Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
21-09-2013, 02:49 PM
Post: #901
RE: Piłka nożna ogólnie
3 liga czy nie, ja i tak kocham Cie...
No wyjdzie bokiem Dutkiewiczowi małżeństwo z Solorzem......znów pojedynki ze Swornicą Czarnowąsy, TOR-em Dobrzeń Wielki....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 06:57 PM
Post: #902
RE: Piłka nożna ogólnie
City rozjechało ManU 4-1 Tongue
Niesamowita bramka Rooneya.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 07:37 PM
Post: #903
RE: Piłka nożna ogólnie
Pogrom straszny. Wzorowa gra całej drużyny ManCity do ok. 70 min. Z kolei wielu graczy United mocno zawiodło. Valencia, Young, Fellaini, czy Welbeck zdawali się kompletnie zagubieni, natomiast obrońcy wyraźnie nie nadążali za szybszymi rywalami.

W końcówce przełączyłem na Cardiff-Tottenham i się opłaciło, gdyż Koguty po naporze przez całe 90 minut, strzeliły jedyną bramkę w meczu dopiero w doliczonym czasie (Paulinho w iście brazylijskim stylu - piętą). Ponad 25 strzałów w meczu i bramka dopiero w absolutnej końcówce - bywa i tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 09:26 PM
Post: #904
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja tam dzisiaj olałem poważny futbol: ) Obejrzałem sobie mecz ligi holenderskiej Vitesse - Zwolle (niezły mecz Klicha), później wybrałem się na mecz okręgówki, skończyłem dwoma meczami siatkarskimi, nawet nie widziałem bramek z tych wielu ciekawych meczów dzisiajTongue
Lukam teraz na Milan - Napoli i imponują mi podopieczni Beniteza. Najpierw w LM pogryźli Borussię, teraz przyjechali jak po swoje na San Siro. Grają świetnie, nie ma im się czym Milan przeciwstawić. Czarę goryczy przelał niestrzelony karny Balotelliego. Liczyłem, że Napoli nie przegra tego meczu, ale zwycięstwa na tak ciężkim terenie się nie spodziewałem (bo prawdopodobnie wygrają).
Czytam teraz, że świetne mecze zagrali Wolski w Fiorentinie i Sobota w Brugge. O to chodzi, może wreszcie chłopaki, przede wszystkim Wolski, się przełamią? O, i Wszołek zadebiutował...

Maynard
Tottenham wykonał na Bale'u mistrzostwo świata. Sprzedał gościa za kupę forsy i od razu wzmocnił skład. Dla mnie Tottenham z genialnym asystentem Eriksenem i przebojowym skrzydłowym Lamelą jest lepszym Tottenhamem od tego z Bale'm. Wielkie brawa za to, że prezes Tottenhamu nie schował kasy za Walijczyka w słoik, tylko znacząco wzmocnił zespół. Pamiętam jak kiedyś Lech Poznań sprzedał Lewego, Rudnevsa i Murasia za masę forsy (ponad 40 mln złotych), a sprowadził za gotówkę, jak dobrze pamiętam, jedynie Joela Tshibambę za 100 tys. zł.
Dla mnie Tottenham i Arsenal z Oezilem to czarny koń tych rozgrywek. Wydaje mi się, że mogą spokojnie (wreszcie!) włączyć się do walki o mistrza Premier League. Jednocześnie uważam, że ManU z samym van Persiem długo nie pociągnie i dla mnie niespodzianką będzie pierwsza czwórka Diabłów w tym sezonie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 10:01 PM
Post: #905
RE: Piłka nożna ogólnie
Higuan to naprawdę świetny zmiennik Cavaniego. Nie widziałem meczu po przed chwilą skończyłem ogląda PSG-Monaco ale Gonzalo robi wrażenie i bramke też dziś zdobył.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-09-2013, 10:12 PM
Post: #906
RE: Piłka nożna ogólnie
RoyJonesJr
Ja nigdy do Higuaina nie miałem przekonania. Ile on sytuacji w Realu zmarnował to dramat. Ale w Napoli mi imponuje, jest prawdziwym liderem drużyny. Wydaje mi się, że może dawać tej ekipie więcej niż Cavani.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 06:53 PM
Post: #907
RE: Piłka nożna ogólnie
Zawisza wygrał 2-0 z Zagłębiem Lubin Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 10:05 PM
Post: #908
RE: Piłka nożna ogólnie
2:1 Inter ograł Fiorentine.

Ciekawy meczyk ! Bravo Inter ! Moja ulubiona włoska drużyna. Może wkońcu sie obudzą po fatalnym zeszłym sezonie a dodatkowo nie grają w pucharach więc jest czas nie przemyslenia.
Świetne bramki w wykonaniu Cambaisso i Jonathon'a Wink

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 11:44 PM
Post: #909
RE: Piłka nożna ogólnie
Inter buduje ciekawy skład na kolejne sezony. Mistrza pewnie w obecnym nie zdobędą (Juve z tym składem zapewne znowu wygra w cuglach), ale na 2-3 miejsce ekipa jest, a za rok - kto wie?

Juan Jesus, Taider, Ricky Alvarez, Icardi, Kovacic, czy nawet Ranocchia, Handanovic i Guarin - to są zawodnicy na lata. Do tego mnóstwo doświadczonych wyjadaczy (część pewnie odejdzie po sezonie, ale Moratti na ich miejsce na pewno kogoś sprowadzi). Włoska liga może się znowu zrobić ciekawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2013, 09:41 AM
Post: #910
RE: Piłka nożna ogólnie
Z kolei Milan to ma ligowy kryzys. 5kolejek , jedno zwycięstwo ,2remisy i 2 porażki.

Inter naprawdę w tamtym sezonie nie reprezentował kompletnie nic a przecież jeszcze w 2010 roku pokonali Bayern w finale LM. Nie mówiąc już o naprawdę potężnym składzie w latach 2000-2008 (a nawet dużo dużo wcześniej)

Ja nie wiem czy SERIE A będzie mogła tak szybko zaistnieć na europejskiej arenie. Piłka dziś ograniczyła się do trzech drużyn Barcy,Realu i Bayernu. Juve grając 1/4 finału z Bayernem w LM nie pokazał kompletnie NIC! Bayern grał bardzo swobodnie, a drużyny z Angielskiej PremierLigue nawet do ćwierć finału sie nie zakwalifikowały. To mnie dziś boli najbardziej.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości