Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-10-2013, 07:58 PM
Post: #981
RE: Piłka nożna ogólnie
Dziś podpisano porozumienie z Solorzem (zostanie ono zaklepane za tydzień) co oznacza, że Śląsk nie zostanie zdegradowany do III ani IV ligiBig Grin Zatem można się już będzie tylko skupić na lidze, a nie zawirowaniach wokół klubu. Jak ja długo na to czekałem...Solorz bye bye.

Jutro w Charkowie liczę (jak to zawsze przed meczem repry) na dobry wynik. Marzeniem byłoby wygrać i pojechać na Wembley......no ale to raczej musi pozostać w sferze marzeń, ale piłka jest piękna.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-10-2013, 08:00 PM
Post: #982
RE: Piłka nożna ogólnie
Spoko info.

Ukraina - Polska 0-3
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 07:53 AM
Post: #983
RE: Piłka nożna ogólnie
Panowie, jak obstawiacie?
Ja dziś jestem pewny zwycięstwa i wierzę, źe tym rszem po prostu zrobimy swojr, czyli nakopiemy do dupy Ukraińcom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 08:03 AM
Post: #984
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak nie bedzie sie dzialo nic dziwnego to Ukraina to wygra z 3:2 tudziez 3:4/2:2. Nie wiem jak tam sprawy kadrowe Ukraincow ale oni graja spoko pilke, a nasi jak to nasi....Jak zagraja jak z Czarnogora to szanse sa, ale jakos sie nie nakrecam. Osobiscie uwazam ze majac takie wyniki na MS nie ma wstepu, ale ofc kibicowac bede a jak wygraja to bede skakal pod sufit.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 08:08 AM
Post: #985
RE: Piłka nożna ogólnie
Gogolius
Ukraina nie wytrzyma presji. Oglądałem ich mecz z Anglią i z Mołdawią. Niczym mnie nie zachwycili i np. Z Mołdawią niewiele brakło do remisu. Z Anglią, tą jak wiekszość mówi słabą Anglią, u siebie nie istnieli.
Ja szczerze powiem spodziewam się gładkiego zwycięstwa Polaków i będe, po raz kolejny, zasmucony jeśli będzie inaczej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 08:48 AM
Post: #986
RE: Piłka nożna ogólnie
Mecz obejrzę tym razem i faktycznie podzielam Wasz entuzjazm. Powinniśmy to wygrać tak ze 2-0. Ten mecz może stworzyć tę kadrę na nowo.. Chyba, że znów da o sobie znać to o co posądzam naszą repre - to, że jest bezjajeczna..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 08:55 AM
Post: #987
RE: Piłka nożna ogólnie
Tworzenie kadry na nowo z Wasilewskim? Tongue
No Ukraine presja zjesc moze - wszak nikt u siebie meczu w naszej grupie nie wygral (pomijam San Marino).
Ale taki optymizm zrozumialbym po meczu z Anglia gdzie bylo 1:1 i wydawalo sie ze pomysl na repre jest. No ale zobaczymy : D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 12:13 PM
Post: #988
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja stanę po przeciwnej stronie barykady - stawiam na 3 : 0 dla Ukrainy.
Oczywiście kibicuję naszym i liczę, że sprawią niespodziankę, ale patrząc na sprawę trzeźwo - Ukraina jest po prostu lepsza, a do tego gra u siebie.
Nie wiem skąd u Was ten optymizm i jakie są podstawy do tego, by stawiać na Polskę. Naprawdę rozegraliśmy ostatnio tyle świetnych meczów?

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 04:32 PM
Post: #989
RE: Piłka nożna ogólnie
Splint3rPL
Pogadamy po meczuSmile
Skąd optymizm? Dokladna analiza ttysiace obejrzanych meczow i analogiczne przyklady z przeszlosci.mòwią mi że wygramy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2013, 06:11 PM
Post: #990
RE: Piłka nożna ogólnie
2-1 dla nas i jedziemy na Wembley bić się z Anglią! Marzy mi się taki scenariusz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 48 gości