Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
22-03-2013, 03:45 PM
Post: #151
RE: Piłka nożna ogólnie
Mnie tam to ryba,niech się bawią w przebierańców,ale faktem jest że na meczach klubowych jest dużo fajniejsza atmosfera.Repre dobrze se w TV pooglądać,zaś klub na żywca lepiej popatrzeć,poczuć ten młyn.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 05:49 PM
Post: #152
RE: Piłka nożna ogólnie
Mnie ciekawi jak wygląda kibicowanie kadrze.
Wtedy na stadionach pokazują się nieco inne mordy i charaktery.
Sprawdził bym tą atmosfere bo od dawna mam wrażenie że może być lekko "sztywniacka" bo zdaje mi się że na trybuach można znależć tych znawców co ich piłkarską encyklopedią jest super expres.

Zioło byłeś na naszych?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 06:08 PM
Post: #153
RE: Piłka nożna ogólnie
Kiedyś,też jest oka,ale jednak nie to samo.Jak to się mówi...nie ma tego czegoś.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 06:08 PM
Post: #154
RE: Piłka nożna ogólnie
Od dawna na kadrę nie chodzę i tak samo postępuje zdecydowana część fanatyków Legii(podaje ten przykład bo to moje środowisko). Dziś na kadrze doping prowadzą Janusze - piknikowe towarzystwo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2013, 05:07 PM
Post: #155
RE: Piłka nożna ogólnie
Nic się nie stało,Polacy nic się nie stało!!!! Ale dno! Szkoda nawet się rozpisywać co i jak poszło nie tak.Obronę to mamy przednią.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2013, 06:03 PM
Post: #156
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja sie nawet nie chce złościć. 3:1 w dupe od reprezentacji o której mówi się że przeżywa "kryzys" a my to co w takim razie ?
Mamy piłkarzy porozrzucanych bo bardziej prestiżowych klubach a grający poza ligą ukraińską z kadry jest tylko Tymoszczuk. I o czym to świadczy ? to jakieś fatum czy jaki chooj ?

Widać że gra reprezentacji w tej samej lidze owocuje w jakiś sposób.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2013, 07:50 PM
Post: #157
RE: Piłka nożna ogólnie
Dziś luknąłem se Cafe Futbol,bardzo słuszne wnioski tam wyciągnięto,niestety były one bardzo oczywiste.
Np. Kowalczyk już przed meczem mówił że Ukrainę trzeba pokonać walką a nie techniką,teraz zobaczmy ile fauli zrobili Polacy? Do cholery,nawet wirtuozeria z Barcy więcej fauluje.Jak mówi Kowal i Hajto,w takich meczach trzeba kosić równo z trawą,pokopać rywala po kostkach by czuł respekt,Ukraińcy to roboli,grali bez skrupułów,wyłapali trochę kartek,ale cel uświęca środki,taka jest piłka.

Druga sprawa,zmiany??? Smuda ich nie robił woglę,a Fornalik??? Nie wiem jakim kluczem on się posługuje.Dostajemy dwoma bramkami do przerwy...oczywistą oczywistością wydaje mnie się wprowadzenie od początku drugiej połowy 2 napadziora.Po za tym system wartości samych piłkarzy,dlaczego wchodzi Kosecki(bardzo go lubię)??? Przecież on był tylko uzupełnieniem kadry,Grośicki czy Mierzejewski byli tymi tak zwanymi pierwszymi rezerwowymi i to któryś z nich powinien wejść,to nie było miejsce i czas na jakieś eksperymenty.Po za tym jak my mamy kogoś zaskoczyć skoro my nie umiemy zmienić ustawienia??? Co z tego że mamy gwiazdy BVB w składzie skoro w kadrze oni są po prostu schematyczni do bólu,zero zaskoczenia,słabiutka wymienność pozycji,takie niuanse niestety wpływają na klasę drużyny.

No sam Trener-do tej pory ani razu go nie krytykowałem,ale teraz chyba muszę,konferencja prasowa i prawdziwa bomba z Leo Messim,Z całym szacunkiem,ale ten Jormalenko to nie Argentyńczyk.Do tego zakaz przyjścia do studia dla Boruca,znów to samo co za Smudy.Zresztą co to za zagrywka trenejra że Boruc będzie mógł przyjść do studia jak wygramy.No i jak można psioczyć na dziennikarzy że spekulując skład dają wskazówki rywalom...No to mnie rozwaliło,dostałem KO!!! Przecież na całym świecie,przed każdym meczem,czy to o pietruszkę czy o Mistrzostwo Globu pismaki będą spekulować,taki mają zawód.A "wywiad" rywali raczej sra na spekulacja w mediach,oni mają swoich ludzi którzy rozpracowują konkretnego rywala,najczęściej indywidualnie poszczególnych piłkarzy.Po za tym,wielka mi trudność rozpracować zespół który w każdym meczu gra tak samo schematycznie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 11:59 AM
Post: #158
RE: Piłka nożna ogólnie
"Będziemy robili wszystko by wygrać z San Marino"
Słowa trenera...no z całym szacunkiem,ale takie słowa to mógłby wypowiedzieć trener Andory czy Luksemburgu.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 01:33 PM
Post: #159
RE: Piłka nożna ogólnie
a Lewy jak sie kolrowo wysłowił ? "To nie będzie łatwy mecz" <-- powiedział napastnik o którego biją się takie kluby jak Bayern czy MU przed meczem z listonoszami. Go postukało czy co ?
Mamy piłkarzy porozrzucanych po takich świetnych klubach że Czarnogórcy czy Ukraincy powinny z nami gładko polec ! ale czemu to sie nie przekłada do cholery na reprezentacje ?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 01:40 PM
Post: #160
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie wiem,ale tak se myślę że nam potrzeba na ławce trenerskiej prawdziwego autorytetu,kogoś kto weźmie ich za mordy,opierdzieli konkretnie.Tak jak mówił Kołtoń,w BVB Klopp się nie pieprzy,jak coś to krzyczy wprost,nawet po polsku do naszych,ruszać dupy...

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości