Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
01-06-2013, 11:04 AM
Post: #261
RE: Piłka nożna ogólnie
Kowalczyk będzie w przyszłym sezonie grał w Rosji - to już pewne, natomiast sytuacja z Pepe jest rozwojowa.....podobno ma sporo ofert i z Polski i z zagranicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 11:09 AM
Post: #262
RE: Piłka nożna ogólnie
"Najlepiej to iść drogą Borussii Dortmund, kupowania młodych, mega utalentowanych zawodników, potem ich sprzedawanie za grube miliony."

Dortmund był biedny dlatego kupowali tanich ale utalentowanych piłkarzy, teraz gdy to się zmieniło myślisz że będą kupować zastępców dla Lewego czy Götze za 1 mln euro.Idealnym potwierdzeniem zmiany transferowej BvB było kupienie Reusa za 20 mln euro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 11:23 AM
Post: #263
RE: Piłka nożna ogólnie
(01-06-2013 11:04 AM)Sander napisał(a):  Moja Legia też póki co słabo. Wprawdzie odejście Choto, Żewłakowa i Ljuboi to niewielka strata bo i bez nich ta drużyna funkcjonuje a i finanse klubu odetchną po ich odejściu to już strata Jędzy czy ewentualnie Koseckiego (Valencia i Atletico się nim inetersują) to może być kłopot. No ale to dopiero początek okienka.

Dla mnie Jędrzejczyk to był obrońca nr 1 jeśli chodzi o całą ekstraklasę. Ciężko Wam będzie go kimś odpowiednim zastąpić, a Legię czekają przecież eliminacje do LM......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 12:17 PM
Post: #264
RE: Piłka nożna ogólnie
Jest jeden gość który z miejsca może go zastąpić i Leśnodorski z nim rozmawia - Piotr Celeban.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 01:30 PM
Post: #265
RE: Piłka nożna ogólnie
Za Artura Jędrzejczyka rosyjski Krasnodar FK zapłacił 2,2 mln euro).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2013, 01:40 PM
Post: #266
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Dortmund był biedny dlatego kupowali tanich ale utalentowanych piłkarzy, teraz gdy to się zmieniło myślisz że będą kupować zastępców dla Lewego czy Götze za 1 mln euro.Idealnym potwierdzeniem zmiany transferowej BvB było kupienie Reusa za 20 mln euro.

Wiadomo, Dortmund był w ogromnym kryzysie finansowym, ale nawet teraz nie stać ich na zakupy po 60 mln euro. Dalej kupują młodych i utalentowanych. Patrz Sokratis Papastathopulos kupiony za 10 mln euro, ale on nie ma 34 lat, tylko może przyjść się rozwinąć i zostać sprzedany z zyskiem, to samo z Reusem, który teraz jest więcej wart niż te 17 mln euro. Oba te transfery są nastawione na zysk, a w Dortmundzie zdają sobie sprawę, że nie stać ich na pensje typu 10 mln euro rocznie. Kolejny to Christian Eriksen z Ajaksu, jak dla mnie jeden z największych obecnie talentów w futbolu. Długo on w Borussii nie pogra, zaraz upomni się po niego jakieś Monaco i Borussia będzie musiała sprzedać.

A w miom Lechu też bida. Kamiński nie do końca chce podpisać nowy kontrakt, napalił się na Legię podobno. Ale co mu się dziwić skoro zarabiał rocznie tyle co Arboleda w dwa tygodnie. Odchodzi Tonev. Wzmocnienia na razie średnie, ale zobaczymy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 12:41 AM
Post: #267
RE: Piłka nożna ogólnie
Wspominałem tu ostatnio, że oglądanie ekstraklasy mnie boli, a kubala1122331, że go śmieszy... Chyba masz jednak więcej racji : )
http://www.sadistic.pl/ekstraklasa-na-we...203105.htm

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 09:01 AM
Post: #268
RE: Piłka nożna ogólnie
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=ak...878&kom=ok

Ciekawy felieton.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 09:53 AM
Post: #269
RE: Piłka nożna ogólnie
[Obrazek: z14023718Q,Legia---Slask.jpg]
[Obrazek: legia_mistrz_autobus_pap_650.jpeg]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-06-2013, 10:44 PM
Post: #270
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Wspominałem tu ostatnio, że oglądanie ekstraklasy mnie boli, a kubala1122331, że go śmieszy... Chyba masz jednak więcej racji : )
http://www.sadistic.pl/ekstraklasa-na-we...203105.htm

Takich zagrań jak w Ekstraklasie to w żadnych Bundesligach nie uświadczysz. To nie ten poziomTongue

@Sander
Ja jako kibic Lecha, cieszę się z tego pogromu Śląska. Legia pokazała, że jest najlepsza w Polsce oraz przedstawiła wreszcie swój potencjał w dużej okazałości. Mam nadzieję, że powalczą o LM, a z taką grą jest szansa. Ważne tylko, by trener nie odszedł do tej Osasuny, wspaniale stawia na młodych i doskonale potrafi balansować drużynę między młodością a doświadczeniem. Plus także dla kibiców Legii. Naprawdę wspaniała atmosfera na stadionie, szkoda tylko tych rac na początku. Super też było pożegnanie kilku zawodników, no i samo wręczanie medali. Naprawdę robi wrażenie, a atmosfera jest tylko na Legii i na Lechu, gdzie też pięknie pożegnano Reissa i Djurdjevicia i podziękowano zawodnikom za walkę. Oglądając takie obrazki mam wrażenie, że coś w piłce się zmienia. Pamiętam kilka fet mistrzowskich, ale takiej nie jeszcze nie uświadczyłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości