Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
12-03-2013, 09:16 PM
Post: #121
RE: Piłka nożna ogólnie
Zgadza się. Napisałem tak bo pisaliśmy razem.

Czyli wolisz ,aby klub przestał istnieć niż miałby się nazywać Legia/Polonia?
Pozostawię to bez komentarza , aby Cię nie urazić


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Widać ,że w swoim życiu jeszcze nigdy nie dokonywałeś prawdziwych wyborów i nie podejmowałeś trudnych decyzji.
Bo tylko wtedy i tylko w takich sytuacjach wychodzi na jaw jakie są dla Ciebie naprawdę prawdziwe wartości.
Bo w luźnej rozmowie można napisać wszystko.
Nawet to ,że przerzuciłbyś się na Hutnika Warszawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 09:59 PM
Post: #122
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC-2
Powiem wprost,gówno wiesz o moim żytku i o wartościach jakie wyznaje,więc daruj se durnowate komentarze odnoszące się do tych kwestii.
A Hutnik zawsze lubiłem i lubić będę,nawet tak grałem,wiec nie wiem w czym problem,zresztą kibice obu drużyn są zaprzyjaźnieni.

Po za tym nie chodzi o sam fakt zmiany nazwy,To się zdarza i po prostu nikt by nowej nie używał,chodzi o miejsce w lidze wykupione od innego zespołu,cały czas o to mnie chodzi.Tego nie toleruję i koniec kropka.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 10:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 10:09 PM przez RSC-2.)
Post: #123
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeżeli dla kogoś nazwa klubu jest ważniejsza od samego klubu , od jego funkcjonowania od zamożności to ja tego w ogóle nie rozumiem.

Bo to tak jakby moje nazwisko było ważniejsze ode mnie , a barwa moich włosów była ważniejsza od mojego zdrowia.
Kiedy my Polacy zaczniemy myśleć praktycznie zamiast patriotycznie.
Ja rozumiem że tradycja jest bardzo ważna.
Ale nie może być ważniejsza od samego podmiotu.
Bo wtedy staje się to absurdalne.
Bo to tak jakby ktoś dla poszanowania tradycji zrezygnował z niepodległości kraju , albo zrezygnował ze samego istnienia Polski.
Jakie znaczenie ma to co się ma w sercu jak tego czegoś już nie ma w rzeczywistości?


A co jest złego w wykupieniu miejsca w lidze?

Czy to jest jakieś złodziejstwo, czy oszustwo?
Jeżeli uczciwie za to miejsce zapłacono.

[Znam przypadki gdy nie płacono a brano na siłę. I to było karygodne i niemoralne. Ale swego się nie widzi.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 10:16 PM
Post: #124
RE: Piłka nożna ogólnie
Kurna,przecież piszę że nie chodzi o samą nazwę,tylko o wykup licencji na grę w pierwszej lidze,od początku tego tematu o to mnie chodzi,problem nazw też poruszyłem,ale zaznaczyłem że prawdziwi kibice i tak używają tych które noszą w sercu.Licencja to inna bajka,jak nie umiesz awansować na polu sportowym to żadne pieniądze nie powinny tego załatwić,a niestety tak było z Polonią,"JW i Drzymała i tak Kur.o powstałaś",niestety taka prawda.
http://www.youtube.com/watch?v=I5nqwnJy-No
Tak to wygląda z tą Polonią i nie walę w nią bo jej nie lubię,nie lubię o wiele bardziej wiele innych klubów,ale szanuje ich tradycję.

Co do serca,ja mam tam bliskich którzy odeszli i ma to dla mnie ogromne znaczenie,większe niż większość rzeczy namacalnych.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 10:20 PM
Post: #125
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja po raz kolejny piszę

Co jest złego w kupieniu licencji?

Jak jest różnica między kupowaniem zawodników a kupieniem licencji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 11:02 PM
Post: #126
RE: Piłka nożna ogólnie
Ziolo ciezko jest prowadzic dyskusje, skory ty znasz kibicowanie od wewnatrz, a Twoj rozmowca nie ma pojecia zielonego ocb. a mimo to potrafi do tego napisac: "Czyli wolisz ,aby klub przestał istnieć niż miałby się nazywać Legia/Polonia?
Pozostawię to bez komentarza , aby Cię nie urazić"... bo padne hahahaha.
Ziolo odpusc, bo tylko tracisz czas.. to co dla Ciebie, czy innych regularnie jezdzacych jest oczywista oczywistoscia, dla innych-nie majacych minimalnej wiedzy-jest... no sam przeciez widzisz, nawet nie umiem sie d tego odniesc, zeby nie robic syfu.Wink

Od siebie dodam jeden przyklad, bo na inne szkoda czasu... Gornik Leczna zmienil nazwe na Bogdanka Leczna... co robia Kibice? Walcza o nazwe, pisza petycje, zbieraja podpisy mieszkancow... jednak przegrywaja, bo nazwa sponsora jest wazniejsza niz historyczny "Gornik". Co dalej ? Prawdziwi Kibice olewaja nowy twor, i brak poszanowania dla historycznej nazwy, jak i ich samych, a sami w tym czasie tworza druzyne, zaczynajac od najnizszej ligi. Konsekwencje tego czynu... szacunek na cala kibicowska Polske, na meczach z pol amatorami pelne trybuny, oprawy i doping, wszystko to co kojarzy sie klimatem meczowym... na Bogdanace na meczach 4 dziadkow, dwie babcie, i rodziny grajkow.Big Grin I co z tego, ze Bogdanka ma nowy stadion, lepsza druzyne, jak zaden kumaty tam nie zaglada, a klub z sezonu na sezon wykancza sie finansowo, bo niby na kim maja zarobic? Na tych 30 osobowych tlumach, ktore sa na stadionie, i to pod warunkiem ladnej pogody, bo jak zimno, pada, to szkoda nawet przyjsc na mecz. Beka.

Teraz uciekam z tego tematu, bo bardzo nie lubie, jak dana osoba nie majaca wiedzy, stara sie podwazac rzeczy-wydawaloby sie-dla prawdziwego Kibica oczywiste.
Peace

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-03-2013, 11:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2013 11:15 PM przez RSC-2.)
Post: #127
RE: Piłka nożna ogólnie
Ty masz jakieś dziwne i wybiórcze segregowanie wartości.
No bo według Ciebie niemoralne jest kupienie licencji czyli w miejsca w lidze zamiast wywalczenie w uczciwej rywalizacji.

No ale jeżeli do klubu przyjdzie bogaty szejk, lub telewizyjny potentat i za pieniądze wykupi najlepszych zawodników ,aby był wynik to już jest moralne.
Jeżeli tak popierasz uczciwą sportową rywalizację to dlaczego ten klub nie gra swoimi wychowankami i zawodnikami ,których sam sportowo wykształcił?

Tylko kupuje za kasę armię zaciężną i najemników i każe im się bić o swoje barwy.
A ci opłacani „siepacze” mają daleko w doopie klub ,jego barwy, tradycję ,a grają tylko za duży hajs większy niż graliby wychowankowie emocjonalnie związani w klubem.
I to jest według Ciebie w porządku?
A kupienie licencji nie?
Co za logika.

BMH
Na ilu meczach piłkarskich byłeś w swoim życiu?

A Twoje przykłady są kompletnie nie na temat.
Zresztą nie pierwszy raz nie łapiesz o czym jest dyskusje.
To że kibice walczą o nazwę to nic nadzwyczajnego.
Sam opisałem taki przypadek.
Ale ty czytasz tylko fragmenty a potem piszesz głupoty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 08:17 AM
Post: #128
RE: Piłka nożna ogólnie
Nieźle. Barca awansuje 4:0 do przodu. A Mediolan już tak buczał jakiego mają roztropnego trenera Smile Ciekawe co zrobi Berlusconi.

4 od końca w Tabeli wisła w półfinale pucharu .
Nie mam pojęcia na kogo wypadną ale mają realne szanse na gre w pucharach o ile nie wypadną na legie już w pófinale.
Wie ktoś czy Hajto wyleciał z Jagi ?


- wow.. ale ta Kolumbia tańczy w tym porto.. ciekawe jak jutro Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 11:17 AM
Post: #129
RE: Piłka nożna ogólnie
Barca potrafi się zmobilizować na ważne dla nich mecze. Przyczyną porażki mógł być wcześniejszy brak trenera. Wiadomo bez odpowiedniego człowieka na ławce rezerwowych to jak bez ręki. Po za tym gdyby nie Messi, właśnie co gdyby nie Messi?
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2013, 11:57 AM
Post: #130
RE: Piłka nożna ogólnie
Zostawiam już kwestię licencji,powiedziałem co moje i koniec.Dodam tylko że miejsce w lidze trzeba se wywalczyć na polu sportowym i tyle.Tak samo bolą mnie sztuczne pozycje w rankingach bokserów bo często nie są wywalczane na ringu,a za stolikami.

Barca mnie szczerze mówiąc zaskoczyła,spodziewałem się że Milaniści obronią zaliczkę z pierwszego meczu gdyż po słabiutkim początku zaczęli w końcu naprawdę nieźle grać,zaś Barca miała lekki dołek,Porażka na San Siro,potem odpadnięcie z pucharu króla po porażce przed własną publiką.Ale jednak potwierdziła swoją klasę.

Za to spodziewałem się awansu Galaty,pisałem po pierwszym meczu w Gelserkirchen iż uważam że mimo że to Schalke miało dobry wynik to Turkom daje większe szanse na awans.

Dziś w Londynie nie powinno być sensacji,Bayern ma wynik,gra u siebie i funkcjonuje jak dobrze naoliwiona maszyneria.

Malaga-Porto to dla mnie niewiadoma.Po 50% daje.Malaga dobrze gra u siebie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości