A u mnie żadnych studentów, internet 60 MB i zamiast słabej jakości streamu mam pokaz slajdów. Internet Toya - polecam!

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 09:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 09:32 PM przez kubala1122331.)
Post: #1362
Tak w ogóle to nie wyobrażam sobie czerwcowych MŚ w akademiku... Jak zawsze oglądałem wszystkie mecze, co do jednego, to tym razem może być z tym średnio... Do tego sesja - ło Jezusie... o 18 i 21 - internet nie chodzi, o 23 i 2 - trzeba się kłaść spać. Masakra się szykuje Smile

Jednak 2-0 Chelsea. Sander, chyba serio jest w tej Anglii tak jak piszesz Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-04-2014, 09:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2014 09:46 PM przez Splint3rPL.)
Post: #1363
BVB dzielnie walczyło z Realem, ale do dogrywki zabrakło jednej bramki. Cheslea w 87 minucie wykopała z LM PSG. I fajnie : ).

08-04-2014, 09:46 PM
Post: #1364
Mnie i tak BVB dzisiaj zaimponowała. Byli o włos od sprawienia sensacji, ale jednak chyba jestem spokojny o przyszłość tej drużyny. Choć nie do końca... Może i Lewy nie strzelił dziś gola, ale ja mam wrażenia, ze BVB z nim, a bez niego to dwie różne ekipy...
Tak samo jak PSG. Dziś bez Ibry. I polegli, a założę się o wszystkie pieniądze, że ze Szwedem w składzie PSG nie puściłoby tego dwumeczu.
09-04-2014, 09:02 PM
Post: #1365
Ależ mecz w Monachium! Gol Evry dla MU - coś fantastycznego, nie minęła minuta i Bayern wyrównał, a Barcelona wciąż przegrywa w Madrycie...
Post: #1366
Mecze godne ćwierćfinału LM. Manchester ponoć nie do poznania. Ja oczywiście nie oglądam, ale podobno pachnie sensacją w Monachium. Ja swoją drogą kibicuję ManU, nie lubię ich, ale po tej krytyce jaka na nich spadała, chciałbym by co niektórym pstryknęli w noska. Szkoda, że tak szybko stracili prowadzenie, byłoby im łatwiej, też od strony psychologicznej.
A Atletico dalej mnie zadziwia. Od 10 kolejki czekam aż przestaną grać i zacznie się poważny kryzys. Ale oni wciąż grają i wciąż wygrywają. Dla mnie wręcz niemożliwe.

Jednak Bayern nie puścił. 3-1. Szkoda.
09-04-2014, 09:21 PM
Post: #1367
Jak dotąd wchodzą wszystkie drużyny, którym kibicowałem Real, Chelsea, Bayern i Atletico. Mam nadzieje, że tak zostanie.
09-04-2014, 09:54 PM
Post: #1368
Szkoda ManU. Zanim objęli prowadzenie bronili się kapitalnie a po zdobyciu gola wszystko się poluzowało w tyłach. Bayern nie wygra tej edycji LM. Sezon temu lepiej to wyglądało.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
10-04-2014, 07:38 AM
Post: #1369
To co gra Atletico to coś niesamowitego. Simeone poustawiał tą drużynę i nie przestają zaskakiwać. Przy takiej dyspozycji są w stanie nawet wygrać LM, ale czy ktoś pokona Bawarczyków to mam wątpliwości.
10-04-2014, 08:27 AM
Post: #1370
Dokladnie, Simeone. Kapitalna robota w Madrycie, ciekawe czy zostanie na przyszly sezon. Szacunek ze bez Costy tez daja rade. Real po tej padace z Borussia wydaje mi sie najslabszy z tej czworki, chcialbym zeby trafili na Bayern i odfruneli, a Atletico niech zmierzy sie z Chelsea.

Co do ManU to ani przez chwile nie zwatpilem w awans Bayernu, ale jestem rozczarowany ich postawa. Z drugiej strony graja na 80% a wygrywaja z Manchesterem, ktory gral chyba na 130% obecnych mozliwosci.