Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-09-2013, 01:02 PM
Post: #931
RE: Piłka nożna ogólnie
(28-09-2013 11:57 AM)kubala1122331 napisał(a):  Kojarzymy, kojarzymy. Podobno niedługo ma grać dla reprezentacji Norwegii. Podobno solidny bramkarz, może gdyby u nas nie było takiej konkurencji, zaistniał by trochę u nas? W Norwegii jest żywą legendą, często wybierany jako najlepszy zawodnik tamtej ligi. Słyszałem również, że ta nominacja ma go już definitywnie przekonać na grę w norweskich barwach, by poczuł, że w Norwegii jest bardzo ważnym zawodnikiem i idolem tamtejszych kibiców.
Mnie z polskich zawodników nie zagniesz: )
Ciebie nie zagnę nawet z piłkarzy mozambijskich i afganiśkich darterów (tak się mówi?), ale wiele osób na pewno Leciejewskiego nie kojarzy ; ).

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 02:57 PM
Post: #932
RE: Piłka nożna ogólnie
Splint3rPL
Nie przesadzaj: ) Z Mozambiku znam tylko skład zespołów tamtejszej pierwszej ligi, a afgańskich darterów znam tylko czternastuBig Grin

Ktoś tu chyba na forum obstawiał remis 1-1 w meczu Tottenham - Chelsea?Big GrinSmile
A propos, ciekawe kto zagra dziś w Legii na szpicy, bo Dwaliszwili i Saganowski to chyba kontuzjowani są...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 03:01 PM
Post: #933
RE: Piłka nożna ogólnie
Lado zdrowy ale odpoczywa. Kucharczyk, Ojamaa może? Opcją numer 1 jest jednak Patryk Mikita.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 03:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2013 03:27 PM przez kubala1122331.)
Post: #934
RE: Piłka nożna ogólnie
Ojamaa to raczej skrzydłowy, szybki, nic poza tym. Kucharczyk byłby ciekawą opcją, bo już kiedyś na szpicy grał i myślę, że to na niego postawi Urban. Naprawdę ciekaw jestem kto zagra w ataku: )

Sander
Czy to prawda, że kibice Legii obrazili się na tych z Pogoni i już nie ma między wami sztamy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 03:40 PM
Post: #935
RE: Piłka nożna ogólnie
Liczę, że w ataku pojawi się Patryk Mikita. Trudno powiedzieć, czy ma potencjał by stać się klasowym napastnikiem, ale właśnie dlatego chciałbym częściej oglądać go na boisku. Zawsze jakaś świeża krew, trzeba dać mu szansę. A jeśli nie on, to Urban postawi na Kucharczyka. Swoją drogą, pamiętam że niedawno chcieli się Kucharczyka pozbyć, a teraz zawodnik podstawowej 11ki.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 03:43 PM
Post: #936
RE: Piłka nożna ogólnie
Sądzę, że jeśli na czwartkowy mecz z Apollonem nie będzie gotowy Dwaliszwili to zagra Kucharczyk, by obyć się na tej pozycji i zagrać tam też w czwartek.
Osobiście wolałbym by zagrał Mikita. Podobno utalentowany chłopak. Chciałbym się wreszcie o tym przekonać na tle ciekawego rywala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 03:46 PM
Post: #937
RE: Piłka nożna ogólnie
Mikita już grał kilka razy w tym sezonie. Dziś zagra bankowo w ataku od pierwszej minuty.
Tak zgoda zakończona.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 03:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2013 04:26 PM przez kubala1122331.)
Post: #938
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
Można wiedzieć dlaczego, bo jak pamięcią sięgam zawsze się trzymaliście razem?

Patrzę na skład Leicester i co? Nasz reprezentant Polski na ławie. Widać, Waldka zachwycił, trenera klubowego nie do końca.

Widzieliście tego grajka? Do reprezentacji goSmile
http://www.transfermarkt.co.uk/en/alexan...40026.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 04:27 PM
Post: #939
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie ma o czym gadać. Szeroko pojęte układy z BKSem Bielsko-Biała.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 09:53 PM
Post: #940
RE: Piłka nożna ogólnie
Oprawa upamiętniająca Powstanie Warszawskie.

legionisci.com/photos14j/14slask1_f13.jpg

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości