Tylko czemu mnie to nie dziwi?
08-06-2013, 11:31 AM
Post: #293
Myślę, że obecną sytuację naszego futbolu najlepiej obrazuje pewna statystyka:
Od 11 października 2008 r. wygraliśmy 4 mecze o punkty: 3 z San Marino i jeden z Mołdawią.

08-06-2013, 12:17 PM
Post: #294
Bardzo dobra 1 połowa i beznadziejna druga. Nie mamy zespołu.... Kosecki w kadrze jest tragiczny ale to nie on odpowiada za wyniki tej drużyny. Panowie Lewandowski, Błąszczykowski, Polanski i Mierzejewski - zróbcie rachunek sumienia. No i oczywiście mam nadzieję, że Boniek podziękuje Fornalikowi. Mam dość słuchania, że "niestety mecz nie wyszedł". Ten zespół nie ma pomysłu na grę i jest to wina selekcjonera. Bo piłkarzy mamy dobrych ale drużynę mamy podłą.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
08-06-2013, 12:24 PM
Post: #295
Trzeba grać na Zielińskiego chłopak szedł na 30 minut i zagrał najlepiej ze wszystkich, jakby grał od początku pewnie wygralibyśmy.
08-06-2013, 12:29 PM
Post: #296
Oczywiście no jak można Bereszyńskiego i Zielińskiego zostawić na ławce! Nie bójmy się grać młodymi chłopakami bo cały świat juz tak gra a my ciągle się boimy niewiadomo czego. Jędrzejczyk to stoper a nie prawy obrońca no do cholery kiedy tym Bereszyńskim on chciał grać skoro nie teraz gdy Piszczek kontuzjowany? Żenada....
Krychowiak to jest dla mnie facet na którym trzeba oprzeć środek i wesprzeć go Zielińskim. Żadnego Polańskiego bo w drugiej połowie to on nie istniał nie było go na boisku. Czemu w kadrze nie ma Sagana? Ma swoje lata ale nie mamy młodych zdolnych napastników więc ten stary wyga byłby tu potrzebny. Kopiemy się po czole.

08-06-2013, 01:10 PM
Post: #297
Tragedia. Pierwsza połowa była niezła (ale też bez przesady, to tylko Mołdawia). Było kilka sytuacji, zabrakło skuteczności. Potem głupi błąd w obronie, bramka dla rywali i... zaczęła się panika. Nasi totalnie świrowali, gdy Mołdawia znajdowała się w okolicach naszego pola karnego. W drugiej połowie nie mieliśmy już chyba żadnej klarownej sytuacji do strzelenia bramki. Jeżeli z turnieju wyrzuca nas Mołdawia to nie mamy o czym rozmawiać... Jeżeli miałbym szukać jakichś plusów, to tylko Salamon. Jak na gościa, który nie zagrał żadnego meczu w swoim nowym klubie, zaprezentował się naprawdę nieźle. Chyba najlepiej z całej obrony.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2013, 01:35 PM
Post: #298
Te eliminacje już przegraliśmy więc należy paru osobom podziękować i stawiać na młodych takich jak: Bereszyński, Zieliński, Salamon, Krychowiak, Sobiech, Milik itd. I tym samym budować zespół na kolejne eliminacje do ME.
Trenera jest zawsze najłatwiej zmienić.......ja nie widze dziś w zasadzie nikogo z krajowego podwórka kto mógłby z powodzeniem zastąpić Fornalika. Z kolei trener z zagranicy będzie dużo droższy a i tak gwarancji nie ma żadnych, że z tymi piłkarzami coś osiagnie...
08-06-2013, 02:13 PM
Post: #299
Ale coś trzeba zmienić poszukać impulsu bo tkwimy w tym marazmie od euro i nic sie nie zmienia.
Swego czasu Engel czy Beenhakker potrafili zrobic cos z niczego i teraz też trzeba kogoś z charyzmą i pomysłem kogoś kto potrafi taktycznie ustawić zespół i nastroić go do gry bo pan Fornalik choć go lubię to tego nie potrafi.

08-06-2013, 03:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2013 03:48 PM przez Splint3rPL.)
Post: #300
Zawodników mamy naprawdę niezłych. Kilku z nich na pewno znalazłoby miejsce w dużo lepszych reprezentacjach innych krajów. Szczęsny, Boruc, Piszczek, Błaszczykowski i Lewandowski byliby wzmocnieniem niemal każdej kadry. Krychowiak (nawet jako zmiennik) też pewnie znalazłby miejsce w teoretycznie lepszych reprezentacjach. Wielu selekcjonerów powołałoby również takiego Glika, Obraniaka, czy Zielińskiego.

Nie ma się co oszukiwać, zawodników mamy dużo lepszych niż Mołdawia, Czarnogóra, czy nawet Ukraina. Po prostu potrzebny jest ktoś, kto ich wszystkich weźmie za twarz i powie jak mają grać. Ktoś doświadczony, z autorytetem, kto miałby na nasze "gwiazdy" wpływ. Ale taki szkoleniowiec sporo kosztuje i nie wiem, czy Boniek się na taki wydatek zdecyduje. Oby.