Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
17-07-2013, 06:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2013 06:37 PM przez kubala1122331.)
Post: #401
RE: Piłka nożna ogólnie
O dwie pierwsze rzeczy jestem spokojny, mam nadzieję, że ten trzeci też zostanie spełniony, choć spacerku nie oczekuję. Walijczycy mogą u siebie powalczyć i napsuć krwi Legionistom.
Dusan Kuciak - Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Jakub Wawrzyniak - Helio Pinto, Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović, Jakub Kosecki - Władimir Dwaliszwili, Marek Saganowski.
Skład Legii. Brakuje mi Cichockiego, wystawiłbym go za Rzaźniczaka. Podoba mi się gra jednym DP, zwiastuje to to, że Urban chce wygrać. Brawo, nie grajmy ze słabeuszami 2 defensywnymi, panie FornalikTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 06:48 PM
Post: #402
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala

Czyżbyś nie wierzył, że mistrz wszechświata i okolic nie poradzi sobie z Walijczykami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 06:56 PM
Post: #403
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin
Nie hejtuj jak onetowcy. Mistrz Polski wystarczy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 07:26 PM
Post: #404
RE: Piłka nożna ogólnie
@Sander
Ja nie hejtuje. W wielu miejscach w Polsce, Legię właśnie w ten sposób się określa.

Podobnie jak Ty, liczę na pewne zwycięstwo Legii w dzisiejszym meczu. Każdy punkt do rankingu UEFA się liczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 08:07 PM
Post: #405
RE: Piłka nożna ogólnie
Póki co dramat Tongue eh..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 08:11 PM
Post: #406
RE: Piłka nożna ogólnie
Myślałem, że Wisły z Levadią już nic nie przebije. Jednak myliłem się. Przecież to równie dobrze mogło być 0:3. Jak sobie człowiek pomyśli, że ci ćwierćamatorzy nazywający siebie zawodowcami zarabiają po 300-400 tys. euro rocznie to nóż się w kieszeni otwiera.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 08:17 PM
Post: #407
RE: Piłka nożna ogólnie
Jestem w szoku. Czy nasza piłka jest naprawdę taka słaba? Zero z przodu, zero z tyłu. Akcja z 40 minuty - kolesiowi piłka zaplątała się między nogami i minał 3 graczy, dramat.
Sander, pisałeś gładka wygrana - no i na razie jest, gdyby nie pech, to dwumecz bylby już rozstrzygnięty...
Świetny koment na twiterze: "Ufff.. przerwa. Jeśli normalnie wychodzicie wtedy na papieroska to dzis chyba krecha kokainy nie pomoże."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 08:21 PM
Post: #408
RE: Piłka nożna ogólnie
Spokojnie nie panikujcie, przecież przejdą tych Walijczyków.....

Link do aktualnego rankingu UEFA http://www.eurotopfoot.com/coef/coefuefapays2013.php3

Na 53 federacje zajmujemy 21 miejsce.....słabo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 08:27 PM
Post: #409
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin
Oj żebyś się nie zdziwił... Kiedy doczekamy się zespołu w LM ? Obawiam się, że nie za mojego życia, a mam 19 lat. Nie wykorzystaliśmy okresu, kiedy drużyny z Cypru czy wschodu Europy były słabsze, to teraz nie mamy czego szukać.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 08:46 PM
Post: #410
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie jest źle.Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości