Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
06-06-2013, 07:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2013 08:17 PM przez Martin.)
Post: #281
RE: Piłka nożna ogólnie
Mecz z Moldawią będzie dla naszej reprezentacji baaaardzo ciężki...nie wierzę że Lewandowski się czymkolwiek wykaże, on leje na kadrę, wystarczy go raz, drugi "skosić" i już nie przejawia ochoty do gry.....
W bramce powinien bronić Boruc, w obronie Bereszyński, Jędrzejczyk, Komorowski i Wawrzyniak. W pomocy Krychowiak, Błaszczykowski, Polanski, Mierzejewski i powiedzmy......Rybus. Na szpicy postawiłbym na Sobiecha. Lewandowski w kadrze to jest tragedia.



(03-06-2013 10:44 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ja jako kibic Lecha, cieszę się z tego pogromu Śląska. Super też było pożegnanie kilku zawodników, no i samo wręczanie medali. Naprawdę robi wrażenie, a atmosfera jest tylko na Legii i na Lechu

Kibic Lecha cieszy się z wygranej Legii, hehe rozbawiłeś mnie.....

Atmosfera jest też na Śląsku, popytaj znajomych, którzy byli na meczu u nas w zeszły czwartek. Uwierz, że atmosfera jest też na Wiśle, Lechii.....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2013, 08:43 PM
Post: #282
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin
Chodzi mi o to, że ja jestem przede wszystkim kibicem polskiej piłki. Nie rozumiem jak można kibicować np. Hapoelowi Teal Aviv czy Spartakowi Moskwa. Chodzi o to, że Legia z taką grą, ma szansę coś zaistnieć w pucharach, i tyle.
Śląsk też nie jest bez szans. O ile byłem sceptyczny na początku do trenera Levy'ego to gość mnie przekonał i pogrom na Legii tego nie zmienia. Wreszcie widać pomysł w grze Śląska, a nie tylko byle wywalczyć rzut rożny i może Mila dobrze dośrodkuje a ŚO skończy. Śląsk jest paradoksalnie lepszą drużyną teraz niż rok temu. Nie bój się, jako kibic Lecha, w pucharach na meczach Śląska też stracę masę nerwówTongue W Europie bez różnicy dla mnie czy gra Lech, czy Legia, czy Śląsk, czy Manhatan Nowy Kawęczyn. Wszystkim kibicuje po równo.
Następny powód to taki, że nie jestem z Poznania, a nawet Wielkopolski, powiedziałbym nawet, że mieszkam bliżej Warszawy, dlatego też zwycięstwa Legii tak mnie nie bolą, znajomi przynajmniej się ciesząSmile

Oglądam mecz naszych przyszłych reprezentatów z Maltą. Tragedia. Do przerwy mogliśmy przegrywać 2 czy 3 do 0. Jeśli to jest przyszłość reprezentacji to widzę to w czarnych barwach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2013, 10:33 PM
Post: #283
RE: Piłka nożna ogólnie
Uff, jednak się udało, druga połowa zupełnie inna, więcej ruchu, więcej akcji, więcej dynamizmu. Wystarczyło, że zszedł Wolski, najlepszy stoper Maltańczyków, wszystkie nasze akcje zatrzymywał. Jednak tkwi w chłopakach potencjał. Szumski, Kamiński, Janicki, Pawłowski, Chrapek, Milik naprawdę grają dobrze. No i jeszcze Wolski, który podobno jest kreatywny i przyszłościowy.

Skład Polaków na Mołdawię (oficjalny)
http://pilka-nozna.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Znamy-sklad-Polakow-na-Moldawie,artykul,172268,1,291.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 04:13 PM
Post: #284
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawy Estończyk Ojamaa pierwszym wzmocnieniem Legii. W poprzednim sezonia król asyst ligi Szkockiej. Może się przydać. Na dniach kontrakt podpisze również Inigo Lopez były piłkarz Granady z którą w poprzednim sezonie grał w Primera Division. Gra na pozycji środkowego obrońcy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 05:50 PM
Post: #285
RE: Piłka nożna ogólnie
Podobno kibice Legii nie chcą Celebana. Z wiadomych względów oczywiście.
Sander masz jakieś konkretniejsze info na ten temat?

Z kolei ze Śląskiem kontrakt podpisał Sebino Plaku - albański napastnik, który w zeszłym sezonie strzelił w lidze 10 bramek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 06:12 PM
Post: #286
RE: Piłka nożna ogólnie
Nikt ze śpiewaków nie miałby poparcia trybun choć akurat Celeban przestał śpiewać w pewnym momencie..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 06:26 PM
Post: #287
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie wiem czy dobry ten Lopez:
http://www.weszlo.com/news/15182-Rafal_Wolski_z_C_o_Lopezie_testowanym_przez_Legie_-_Nie_zawiesilem_na_nim_oka

Co do Ojamy to Legia znów zachowała się słabo, szkoda, że nie wiedzą, że Lech po prostu z Estończyka zrezygnował, mając na oku i już negocjując z królem strzelców ligi szkockiej, również zawodnikem Motherwell Mihaelem Higdonem, który jest lepszy niż Estończyk.
Plaku? Nie wiem, nie znam chłopa, ale 28-latek ze Skenderbeu wzmocnieniem czołowego klubu w Polsce? Nie jestem przekonany, ale zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 06:36 PM
Post: #288
RE: Piłka nożna ogólnie
No wiesz gdyby był jednym z lepszych w Primera Division to by w Polsce nei grał. Spójrz na takiego Astiza - od lat trzyma poziom a w Hiszpanii był nikim, szósty stoper w Osasunie.
Dlaczego słabo? Lech odpuścił to Legia go wzięła, potrzebujemy dobrej dziesiątki co w tym słabego?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 07:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2013 07:14 PM przez kubala1122331.)
Post: #289
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawy jestem czy jakby Lech zainteresował się głośno jakimś anonimem z ligi Sierra Leone to czy Legia zaraz by nie poleciała i by go nie kupiła. Pomału przypominają mi się dawne czasy, znane głównie z gazet, jak nikt w Polsce nie mógł iść do innego polskiego klubu, bo zaraz stawał się żołnierzem i szedł do Legii. Mam nadzieję, że Leśnodorski kupuje zawodników dobrych, a nie tylko po to, by zrobić tanią sensację i wkurzyć Lecha.

Liechtenstein - Słowacja 1-0
Ciekawy wynik...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2013, 07:20 PM
Post: #290
RE: Piłka nożna ogólnie
Dusan coś wpuścił Wink Faza eliminacji gdzie faworyci nie mają juz szans na awans i mierzą się z "ogórkami" to raj dla grających u buków i potrafiących "wyczuć" sensację...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości