Marzy mi się taka grupa: Barcelona. PSG, Manchester City lub Borussia Dortmund, Napoli. Byłby ogieńTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 07:49 PM
Post: #702
Szkoda tych pierwszych 10 minut, po starcie pierwszej bramki zespół się nie otrząsnął i szybko przyszła druga bramka.Problemem legi jest brak Playmaker Furman nie potrafił dyrygować drużyną.Zespół walczył i to Legia była lepsza niestety zdarza się.Czy to klątwa jak za czasów Realu i 1\8? Myślę że nawet większa bo tylko katastrofa spowodowała że Legia i Wisła kilka lat temu nie weszły do LM.
28-08-2013, 08:24 PM
Post: #703
Wisła? Kiedy?
Jedynie z Panathą bo nie APOELem chyba?
Steaua była lepsza, nie ma co płakać. Dobra i LE w tym maraźmie naszych ekip.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
28-08-2013, 08:32 PM
Post: #704
Tak z Apoelem gdzie strzelili bramkę w 70 minucie dającą awans, dalej wiemy jak dalej się potoczyło.
28-08-2013, 08:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2013 08:49 PM przez Sander.)
Post: #705
APOEL był tam o trzy klasy lepszy. Różnica epok.
Po 15 min Wisła nie miała siły biegać a na gola kompletnie nie zasłużyła. Gol w końcówce ok - dramat i zawód ale piłkarsko to była demolka na Wiśle.
Za to z Panathinaikosem..
3-1 u siebie, piękny gol Sobola w 78 bodajże minucie rewanżu. Nieuznany gol Penksy po błędzie arbitra i kontra na 1-3. Tam było bardzo blisko ale arbiter ich przekręcił.

28-08-2013, 09:31 PM
Post: #706
Sander
Z APOELem było blisko. Różnica klas była widoczna, ale ile razy zespół słaby oddający jeden strzał na bramkę wygrywał? Piłka jest takim sportem, gdzie będąc lepszym wcale nie musisz wygrać. Ciekawe, gdzie dziś by była gdyby wtedy awansowała.
Z Panathi to inna historia. Tu Wisła była lepsza, a przegrała, sędzia + Radek Majdam na bramce nie dały szans. Ale emocje po bramce Sobola zapamiętam do końca życia. Wkurwienie po nieuznaniu gola Penksy również.
28-08-2013, 09:37 PM
Post: #707
Powtórka akcji Penksy była a tu Grecy już się z gola cieszą..
Z APOELEM brakło 3 minut i 4 poziomów. To był beznadziejny mecz Wisły kompletnie nie zasłużyli na awans.
Pamiętam mecze Wisły z Parmą, Lazio, Schalke. Legii z Valencią, Utrechtem, Schalke - głównie u siebie. Fajne czasy.

28-08-2013, 09:49 PM
Post: #708
Pamiętam te mecze Wisły. Oglądałem je nie do końca legalnie, bo mały byłem i rodzice nie mogli zdierżyć jak po 21 oglądam mecze. Więc się scwaniłem, wyciąłem sobie w poszewce dziurę i udawając że spię, spod kołdry widziałem te meczeTongue
Echhh... wspomnieniaSmile

Liga Mistrzów jednak nie dla Kazachstanu - w 92 stracili bramkę na 0-3. Szkoda.
28-08-2013, 09:52 PM
Post: #709
Myślałem, że nie pamiętasz tych spotkań.

28-08-2013, 10:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2013 10:05 PM przez kubala1122331.)
Post: #710
A jednak pamietamTongue Z tego co się nie mylę to był 2003. Szkoda tego dwumeczu z Lazio, bo Wisła lepsza była, ale Rzymianie mieli wtedy niezłego bramkarza, taki grubasek, a bronił wszystko. Nie pamiętam tylko jak on się nazywał. Wyjazdowy mecz z Schalke to popis. Najlepszy mecz polskiego zespołu w pucharach za mojego życiaSmile
A Legię z Valencią też doskonale pamiętam. 1-6 na wyjeździe bolałoTongue