Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
14-03-2014, 02:13 AM
Post: #1321
RE: Piłka nożna ogólnie
Oglądałem wczoraj mecz Barcy w nocy z powtórki i powiem Wam, ze tak dobrze grającej Barcy to ja od czasu Guardioli nie widziałem. Na ciągłym pressingu, dokładnie, agresywnie. Z taką Barcą niewiele drużyn ma szanse, ale pytanie jest czy są oni w stanie coś takiego powtarzać w tych najważniejszych meczach? Wydaje mi się, że nie, dlatego też typowałbym Bayern, a jedynym klubem który może im zagrozić jest właśnie Real (finał tych drużyn byłby świetnym widowiskiem).

Jeśli bawimy się w koncert życzeń... Tongue (z pozostałych par wybieram te najbardziej prawdopodobne możliwości, czyli Olympiakos, Chelsea, Borussię i Real)
Real - Atletico
Olympiakos - Borussia
Bayern - Chelsea
Barcelona - PSG
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2014, 05:32 PM
Post: #1322
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawe drużyny w LM, jutro losowanie par. Lewandowski nie zagra w najbliższym meczu, szkoda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 08:44 AM
Post: #1323
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwszy raz wszystkie zespoly z pierwszych miejsc w grupie awansowaly do 1/4. Ja bym sobie zyczyl: Real - Barca, Bayern - PSG, Atletico-MU i Chelsea-Borussia Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2014, 07:25 PM
Post: #1324
RE: Piłka nożna ogólnie
A Ruch przegral 3-1


Brawo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 05:04 PM
Post: #1325
RE: Piłka nożna ogólnie
RJJ i co kasa poszła?? Real w dupę, szkoda też straciłem trochę kasy.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 08:51 PM
Post: #1326
RE: Piłka nożna ogólnie
Barca pokazała wczoraj klasę. Pamiętam jak po przegranym meczu z Valladolid odzywały się głosy, że Barca się skończyła, że niektórzy powinni pójść na emeryturę. A okazało się, że z Barcą nie jest tak źle, pokonała Real w wielkim stylu i pokazała ignorantom to, co pokazał dziś Władek Dwaliszwili po strzeleniu gola Piastowi w 94 minucie. Nie jestem wielkim kibicem Barcy, choć zawsze bardziej kibicowałem im niż Realowi, to jednak wczorajsze zwycięstwo mnie bardzo cieszy.
Szkoda, że ta Legia dziś wygrała. Czujecie temperaturę meczu za tydzień? W razie wygranej Lecha dwa punkty straty do Legii (a w zasadzie jeden), a tak nie jest tak różowo. Szkoda, już liczyłem, że Piast po weryfikacji Ruchu, teraz nie da się Legii. Szkoda, tym bardziej, że było tak blisko... Jedyne co cieszy to to, że gola strzelił Dwaliszwili. Chłop wirtuozem nie jest, ale zawsze walczy i daje z siebie wszystko i uważam, że te wiadra pomyj, które zostały wylane na jego głowę, były sporo przesadzone.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 08:58 PM
Post: #1327
RE: Piłka nożna ogólnie
Mnie bawi płacz i żale internetowych ultrasów z gimnazjum co do Barcy i Realu.Sędzia,teatr,spalone no beka totalna,nie moge wytrzymać bo co chwile na fb mój kuzyn udostępnia różne shity z gimbusiarskich stron Realu
#Bekatotalna
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 09:09 PM
Post: #1328
RE: Piłka nożna ogólnie
Oglądałem tylko skrót meczu, bo inaczej spędzałem ten wieczór, ale moim zdaniem sędzia mylił się w obie strony. Przecież karny dla Realu to kabaret w czystej postaci. Z kolei czerwień dla zawodnika Realu to po prostu kontrowersja i w mojej opinii sędzia obroni tą decyzję, a jakby zadecydował inaczej, również mógłby się realnie tłumaczyć. Ogólnie sędzia nie poradził sobie z widowiskiem, ale nie wypaczył widowiska.
Ogólnie ciekawy finisz Primera Division się zapowiada. Najciekawszy odkąd pamiętam, Real i Atletico po 70 pkt i Barca 69. Każdy remis może zabrać marzenia o tytule danej drużynie. Jako, ze często kibicuję słabszym, sercem jestem za Atletico, ale rozum mówi Real. Z dwóch powodów:
- po raz pierwszy od długiego czasu mają porządnego trenera, a nie gwiazdora i błazna
- Real regularnie ogrywa słabsze zespoły, co nie do końca udaje się Barcie i Atletico. Co z tego, że Real zdobył z kandydatami do tytułu w sumie 1 punkt w 4 meczach, skoro i tak jest liderem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 09:43 PM
Post: #1329
RE: Piłka nożna ogólnie
http://www.realmadridplay.es/2014/03/bus...-cara.html

Busquets powinien zostać zbanowany.Tongue

Cytat:- po raz pierwszy od długiego czasu mają porządnego trenera, a nie gwiazdora i błazna

Mourinho to był błazen? I czy nie był on porządnym trenerem??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2014, 09:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2014 09:54 PM przez kubala1122331.)
Post: #1330
RE: Piłka nożna ogólnie
BESTIA
Pod względem umiejętności jest to najlepszy trener na świecie co zresztą udowadnia dzisiaj z Chelsea (widzieliście pogrom na Arsenalu? Tongue ), ale niestety tylko pod względem umiejętności. Pod względem charakteru i umiejętności komunikowania jest to jeden z najgorszych trenerów. Niestety, ale nie rozumiem po co chciał on być większą gwiazdą niż np. Ronaldo, Ramos, Casillas... W Chelsea powiesz, też ma zawodników takiego kalibru. Tyle, że są to raczej młodzi nieopierzeni chłopcy pokroju Hazarda czy Oscara dla których póki co liczy się gra w piłkę, a sama możliwość trenowania pod okiem takiego specjalisty to dla nich wyróżnienie. A bardziej doświadczeni chłopaki z Realu zapewne nie byli tak pokorni i posłuszni. Trener dla którego liczyłoby się dobro drużyny, a nie własne interesy, zostałby troszkę w cieniu, jak robi to obecnie Ancelotti, i dał gwiazdorzyć tym co powinni, czyli piłkarzom, a nie wystawiać się ponad szereg i pokazywać takiemu Casillasowi czy Ramosowi, że oni nic nie znaczą. Oni nie mają po 20 lat, by nie znać swojej wartości.
Podsumowując, teraz Real ma trenera i porządnego i nie błazna, który wykonuje porządnie swoją robotę. Z kolei Mourinho to bardzo porządny trener, ale (przynajmniej w Realu) błazen, co niestety zaćmiło trochę jego wybitne umiejętności trenerskie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości