nie przejdzie to Real bedzie mial POTWORNIE trudno. Albo Simeone i rywal zza miedzy (ewenement w Lidze Mistrzow) albo Jose, ktory Real zna rownie dobrze. No i tu i tu styl wybitnie niepasujacy Realowi. Ja obstawiam, ze mimo wszystko Real Decimy nie zdobedzie - jakby w finale mieli Barce, PSG czy jakas angielska druzyne to jasne, ale tak spodziewam sie finalu na miare Bayern-Chelsea ; )

Ale to z trzy tygodnie : $
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości