Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
20-08-2013, 08:45 PM
Post: #651
RE: Piłka nożna ogólnie
(20-08-2013 08:34 PM)kubala1122331 napisał(a):  Jeśli za mojego życia pierwszy do Ligi Mistrzów wejdzie klub z KAZACHSTANU (!) niż z Polski to ja się chyba zastrzelęTongue
Gościu to ile Ty masz lat...?Tongue

Ja pamiętam najpierw Legię w LM w grupie z Blackburn, Rosenborgiem i Spartakiem, następnie Widzew z Borussią, Atletico i Steauą.....niezłe to były mecze....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 08:59 PM
Post: #652
RE: Piłka nożna ogólnie
40 tys Rumunów tam piekiełko zrobi do tego ta Steaua to naprawdę silny zespół. Mega trudne zadanie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 08:59 PM
Post: #653
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak Legia grała w LM to miałem całe 2 lata, jakoś nie pamiętam tych meczówTongue Źle ująłem swoje zdanie. Powinno być: "Jeśli za świadomego mojego życia pierwszy do Ligi Mistrzów wejdzie klub z KAZACHSTANU (!) niż z Polski to ja się chyba zastrzelęTongue"
Meczów o których piszesz nie pamiętam, ale wszystkie widziałem i największe wrażenie nie zrobił na mnie żaden z tych meczów, tylko 3 runda eliminacji i mecz IFK Goeteboerg - Legia. To było coś niesamowitego. Wtedy jak i dziś rywale byli zdecydowanymi faworytami. Zawsze jakaś analogiaTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 09:03 PM
Post: #654
RE: Piłka nożna ogólnie
(20-08-2013 08:59 PM)kubala1122331 napisał(a):  Meczów o których piszesz nie pamiętam, ale wszystkie widziałem i największe wrażenie nie zrobił na mnie żaden z tych meczów, tylko 3 runda eliminacji i mecz IFK Goeteboerg - Legia. To było coś niesamowitego.

To prawda, ale wg mnie nic nie przebije rewanżowego spotkania Brondby-Widzew...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 09:09 PM
Post: #655
RE: Piłka nożna ogólnie
Wojtala w 90 minucie cudem jakoś wbił bramkę dającą awansTongue Duńczycy nie wierzyli... Prowadzili 3-0. Kontaktową bramkę zdobył chyba Sławomir Majak, bądź Marek Citko, nie pamiętam dokładnieTongue Zresztą ten mecz to kojarzy mi się głównie z relacją Tomasza Zimnocha, która przeszła do historii. "Turek kończ ten mecz!!". To było toSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 09:29 PM
Post: #656
RE: Piłka nożna ogólnie
'Panie Turek' Big Grin
Ile ja za dzieciaka się studia S-13 nasłuchałem..
Nawet mundial 2002 najpierw słuchałem w radiowej 1ce a następnie replay w tv.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 09:41 PM
Post: #657
RE: Piłka nożna ogólnie
Studio S-13Smile Każdą kolejkę ligową tak śledziłemTongue Teraz to wspomnienia... Pamiętam jak mecze Polaków w el. ME 2008 słuchałem tylko w radiu. Do końca życia nie zapomnę tranmisji meczu Portugalia - Polska. Sam w pokoju, ciemno za oknem i tylko głos Zimocha. MagiaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2013, 06:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2013 06:15 PM przez kubala1122331.)
Post: #658
RE: Piłka nożna ogólnie
To jak obstawiacie dzisiaj?
Mój typ: 1-1. Serce znów wygrywaSmile
Za wp.pl
W bramce ma wystąpić Dusan Kuciak. W obronie zagrają: Jakub Rzeźniczak, Tomasz Jodłowiec, Dossa Junior, Jakub Wawrzyniak. W pomocy stołeczny zespół zagra dwoma defensywnymi piłkarzami: Danielem Łukasikiem i Ivicą Vrdoljakiem. Grę ofensywną będą napędzać: Jakub Kosecki, Michał Kucharczyk i Miroslav Radović. Jedynym wysuniętym snajperem będzie Marek Saganowski.

Dziwi obecność Łukasika, który w tym sezonie jeszcze nie grał, sztywnego Jodłowca na ŚO, przecież to urodzony DP!, no i Kuba Kosecki, który jest kompletnie bez formy. Za nich widziałbym Jodłowca na DP, Rzeźniczaka na ŚO, Brozia na PO, a na LS Ojaamę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2013, 06:33 PM
Post: #659
RE: Piłka nożna ogólnie
(21-08-2013 06:12 PM)kubala1122331 napisał(a):  To jak obstawiacie dzisiaj?
Nie wiem, ciężko tam Legii będzie nawet zremisować, ważne żeby strzelili chociaż jedną bramkę, 2-1 dla Steauy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2013, 06:35 PM
Post: #660
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia będzie musiała zagrać na 110 %, żeby wywalczyć korzystny rezultat, a na środku obrony z Jodłowcem i tym Popu na skrzydle (zwróćcie na niego uwagę) będzie bardzo trudno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości