Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-07-2013, 04:57 PM
Post: #441
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia 70%
Lech 90%
Śląsk 35%
Piast 15%

Za tydzień jak będzie już oficjalnie wiadomo kto z kim zagra, uzasadnię swoje przewidywania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2013, 08:38 PM
Post: #442
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale jaja, odwołali sparing Lechia - BarcelonaTongue Nie to żebym miał coś przeciwko temu meczowi, ale na boga, to tylko sparing, a zrobiono z tego wielkie wydarzenie. Lubię Barcę, ale nie róbmy z jej przyjazdu święta narodowego. Zdecydujmy się w końcu dokąd zmierzamy: do poważnej piłki, czy do Singapuru czy Malezji, gdzie zespoły mają wręcz swoje kapliczki.
Swoją drogą szkoda mi Tito Vilanowy, bo koleś ma dopiero ok 40 lat, a już ma trzeci nawrót nowotworu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2013, 12:40 AM
Post: #443
RE: Piłka nożna ogólnie
To tylko pokazuje gdzie znajduje się obecnie polska piłka klubowa. Dla nas Barcelona to bogowie. Dla Lechitów to zaszczyt, że mogą znajdować się na tym samym boisku co Messi. Że mogą koło niego przebiec, albo nawet spróbować odebrać mu piłkę. I Lechia i Barcelona to przedstawiciele najwyższych lig swoich krajów, więc teoretycznie powinni rywalizować na w miarę równym poziomie. Jasne, Barca to jeden z najlepszych klubów na świecie, ale to trochę upokarzające, że traktujemy ten sparing jako wielki zaszczyt. Dla naszych piłkarzy to jedyna okazja by zobaczyć Katalończyków z bliska, a nie oglądając LM w telewizji.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2013, 07:06 AM
Post: #444
RE: Piłka nożna ogólnie
Dla Lechistów Tongue choć pewnie dla Lechitów też Smile
Nie wiem co to za pomysły. Sparing to się gra przed sezonem a nie w trakcie ligowej kolejki. Tylu ludzi kupiło bilety itp a tu klops. Lechia zamiast płacić Barcelonie za wizytę to powinna o napastniku pomyśleć.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2013, 09:12 AM
Post: #445
RE: Piłka nożna ogólnie
Dokładnie, sparing Exclamation z Barcą traktuje się wyżej niż I kolejkę ligową. Mecz sobotni o 20.30 został przełożony, aby więcej ludzi mogło obejrzeć sparing. Nie wiem jak wy, ale ja wolę oglądać mecze naszych klubów w pucharach czy nawet naszą ligę niż ten mecz.
Sander, słuszna uwaga. Lechia nie ma pół napastnika, a jakby ten sponsor wydał kasę na dobrego napastnika, a nie na jeden mecz Messiego, to mógłby kupić nawet gwiazdę polskiej ligi. Ale pierwsze zdanie to skandal. Nie oszukujmy się, to dla Barcelony byłoby zaszczytem zagrać z Lechem, a nie odwrotnieTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2013, 09:15 AM
Post: #446
RE: Piłka nożna ogólnie
Jak sobie przypominam to z Barcą miała pierwotnie zagrać Wisełka.......w Gdańsku.....głupota kompletna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2013, 07:27 PM
Post: #447
RE: Piłka nożna ogólnie
W dość eksperymentalnym składzie 5-1 na inaugurację.
Rezerwowi w formie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2013, 12:21 AM
Post: #448
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia jest silna. Ciekawe co pokażą jutro nasi pucharowicze, a wszyscy grają na wyjazdach. Chyba zrobię sobie jutro dzień z naszą ekstraklasąTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2013, 01:00 AM
Post: #449
RE: Piłka nożna ogólnie
Kucharczyk jak się skubaniec rozegrał. W eliminacjach bramka i asysta, w meczu z Widzewem dwie bramki. A nie są to jakieś szczęśliwe gole. On jest po prostu w formie i naprawdę nieźle gra. Legia ma jak na naszą ligą naprawdę solidny skład. Urban może rotować zawodnikami, bo ławka rezerwowych również prezentuje się świetnie. Nie wiem jak będzie z tymi eliminacjami, ale coś czuję że Legia w przyszłym roku obroni tytuł.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-07-2013, 01:24 AM
Post: #450
RE: Piłka nożna ogólnie
Mam nadzieję, że nie, ale na pewno jest głównym faworytem. Jak piszę, Legia na razie prezentuje się dobrze, ale tak naprawdę poczekajmy na weryfikację, bo TNS to tak naprawdę amatorzy, a Widzew jest jak dla mnie pewniakiem do spadku. Legia ma 25 zawodników na solidnym ligowym poziomie, przecież dzisiaj dwóch grało z podstawowego składu, a to jest kluczem by ewentualnej gry w pucharach nie przepłacić klapą w lidze. Pamiętam Lecha jak pokonywał ManCity czy Juve, ale przypomnijmy sobie, które miejsce wtedy zajmował w lidze. Środek tabeli. Tyle, że Lech miał 13 zawodników w kadrze i nie było rotacji.
Ciekawe jak jutro zaprezentuje się Lech, jak straci dystans do Legii już w pierwszej kolejce będzie niedobrze. Ale wątpię, bo myślę, że Lech i Legia (może Śląsk) odjadą od reszty, a to oznaczałoby, że wreszcie mamy drużyny ponad ten marny ligowy poziom, drużyny które mogą z powodzeniem walczyć w pucharach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości