Piłka nożna ogólnie
30-07-2013, 08:12 PM
Post: #511
RE: Piłka nożna ogólnie
Lechia wygrywa, ale Barcelona gra jak by chłopaki wczoraj z ostrego melanżu wrócili, połowa na ostrym kacu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-07-2013, 06:24 AM
Post: #512
Sander
Miałeś wczoraj odpowiedź. Barca przyleciała postać, poudawać, że gra w piłkę, i zgarnąć trochę kasy.
AFPL
Wiesz, to bardzo możliweTongue Messi oczy miał jakieś dziwnie wybałuszone i rozmyteTongue

A co do meczu, to fajne widowisko. Fajna atmosfera, Gdańszczanie walczyli jak nigdy w życiu, nie podobało mi się tylko gwizdanie na Barcę, ale w sumie się nie dziwię... Rozrywkę popsuło mi tylko wejście Jacka Kurowskiego. "Dziś Lechia zmierzy się ze wspaniałą, niesamowitą, niepowtarzalną, legendarną FC Barceloną..." i gadanie tylko o jednym zespole i wmawianie, że przylecieli najlepszą obecnie drużyną... Łot??
Ogólnie to gdyby nie ta otoczka i robienie z tego nie wiadomo czego, to nawet przyjemny meczyk. No i Grzelczak ładnie strzelił, a gdyby Tuszyński strzelł stówę w 92 minucie niespodziwanie wzbogacił bym się o 280 złTongue
31-07-2013, 01:01 PM
Post: #513
Barca chciała dograć bez kontuzji i wszystko. generalnie dobrze się oglądało. Dziś czekam na LM.
31-07-2013, 02:25 PM
Post: #514
Za sam awans do 4 rundy el. LM UEFA płaci 2,1 mln euro... Na Polskie warunki wielkie pieniądze.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
31-07-2013, 03:10 PM
Post: #515
No jeżeli Legia, nie wykorzysta choćby szansy na LE, to już będzie kompromitacja polskiej piłki. Dla Bońka byłaby to historyczna chwila Smile
31-07-2013, 05:52 PM
Post: #516
LM będzie. Jak nie, będę zawiedzionyTongue
31-07-2013, 06:37 PM
Post: #517
Nie mogę już oglądać, tylko słucham 1-0 w 35 minucie to i tak najniższy wymiar kary, do puki piłka w grze.
31-07-2013, 07:05 PM