Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-09-2013, 11:11 AM
Post: #851
RE: Piłka nożna ogólnie
Będziemy prawie na sto. Na razie mamy 7 punktów, bo nie liczy się meczów z ostatnim w grupie. A Bułgaria też ma 7. Czyli jak wygramy dwa mecze, a musimy je wygrać, to Bułgarzy nas nie dogonią. Nie będzie możliwe zdobycie 10 punktów w dwóch meczach przez BułgarięTongue Oni mają jeszcze ciężki wyjazd do Armenii i mecz u siebie z Czechami. Także coś stracą. To chyba, że wygra Dania z Włochami, to może być ciężko. Jednak jest jeszcze gros zespołów z 11 punktami, więc jest szansa, że któraś żadnego meczu nie wygra.
Ale tak naprawdę takie dywagacje nie mają sensu. My musimy grać. Jeśli pokonamy Ukraińców i Anglików dopiero patrzmy na tabelę. Teraz nie ma to większego sensu, bo i tak na 99% nie będziemy się martwić tabelem zespołów z drugich miejsc...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 11:17 AM
Post: #852
RE: Piłka nożna ogólnie
Z Ukrainą polegniemy, z Anglią remis.
Grupę wygrają Ukraińcy zaś Anglia zagra w barażu.
Brak nam tych 2 pkt z Kiszyniowa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 12:17 PM
Post: #853
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja myślę, że Angole nie odpuszczą. Mają bardzo korzystny terminarz. Dwa mecze u siebie, ze słabą Czarnogórą i ze słabą Polską. Muszą to wykorzystać. Ukraińcy zagrają w barażu, mimo, że odniosą dwa zwycięstwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 04:20 PM
Post: #854
RE: Piłka nożna ogólnie
Myślę, że nie mamy czego szukać w starciu z Ukrainą, oni mają ogromną szansę na awans i pewnie jej już nie wypuszczą.
Anglicy są słabi, wg mnie zagrają baraż.
Czarnogóra po rewelacyjnym początku spuściła z tonu, a awans (a nawet baraż) przegrała u siebie grając z Ukrainą.
Polska - cóż po losowaniu liczyłem, że to drugie miejsce będzie w naszym zasięgu, ale okazaliśmy się jednak zbyt słabi. Remisy w Kiszyniowie i u siebie z Czarnogórą odebrały nam szansę.
Spodziewałem się też nieco więcej po Mołdawii, ale piąte miejsce to na dziś szczyt ich możliwości. O San Marino to nawet szkoda pisać, nie wiem jaki to sens grać mają takie reprezentacje jak właśnie San Marino, Liechtenstein czy Andora...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 04:38 PM
Post: #855
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin

To jest właśnie idea sportu. Są zawodowcy, maszyny do wygrywania, ale muszą być też amatorzy, którzy cieszą się tym sportem i uprawiają go dla przyjemności. Innym przykładem może być wioślarz z Nigru, z zawodu rybak, który na IO w Londynie przypłynął 3 minuty za zwycięzcą.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 04:40 PM
Post: #856
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
(11-09-2013 04:20 PM)Martin napisał(a):  nie wiem jaki to sens grać mają takie reprezentacje jak właśnie San Marino, Liechtenstein czy Andora...
Po to aby takie kraje jak Polska chociaż raz mogły zgarnąć 3 pkt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 04:44 PM
Post: #857
RE: Piłka nożna ogólnie
@Metzger
Tylko taki kraj jak Polska ma już tych punktów 13...

A tak na poważnie, ja nie mam nic przeciwko amatorom, bezsens zaczyna się wówczas gdy amatorzy walczą z zawodowcami...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 04:57 PM
Post: #858
Bug RE: Piłka nożna ogólnie
Trzeba powiedzieć sobie prawdę. Polska w piłce nożnej po prostu SSIE. Najwyższy czas przestać udawać, że piłka nożna jest naszym sportem narodowym (raczej hańbą narodową) i skupić się na sportach gdzie faktycznie mamy dobre osiągnięcia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 05:03 PM
Post: #859
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla mnie to, że jedyne zwycięstwa w tych el. to x2 na San Marino i tylko x1 na Mołdawii to kompromitacja.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2013, 05:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 05:18 PM przez Martin.)
Post: #860
RE: Piłka nożna ogólnie
@Sander
W tych eliminacjach przegraliśmy jak do tej pory tylko raz!
Dobra hehe pewnie, że kompromitacja, ale piłka nożna była, jest i będzie najpopularniejszą dyscypliną sportu w Polsce i to się nie zmieni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości