Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-08-2013, 02:57 PM
Post: #641
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie wiem czy warto poruszać ten temat tutaj.
To nie są bywalcy Żylety, typowi zadymiacze w sporej części z Łomianek.
Fani Legii ze Staruchem na czele byli w tym czasie w Katowicach.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2013, 03:42 PM
Post: #642
RE: Piłka nożna ogólnie
(18-08-2013 02:57 PM)Sander napisał(a):  Nie wiem czy warto poruszać ten temat tutaj.

Nie warto.

Rozmawiajmy o piłce, a nie o kibicach, zadymach bo bez urazy ale wielu z userów tego forum ma (przynajmniej tak podejrzewam) dość mgliste rozeznanie o świecie kibicowskim.
Oczywiście takie zachowania są naganne i należy je potępić - i tyle w tym temacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-08-2013, 03:52 PM
Post: #643
RE: Piłka nożna ogólnie
A widzieliście co się działo w Bełchatowie? Kibice Górnika sforsowali bramy i zaczęli naparzać kibiców miejscowych. Ale więcej nie piszę, bo jak zauważył Martin, o sprawach kibicowskich mam blade rozeznanieTongueSmile
Cieszy mnie za to zwycięstwo Lecha. 4-0 na Termalicy wrażenie robi, ale sama gra pozostawiała wiele do życzenia. Pierwsza połowa bardzo zła, Nieciecza stworzyła kilka setek, ale na szaczęście ich nie wykorzystała. Druga też była wyrównana do pierwszej bramki po której powietrze zeszło z Niecieczan zupełnie. Tak wysokie zwycięstwo Lecha niezasłużone, ale AWANS JEST!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2013, 12:31 PM
Post: #644
RE: Piłka nożna ogólnie
http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,11...anski.html

Pawłowski super gracz, szkoda że przez Jagę może się zmarnować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 03:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2013 03:29 PM przez BESTIA.)
Post: #645
RE: Piłka nożna ogólnie
http://fakty.interia.pl/polska/news-tusk...ampaign=wd

Tusk chce ratować dupę walką z "chuliganami stadionowymi".Jak tak dalej pójdzie to forum może stracić kilku userówTongueBig GrinSad.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 03:35 PM
Post: #646
RE: Piłka nożna ogólnie
Ładnie HKS do*ebał Meksykańcom Big Grin
Ja swego czasu dostałem zakaz za mecz na którym mnie nie było. Donek jest twardy zawodnik. Polska! Polska kibolska! Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 03:40 PM
Post: #647
RE: Piłka nożna ogólnie
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/...e-na-plazy

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 04:19 PM
Post: #648
RE: Piłka nożna ogólnie
18 sierpnia na plaży w Gdyni grupa kibiców pokazała kilkunastu pijanym, uzbrojonym i agresywnym Meksykanom, że polska plaża to nie targ niewolnic. Meksykanin uderzył w twarz polską dziewczynę, która odepchnęła go, gdy próbował ją obmacywać. W jej obronie wystąpił kibic Ruchu, którego Meksykanin dźgnął ostrym narzędziem. To nie Polacy rozpoczęli zadymę, a grupa kilkunastu pijanych meksykańskich marynarzy, uzbrojonych w ostre narzędzia, w tym noże, a także butelki. Kilkunastu Meksykanów ruszyło na kibiców z ostrymi narzędziami i butelkami, bo myśleli, że jest ich mało. Do tego kibice nie mieli żadnego uzbrojenia. Przeliczyli się. Każdy, kto zna kibiców wie, jak podziałała na nich wieść, że kolegę trafiono nożem, rozrywając mu wnętrzności. Nawet chuligani chodzący na mecze uznają za honorowe walki bez użycia niebezpiecznych narzędzi.
A jak widzą to antypolskie media i „Polacy” z pod znaku tęczowej rewolucji?
Ano tak:
portal trojmiasto.pl:
„Chorzowscy pseudokibice pobili meksykańskich żeglarzy w Gdyni”
prezydent Gdyni „głupek” Szczurek
„W związku z brutalną napaścią kilkusetosobowej grupy pseudokibiców drużyny Ruchu Chorzów, na gości naszego miasta – członków załogi szkolnego żaglowca Akademii Marynarki Wojennej Meksyku – „Cuauhtemoc” podczas ich wypoczynku na plaży w Gdyni, w niedzielę 18 sierpnia 2013 r. – wyrażam najwyższe oburzenie, sprzeciw i oczekiwanie surowego ukarania wszystkich sprawców. Tego rodzaju bandyckie zachowania budzą odrazę i zasługują na powszechne potępienie.”
Użytkownik forum trójmiasto:
„Obcokrajowcy byli kopani i ganiani po plaży, a na ich głowach rozbijano butelki. – Pseudokibice zachowywali się w straszny sposób. Co chwile odpalali petardy, śpiewali faszystowskie piosenki”.
I kolejny:
„Bydło tylko wstyd dla narodu robi!”
I jeszcze jeden:
„Pseudokibice to bydło, plebs i recydywiści. Takich ludzi powinno karać się grzywnami a nie więzieniem. Z grzywny można wyciągnąć od bydlaka pieniądze – a w więzieniu bydlaka trzeba utrzymywać.”
Widać zapotrzebowanie na „kiboli” wciąż nie maleje.
Mam nadzieję wy wielcy obrońcy grzecznych Meksykanów, że następnym razem ta zaczepiona kobieta będzie waszą żoną, siostrą. I zostanie przeleciana we wszystkie otwory przez 15-stu Latynosów, bo w pobliżu nie będzie żadnego „bandyty kibola”.

Źródło: http://www.fanslask.fuckpc.com
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 06:06 PM
Post: #649
RE: Piłka nożna ogólnie
Szachtar Karaganda pokonał
Celtic Glasgow 2:0..
W gardle mnie ściska na myśl o jutrze.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2013, 08:34 PM
Post: #650
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeśli za mojego życia pierwszy do Ligi Mistrzów wejdzie klub z KAZACHSTANU (!) niż z Polski to ja się chyba zastrzelęTongue Przecież ten klub parę sezonów temu odpadł w pierwsze rundzie eliminacji LE z... Ruchem Chorzów.
Czekam jutro na Legię i boję się tego meczu. Obawiam się, że możemy mieć po Lidze Mistrzów. Wszystkie logiczne przesłanki na to wskazują, ale poczekajmy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości