Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
01-08-2013, 05:58 AM
Post: #521
RE: Piłka nożna ogólnie
Suchar Zarzecznego w Hyde Parku
"Przychodzi klient do księgarni i mówi: Poproszę książkę "Legia w LM". A sprzedawca na to "science fiction" piętro wyżej":P
Ogólnie Legia zagrała źle, fatalnie, dramatycznie, katastrofalnie, tragicznie, ale nie będę się czepiał, wynik jest naprawdę dobry. A on się w piłce liczy... Myślę, że rewanż spokojnie dla Legii. Norwegom zawsze lepiej gra się u siebie, a że nie potrafili załatwić sprawy w Molde ich winaTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 06:49 AM
Post: #522
RE: Piłka nożna ogólnie
Problem w tym, że po ew. przejściu Molde będzie jeszcze jeden rywal - z pewnością dużo lepszy od Molde...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 07:11 AM
Post: #523
RE: Piłka nożna ogólnie
Może i Legia zagra wtedy lepiej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 08:12 AM
Post: #524
RE: Piłka nożna ogólnie
Naprawdę Legia gra bardzo słabo. Nawet jeśli na jakimś ogromnym farci dojdzie do fazy grupowej, to tam będzie rozstawiona w IV koszyku, a to oznacza Dynamo Zagrzeb vol 2.0, czyli 5-6 bramek w plecy na mecz. Nie chcę tego oglądać, dlatego lepsza byłaby faza grupowa ligi Europy. Mniejsza szansa na upokorzenie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 09:21 AM
Post: #525
RE: Piłka nożna ogólnie
Panowie nie panikujmy. Legię stać na znacznie lepszą grę i w lidze to widzimy. Druga połowa była już lepsza, Legia miała inicjatywę i z meczu na mecz będzie lepiej. Lech gra padakę w lidze a Legia w pucharach. Ale mimo tak słabego meczu wynik jest znakomity i stawia Legię w b.dobrej sytuacji. Przecież Legia tak jak wczoraj już nie zagra.
BATE nie przeszło 2 rundy, Partizan ledwo ograł mistrza Armenii a wczoraj w plecy z Ludogorcem a to Molde to niezły zespół. Nie jest łatwo..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 09:37 AM
Post: #526
RE: Piłka nożna ogólnie
Poprawka Sander, Lech gra padakę w lidze i w pucharach. Tyle, że z Honką wyszła im jedna połowa na cztery, gdzie rozstrzygnęli dwumecz. Żalgiris pomimo, że jest słabiuśki, chyba jest lepszy od Honki i szczerze to obawiam się dzisiejszego meczu.
O Legię jestem w miarę spokojny. Widać w tej drużynie potencjał, a na pierwszą połowę po prostu nie dojechali. Legia na dziś jest drużyną lepszą od Molde, choć musi to udowodnić, bo takie pierwsze połowy jak w Walii i Norwegii naprawdę psują wrażenie.
Ciekawostką jest fakt, że zespół z Kazachstanu, Szachtior Karaganda zagra w fazie grupowej LE conamniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 11:14 AM
Post: #527
RE: Piłka nożna ogólnie
Marek Zub (trener Żalgirisa Wilno):
Patrząc na problemy Lecha i to, że my jesteśmy w pełni sezonu, to daję poznaniakom 30 procent szans na awans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 10:35 PM
Post: #528
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech.. Żenada i dramat. Bramka Litwinów jak z blokowiska.
Śląsk - brawo, brawo, brawo!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-08-2013, 10:58 PM
Post: #529
RE: Piłka nożna ogólnie
Śląsk pokazał klasę, ale faworytem do awansu dla mnie dalej Belgowie. Szkoda, że Śląsk przynajmniej 2-0 nie wygrał, ale nie ma co narzekać. Zagrał fajny, ofensywny futbol, oby więcej takich meczów polskich drużyn w pucharach! Na pewno w Belgii nie odpuszczą, a bramkę mogą strzelić. duży PLUS dla nowych nabytków Śląska i po raz pierwszy w historii dla stoperów, którzy grali bardzo pewnie, jak na swoje standardy. Świetny Gikiewicz, na początku Sobota. Zawiódł mnie jedynie Mila. Naprawdę, od gracza tej klasy oczekuję więcej, a szaczególnie w takim meczu. Źle wykonywane stałe fragmenty, wiele strat i niedokładnych podań. Oby Sebastian lepiej zagrał w Belgii bo będzie tam bardzo potrzebny. Mecz udowodnił także wielką różnicę między słabym Śląskiem Leńczyka, a naprawdę solidnym i ładnie grającym Śląskiem Levy'ego.

Lech - *
Brak słów... "Pierwsza połowa się skończyła, przegrywamy 1:0 i jako komentarz do tego meczu niech posłuży fakt, że ciężko jest wygrać, jeśli nie wykorzystuje się sytuacji bramkowych. Przeciwnik stworzył ich mniej, ale jedną wykorzystał. Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe." Czy ja kur** oglądałem inny mecz, czy trener Rumak ma kibiców za kompletnych idiotów? Nie wiem co robi ta koszulka na bramce. Dwa gola w dwóch meczach pana golkipera. Do tego identyczne. Obie bramki to nieudane wrzutki. Szmaty... Zresztą sami porównajcie...

LECH - CRACOVIA




ŻALGIRIS - LECH




Może mi ktoś wyjaśnić czemu nie broni Burić? Chyba Kotor robi Rumakowi to, co Artur Szpilka na kadrzeTongue Innego wytłumaczenia nie widzę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-08-2013, 04:38 AM
Post: #530
RE: Piłka nożna ogólnie
Śląsk zagrał wczoraj bardzo dobre zawody. Warto było zdzierać gardło od pierwszej minuty. Atmosfera na meczu fantastyczna, śpiewanie hymnu przy 30 tysiacach kibiców to jest przeżycie...
Szanse na awans daję co prawda nadal 50/50, ale to w tej chwili Brugia ma problem...

o Lechu to nawet nic nie pisze...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości