Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-07-2013, 04:08 PM
Post: #421
RE: Piłka nożna ogólnie
(18-07-2013 10:58 AM)Pakman napisał(a):  @Martin

Twórcą sukcesu Śląska był Orest Lenczyk. Najlepszy polski trener obecnie moim zdaniem. Jedyny człowiek, który jest w stanie postawić do pionu rozkapryszone gwiazdeczki.

To prawda, ale Orest miał też jedną wadę. To niesamowicie konfliktowy człowiek - przez to właśnie stracił posadę.

@Kubala

Śląsk w tym sezonie znów będzie się bił o najwyższe lokaty. Wcale nie jest powiedziane, że mistrzem zostanie Legia. Ile to już razy została koronowana przez media.....hehehe a później był niezły ubaw.

@Sander
Co na drugim miejscu robi Zagłębie??? Chyba tylko przez to że doją KGHM......wiem, że nie jesteś autorem tego rankingu ale pytanie aż samo się narzuca...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 04:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2013 04:40 PM przez kubala1122331.)
Post: #422
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Paradoksalnie, to największe szanse ma ten zespół, który... najszybciej odpadnie z Europy. Jeśli Legia i Lech mieliby grać 12 meczów (czego im życzę) dodatkowo jesienią, a Sląsk przykładowo 2 (czego nie życzę), to jednak różnica w meczach jest spora i zmęczenie drużyn będzie rosło. Śląsk, jeśli poprawi obronę, bo sam chyba przyznasz, że to największa bolączka Śląska, to może pokusić się o nawiązanie walki. Czy o coś więcej? Nie wiem.
Zagłębie jest własnością panstwową, więc jasne jest, że ich budżet jest taki jaki da im KGHM. Skandalem jest to, że w prazeszłym sezonie były pracownik KGHM prowadził najważniejszy mecz sezonu dla Zagłębia ( o utrzymanie z ŁKS). I wynik wydrukował...
http://natemat.pl/7141,byly-pracownik-kg...-interesow
Krzysztof Kotorowski - Mateusz Możdżeń, Marcin Kamiński, Manuel Arboleda, Hubert Wołąkiewicz - Łukasz Trałka, Szymon Drewniak - Gergo Lovrencsics, Kasper Hamalainen, Vojo Ubiparip - Łukasz Teodorczyk
Skład Lecha. Jestem zdziwiony - Kotor za Buricia, Możdżeń za Ceesaya, Drewniak i przede wszystkim Ubiparip. Myślałem, że "11" będzie trochę inna, ale trener wie najlepiej, jednak ja za słabego Serba wystawiłbym chociażby Formellę, wielki talent, najlepszy strzelec Lecha w sparingach, a za Możdżenia Kędziorę, za Drewniaka Drygasa. Mam wątpliwości...

Szumski - Zbozień, Polak, Horvath, Klepczyński - Izvolt, Matras, Hanzel, Podgórski - Ruben Jurado - Robak
Skład Piasta. To nie jest skład na puchary...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 07:27 PM
Post: #423
RE: Piłka nożna ogólnie
Brawo Lech!
Pewna wygrana i punkty do rankingu. O to chodzi. WKS czekamy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 09:49 PM
Post: #424
RE: Piłka nożna ogólnie
Brawo Śląsk. Paixao kapitalnie się pokazał.
Szkoda Piasta ale może w rewanżu 1:0 wyciągną.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 09:51 PM
Post: #425
RE: Piłka nożna ogólnie
huhuhu... Śląsk dzisiaj rewelacyjny. Nieraz piszą, że Śląsk to nie polski klub. Niestety, to prawda, polski klub by tak w piłkę nie grałTongue Transfery na razie w dzieiątkę, to co wyrabiał Dudu Paraiba na lewej obronie i ten Paixao to niesamowite. Plaku też dał dobrą zmianę.
Lech zagrał przyzwoicie, ale pierwsza połowa słabiuśka. Po stracie bramki na 1-1 Lech się posypał i mogła Honka prowadzić.
Piasta oglądałem ostatnio 25 minut i powiem tak: wynik lepszy niż gra. ileż sytuacji Karabach zmarnował w końcówce to dramat. Szumski jak dla mnie man of the match, ale i tak co niektórzy zarzucą mu drugą bramkę... Wynik w miarę korzystny, ale jak Piast przed rewanżem nie poprawi gry, to przegra ten mecz. Co oglądałem to może Piast ze dwa razy przeszedł środek boiska.
Ogólnie runda bardzo udana. Legia, Śląsk i Lech na pewno awansują i co najważniejsze wygrali naprawdę pewnie, co dodatkowo w meczach wyjazdowych było u nas rzadkością. Dodatkowo Piast też osiągnął w sumie nie najgorszy rezultat i też ma szansę na awans. Może nasza piłka nie jest taka słaba... Jutro losowanie, ciekawe na kogo trafią nasze drużyny...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 10:33 PM
Post: #426
RE: Piłka nożna ogólnie
Ładnie polecieli z wynikiem. Meczu nie ogładałem bo byłem poza domem.
Ale za to miałem okazje obejrzeć drugą połowe Lecha i moge powiedzieć że byłem zachwycony ale Honka nie prezentowała nic specjalnego a ich stadion to kpina Big Grin
Piast w dupe.. a z resztą.. co oni robią w tych rozgrywkach.. to jest beniaminek o ile mnie pamięc nie myli.
Zamiast piasta wolał bym tam oglądać Zabrze z Milikiem w ataku albo chociaż Polonie w stanie rundy jesiennej.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 10:38 PM
Post: #427
RE: Piłka nożna ogólnie
Uwierz, że wynik nie mówi wszystkiego. 4-0, do tego słupek, poprzeczka, nieuznana bramka, niewykorzystane sam na sam Soboty...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 10:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2013 10:43 PM przez Sander.)
Post: #428
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak ale to był 5 zespół Czarnogóry.. Poziom średniaków naszej 1.ligi.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 11:37 PM
Post: #429
RE: Piłka nożna ogólnie
Kubala.

Spokojnie Wink wierze.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2013, 11:42 PM
Post: #430
RE: Piłka nożna ogólnie
Pamiętam jak Śląsk męczył się już z nie takimi tuzamiTongue
http://www.90minut.pl/news/216/news21608...harow.html
Oby Legia ominęła Elfsborg, Molde i Maccabi, wtedy na 100% będzie przynajmniej faza grupowa LE, choć i tu byłaby faworytem.
Lech też z każdym będzie faworytem, ale lepiej ominąć Crvenę, bo to trudny rywal.
Śląsk i Piast muszą mieć farta, bo jeśli trafią na Stuttgart, Rubin, Sevillę, czy Standard to pozamiatane, ale jeśli trafią na Omonię, Debreczyn czy Estoril szansa będzie.

Moje wymarzone pary:
Legia/TNS - HJK/Nomme Kalju
Lech/Honka - FK Mińsk/Valetta
Piast/Karabach - Differdange/Utrecht lub Czernomorec/Dacia
Śląsk/Rudar - Debreczyn/Stromsgodset
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości