Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-09-2013, 09:29 AM
Post: #921
RE: Piłka nożna ogólnie
Peszko? Jeśli jest formie, jestem na tak.
Wasyl? Według mnie jego czas w kadrze już przeminął. 33 lata na karku, druga liga angielska, czy to naprawdę gość na którego powinniśmy stawiać? Co musi zrobić Kamiński żeby zasłużyć na powołanie? Domyślam się, że wyjechać za granicę...
A co do Mariusza, to Fornalik powołał go raczej jako kogoś, kto pomoże przy rozpracowaniu reprezentacji Ukrainy. Gość gra tam naprawdę długo i pewnie sporo wie.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 09:32 AM
Post: #922
RE: Piłka nożna ogólnie
Kamiński jest chyba kontuzjowany.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 09:37 AM
Post: #923
RE: Piłka nożna ogólnie
Splint3rPL
Peszko siedzi na ławie w Koeln. W ostatnim meczu z Aalen grał od 62 minuty.
Wasyl bez komentarza. Naprawdę, zagrał jeden mecz w Leicester (2 lidze!) i już na kadrze. Waldek się tłumaczy, że dobrze zagrał. Fajnie, ale to tylko jeden mecz. Taki Pawelec ze Śląska rozegrał nawet dwa dobre w tym sezonie i jakoś go w kadrze nie widzę. Co musi zrobić Kamiński? Ano to co piszesz, może to być nawet 5-ligowiec angielski, ważne by było poza granicami Polski.
Na pewno Mariusz w jakimś stopniu ma pomóc nam rozpracować Ukrainę, ale czy jest on obecnie gorszym zawodnikiem od Krychowiaka czy Polanskiego. Nie wiem, oglądałem jeden mecz Sevastopolu w tym sezonie (wiesz, że lubię taką egzotykę oglądaćTongue) i dla mnie grał jak profesor. Ostoja drużyny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 11:09 AM
Post: #924
RE: Piłka nożna ogólnie
Widzieliście bramkę Pawłoskiego??Jeśli nie to daje link.
http://www.youtube.com/watch?v=pLmalPuV9...r_embedded

Warto na niego stawiać, może coś z niego będzie, zadatki ma na wielkiego gracza.

Dziś ciekawy mecz Chelsea vs Tottenham, na kogo stawiacie??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 11:41 AM
Post: #925
RE: Piłka nożna ogólnie
BESTIA
Pawłowski strzela bramki w Primera Division w nawet solidnej drużynie, a powołanie dostaje rezerwowy 2. Bundesligi. Czy tylko ja tego nie czaję?
Tottenham vs Chelsea - znając życie będzie remis, ale ja osobiście wolałbym by wygrał Tottenham. Za Chelsea nie przepadam, a Tottenham cenię za ładną, ofensywną grę. Myślę, że nie będzie to porywający mecz, raczej Tott będzie atakował, Chelsea kontratakowała. Obstawiam nudne 0-0, ew 1-1, choć nie wykluczam zwycięstwa gości po jakiejś kontrze.
Mnie dziś bardziej jara hit naszej ligi. Legia - Śląsk. Panowie jak obstawiacie? Sander i Martin - tylko spokojnie ma byćTongueBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 11:46 AM
Post: #926
RE: Piłka nożna ogólnie
Kapitalne uderzenie. Wszyscy wiemy, że Pawłowski ma niesamowity potencjał. Teraz ważne, by grał regularnie i dalej rozwijał swoje umiejętności. Ma papiery na wielkiego piłkarza.
A to tak w formie ciekawostki - http://sport.fakt.pl/piotr-leciejewski-n...619,1.html
Na okładce norweskiej FIFA 14 będzie... Polak. Ale nie żaden Lewandowski czy Błaszczykowski. Ktoś, kogo pewnie mało kto w ogóle kojarzy...

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 11:57 AM
Post: #927
RE: Piłka nożna ogólnie
Kojarzymy, kojarzymy. Podobno niedługo ma grać dla reprezentacji Norwegii. Podobno solidny bramkarz, może gdyby u nas nie było takiej konkurencji, zaistniał by trochę u nas? W Norwegii jest żywą legendą, często wybierany jako najlepszy zawodnik tamtej ligi. Słyszałem również, że ta nominacja ma go już definitywnie przekonać na grę w norweskich barwach, by poczuł, że w Norwegii jest bardzo ważnym zawodnikiem i idolem tamtejszych kibiców.
Mnie z polskich zawodników nie zagniesz: )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 12:49 PM
Post: #928
RE: Piłka nożna ogólnie
W związku z tym, iż od przyszłego sezonu WKS Śląsk Wrocław zacznie grać od III lub nawet IV ligi (tak to niestety wynika po spotkaniu kibice-miasto) to miło byłoby puknąć Legiunię na jej terenie.
A od przyszłego sezonu pozostanie kibicować Wisełce i Lechii w ekstraklasie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 12:55 PM
Post: #929
RE: Piłka nożna ogólnie
Weź Martin nie żartuj. Może jakoś uda się Śląskowi zagrać w przyszłym sezonie w E-klasie? Polski futbol jest zbyt biedny, by taki klub, z takimi kibicami, tradycjami grał w czwartej lidze...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2013, 01:01 PM
Post: #930
RE: Piłka nożna ogólnie
Taki los spotykał już wcześniej inne zasłużone dla polskiej piłki kluby: Polonia Warszawa, ŁKS Łódź, GKS Katowice...
Nie wierzę w porozumienie na linii miasto - polsat (czytaj Dutkiewicz - Solorz).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości